Autor Wątek: Chcę Zostac Strażakiem  (Przeczytany 2420 razy)

Offline rafal

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Chcę Zostac Strażakiem
« dnia: Czerwiec 11, 2005, 22:16:23 »
cze mam do was pytanie , chcialbym bardzo zostć strażakiem ale mam problem ze znalezieniem pracy chociaż mam uprawnienia nurka o specjalności wojskowej nurek ratownictwa morskiego, prawo jazdy kat ABC wojskowy kurs obsługi autopomp i innych urządzeń specjalnych. Jestem strażakiem , kierowcą w wojskowej straży pożarnej. mam kurs szeregowcow OSP itp . gdzie mam szukać pomocy i pracy . :D  prosze o odpowiedz pozdrawiam Rafal.

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2005, 16:28:32 »
Szukaj wujak albo dobrego znajomego, który ma wpływy np. w kg. albo w kw..
Zapytaj znajomych strazaków, moze Ci szczerze powiedz jak to jest z ta praca w PSP.  Niestety w takim pogmatwanym kraju zyjemy.
Ale nie załamuj sie, znajomosci tez jakos mozna wyrobic.
Powodzenia.

Offline ARBUZ100

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
    • http://
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2006, 15:16:38 »
Znajomości swoja droga ale masz nie złe kwalifikacje, próbuj !!!!! napewno coś znajdziesz.

Offline żolet

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
    • strona JRG Różan
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2006, 21:27:09 »
Fiu Fiu... Pozazdrościć Ci takich kfalifikacji! Napisz podanie o przyjęcie do pracy jako kierowce psp, do najbiszego komendanta KP lub KM PSP, masz napewno już dużo doświadczenie odośnie bycia strażakiem. Jak się nie uda to próbuj do SA! Pozdro i życze Ci dostania sie w szeregi PSP.

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2006, 20:58:40 »
Niezłe kwalifikacje i to z doświadczeniem na okręcie. Jakiś znajomy by się przydał i sprawa załatwiona. W Kielcach brakuje bardzo dużo strażaków bo tylko w jednej JRG jest na zmianie 13 strażaków, a w pozostałych dwóch JRG w mieście na zmianie jest 6 strażaków. A więc bardzo duże braki kadrowe, a więc kogoś będą przyjmować tylko zalerzy ile będzie pieniędzy na nowe etaty.

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2006, 22:07:19 »
Miggru, taka sama sytuacja jest w KM Olsztyn od kilku lat a jednego "konkretnego" naboru jak nie było tak nie ma... nie ma kasy w tej naszej kochanej formacji :)
Rafał, tez bym chciał mieć takie kursy jak Ty :) Życze Ci powodzenia i trzymam kciuki!
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2006, 15:36:16 »
sytuacja jest chyba wszedzie dramatyczna tylko że u nas ostatnio sprawa nabira rozgłosu w lokalnych mediach. Zmienił się Komendant Wojewódzki wię chyba coś ruszy, a szczególnie po ostatnim pożarze. Jednostki wyjechały bo jakiś żartowniś zgłosił zamachy bombowe w kilku miejscsach i cała siła oprócz drabiny i dźwigu i SRT wyjechał do owych zamachów. Chwile puźniej wybuchł pożar domu i trxzeba było ściągać zamochody z OSP z powiatu. Pech chciał że zepsuła się pompa w jednym z samochodów i nie miał kto działać. Zgromadzeni gapiowie bardzo krytykowali wszelkie działania strażaków, a właściciel budynku uczył strażaków jak się gasi pożar domu. Paranoja!!! Więc chyba będą przyjmować strażaków, a dodatkowo podobno 13 w tym roku odchodzi na zasłużoną emeryture.

Offline frendli

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Chcę Zostac Strażakiem
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2006, 09:11:04 »
witam panie i panowei !!!! jestem mgr ekonomii i chce zostac strażakiem - jakie mam szanse !!1 słysząłem ze w kwietniu maja byc nabory do słuzby !!! pozd i czkema na wskazówki i odpowiedzi