Autor Wątek: Gdzie Na Urlop?  (Przeczytany 23782 razy)

Mariusz_43

  • Gość
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 02, 2007, 16:01:26 »
Ja tradycyjnie nad morze. Nie chcąc nikogo obrażać - ale nie wiem jak można w lecie spędzać wakacje w górach ? Proszę o wytłumaczenie  -_-

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 02, 2007, 16:24:24 »
Ja tradycyjnie nad morze. Nie chcąc nikogo obrażać - ale nie wiem jak można w lecie spędzać wakacje w górach ? Proszę o wytłumaczenie  -_-
   Chciałem zauważyć ,iż góry są równie urokliwe jak i niebezpieczne to samo odnosi się do morza.Ale ja tak w kwestii moich wspomnień,serdecznie polecam Wszystkim Chorwację!!!! Wierzcie mi naprawdę opłaca się tam wybrać,szczególnie do Dalmacji....echhhhh,zawsze pewna piękna pogoda i to niezależnie czy przed sezonem czy po.....piękne zabytki,zajebiście życzliwi ludzie,ogólnie cudownie i wcale nie ma wielkiej różnicy w cenie wypoczynku nad Bałtykiem a Morzem Śródziemnym.POLECAM!!!!!A teraz z innej beczki,dwa lata temu wybraliśmy się do Tunezji......syf,kiła i brak słów,pogoda i owszem skwar nie do wytrzymania,info dla piwoszy  "TOTALNY BRAK PIWA W SKLEPACH" !!!! Tylko w centrach hotelowych jest go pod dostatkiem.Ale mimo wszystko miło się wspomina.Może za rok też się gdzieś wybiorę...... słyszałem ,że Turcja jest zajefajna.Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego wypoczynku ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 02, 2007, 19:14:04 »
Mariuszu_43 odpoczynek dla mnie to codzienne wędrówki po górach. Odpoczywam jak jestem powyżej 2000 mnpm i to jest dopiero frajda, wieczorkiem piwko w ulubionej knajpie. Sam spróbuj ale nie Dolina Krupówki tylko przynajmniej Dolina Gąsienicowa albo Pięciu Stawów Polskich. Naprawde nie może się nie podobać.
Leżenie plackiem na plaży i picie piwa przegryzając rybami to nie dla mnie. Może dlatego, że tu gdzie mieszkam jest pełno stawów i miejsc gdzie można spędzić czas nad wodą.
Pozdrawiam.

Offline dżagulator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 02, 2007, 20:36:40 »
Litwa
Pałanga, Kłajpeda - morze Bałtyckie
ładnie,trochę taniej niż u nas i zawsze to za granicą -_-
ja się wybieram w tym roku w sierpniu
Pozdro

Offline szakal

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 02, 2007, 21:52:26 »
 Po raz czwarty do Chorwacji,tym razem wyspa Hvar :mellow:

Offline Dop15

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:18:06 »
Jak zawsze nad Bałtyk,uwielbiam co roku w inne miejsce,czekam tylko za  końcem roku szkolnego,biorę urlop i już mnie niema

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:58:20 »
a ja urlop jak iększośc kumpli z podziału spedzę pracując  :wacko: moze uda mi sie wyskoczyć na pare dni gdzies ale jeszcze nie mam planów gdzie.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:06:00 »
Zachodnie pomorze - ktoś ma jakieś sprawdzone ciekawe miejsce. Spokojne i ciche bynajmniej nie jakieś pokoje czy domki koło nadmorskich miejskich promenad?

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:50:07 »
Ustka, Łeba ciekawe miejsca do wypoczynku i dużo atrakcji w sezonie.
Morze, bo w góry z dziećmi na wędrówki, to nie za bardzo dobry pomysł, jeżeli są jeszcze małe.

Offline daw12

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 03, 2007, 15:12:13 »
Moge polecić Mielenko. Byłem , jest fajnie  a przede wszystkim cicho i spokojnie. Strazak ma pokoje do wynajecia , mozna tez z przyczepa zajechać, na miejscu ma grile i wedzarnie - wędzi ryby. Wszędzie blisko ,w sąsiedniej wsi jest przystań rybacka , są swieże rybki w przystepnych cenach , dalej Sarbinowo , do latarni tez nie daleko i przede wszystkim luz na plazy bo 2km dalej w Mielnie czasami panuje bardzo wielki scisk.
   Koles oglasza sie na necie - dla zainteresowanych podaje adres : ul. Lipowa 33 , Mielenko.
Strazacy moga negocjowac ceny ,które i tak są rozsądne. Jak bedzie zainteresowanie moge podac namiary .
  Przyjemnego odpoczynku.                               :mellow:

Offline balon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 03, 2007, 22:51:32 »
Fireman jeżel preferujesz jezora to polecam to co wyżej pisałem , można odnależć strone www. osrodka, jest super

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 05, 2007, 00:02:59 »
@balon udostępnij namiary ulop się zbliża, a ja jeszcze mam kilka dzionków do zagospodarowania. Na forum lub priv , email obojętnie ;)

Offline roco

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 05, 2007, 00:22:03 »
do daw12 poproszę o numer telefonu.
Byłem z rodZiną we Władysławowie jest całkiem fajnie, trochę drogo. Duży ścisk w mieście i na plaży. Jeśli ktoś lubi spokój nie polecam.

Offline Dop15

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2007, 12:55:57 »
DAW 12 daj namiary na gościa wybieram się do mielna więc może bym skorzystał dzięki

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2007, 17:50:13 »
panowie,Bieszczady,Solina-piękne miejsce do wypoczynku.

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2007, 22:42:29 »
   Panowie ja zapraszam do Krakowa, proponuje spanko dla strażaków za dobre słowo (dwa pokoje , kuchnia ,łazienka, max 6 osób ,warunki jak za taką cenę dobre) .
   Namawiam innych jeśli mają u siebie podobne możliwości o ujawnienie się . Na pewno w wielu jednostkach są takie pokoje.

Offline jan112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2007, 07:16:37 »
Witam !
Od 5 lat wypoczywam na Mazurach w okolicach Mrągowa, jeżeli jest na forum ,ktoś z komendy w Mrągowie to prosze o kontakt.

Offline SOBOL

  • EKSCELENCJA :)
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Soból i Panna :)
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:38:05 »
A ja nigdzie!!! Remont mnie czeka - samochodu i mieszkania. pewnie urlopu braknie!!!
Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty. :wacko:

Offline amper

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:01:14 »

Offline a_n_d

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
  • No. 1
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:06:06 »
Chorwacja, Makarska, początek września, zawsze jest taniej, bo po sezonie, a i pogoda jest zawsze do opalania - ok 35 st.C. Atrakcji nie brakuje, morze czyste, a jakie widoki. Zapraszam!!
Pozdrawiam!!!

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:37:03 »
http://www.drawno.pl/
ZAPRASZAM:)

hmm widząc niektóre wypowiedzi aż wierzyć się nie chce, że jest aż tak źle jak piszemy !

Mnie nie stać na wczasy nad Bałtykiem - a co dopiero Chorwacja i inne takie.

Ja wybieram wczasy nad rzeką - niedaleko Drwaska Pomorskiego. Piękna okolica - no i spokój oczywiście - żadnej technologi, ludzi, itp. No i cena bardzo przystępna :)

Offline a_n_d

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
  • No. 1
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:50:45 »
Nie jest wcale tak drogo, jadąc swoim autem z trzema jeszcze znajomymi, z zakwaterowaniem  wychodzi ok. 1500zł.
Pozdrawiam!!!

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 11, 2007, 10:51:59 »
Nie jest wcale tak drogo, jadąc swoim autem z trzema jeszcze znajomymi, z zakwaterowaniem  wychodzi ok. 1500zł.


Na jak dlugo? 3-ma znajomymi ? Ty to chba kawaler jesteś. A ja mam żonę i dzieci więc wyjdzie 4 x 1500 zł.

Offline a_n_d

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
  • No. 1
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:01:35 »
Zgoda, tyle wyjdzie, ale patrząc na ceny nad naszym morzem to jest to porównywalne, a jadąc np. do Chorwacji masz pewność, że będzie pogoda! I nie będziesz siedział przez powiedzmy 2 tygodnie, w domku, bądź w barach, basenach krytych, bo cały czas deszcze pada. Ja tak miałem wyjeżdżając nad Bałtyk. Nie mówiąc o naszych "czystych" plażach, ciepłej i przezroczystej wodzie.

Na jak dlugo?
Ja byłem dwa tygodnie (13 noclegów), naprawde w tej kwocie się zamknąłem. Polecam!
Pozdrawiam!!!

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Gdzie Na Urlop?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 11, 2007, 12:47:09 »
Mam 20 min. drogi do Łeby, Także mam gdzie wypoczywać - leżak i wio do sadu, a jak coś dla odmiany to na plażę, gdzie jest co oglądać  :wub:
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep