Autor Wątek: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009  (Przeczytany 2893 razy)

Offline mati9182

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
interesuje mnie czy były jakieś przekręty i czy dostali się tacy, co nie zaliczyli testów?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 20:29:06 wysłana przez robn »

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2009, 19:22:25 »
Kolo a co cię to interesuje ?? Po co ci taka wiedza kto się przyzna ? Jak chcesz sie dostać to lepiej popracuj a nie kombinuj
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 20:29:50 wysłana przez robn »

Offline Johny112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2009, 19:28:19 »
Myślę, że czasy robienia wałków się skończyły, dostają się najlepsi. Więc proponuję wziąć się do pracy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 20:30:07 wysłana przez robn »

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2009, 19:30:34 »
Proponuje zastanowić sie czy da się rade tylu wyrzeczeniom
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 20:30:45 wysłana przez robn »

Offline metode

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Czyżby agent Tomek z CBA?????? :mellow:

A tak na poważnie to wszystko było nagrywane, zdjęcia przed i po starcie itd. Więc chyba nikt w tej szkole nie podejmowałby się takiego ryzyka aby wciskać swojego.

ps. Tak jak koledzy wcześniej wspominali, chcesz się dostać to najwyższy  czas zaczynać przygotowania. Dostają sie najlepsi :straz:, może Ci się uda. :straz:


Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Słyszałem od jednego kadeta który mieszka niedaleko ode mnie, że do SA dostają się również plecaki... Ale zdecydowana wiekszość to ludzie którzy sobie to wywalczyli :)

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
mi sie obiło o uszy o pewnym gosciu co mial "zastępstwo" na drązku  :wacko:
ile w tym prawdy - nie wiem  :rolleyes:
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Zgłaszajcie takie sytuacje wyżej, zamiast teoretyzować na forum. Swoją drogą dziwne to jest - takie mega wałki odchodzą, a nikt oficjalnie nie protestuje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2009, 23:53:15 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 912
No i jeszcze teksty w stylu: "mi się obiło o uszy". Stary, a jak Ci powiem, że: mnie kolega przekazał, że jego znajomy, co ma znajomego w KG mówił, że będą za nadgodziny płacić - za wszystkie, to co? Uwierzysz? Będziesz już liczył ile kasy ekstra Ci wpadnie na konto? Tak jak Sheldon napisał - widzisz nieprawidłowości? Zgłaszaj. Nie wierzę, że w dobie super telefonów komórkowych i taniej sensacji nikt nie nagra jakiegoś przekrętu.
Si vis pacem, para bellum

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
No i jeszcze teksty w stylu: "mi się obiło o uszy". Stary, a jak Ci powiem, że: mnie kolega przekazał, że jego znajomy, co ma znajomego w KG mówił, że będą za nadgodziny płacić - za wszystkie, to co? Uwierzysz? Będziesz już liczył ile kasy ekstra Ci wpadnie na konto? Tak jak Sheldon napisał - widzisz nieprawidłowości? Zgłaszaj. Nie wierzę, że w dobie super telefonów komórkowych i taniej sensacji nikt nie nagra jakiegoś przekrętu.

jeśli Cię pocieszę to powiem Ci że ta sytuacja co "obiła mi sie o uszy" miała miejsce i gość nie zabawaił długo w szkole, więc nie widze potrzeby niczego zgłaszać skoro sprawa wyszła na jaw, 
ale jesli chcesz potwierdzenia pisemnego zapytaj znajomego znajomych z Krakowa ewentualnie z KG  :rofl:
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 912
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2009, 18:32:42 »
...ile w tym prawdy - nie wiem


To wiesz, czy nie wiesz. Sam sobie przeczysz

Cytuj
jeśli Cię pocieszę to powiem Ci że ta sytuacja co "obiła mi sie o uszy" miała miejsce i gość nie zabawaił długo w szkole, więc nie widze potrzeby niczego zgłaszać skoro sprawa wyszła na jaw,
Si vis pacem, para bellum

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2009, 18:48:26 »
ujmijmy to tak że w momencie pisania pierwszego posta informacje o takiej sytuacji słyszałem jedynie od kolegi z Krakowa, natomiast po opublikowaniu posta pewna osoba potwierdziła takie zajście
stąd całe zamieszanie  :cooo:
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 912
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2009, 18:57:33 »
Rozumiem ale mimo wszystko takie rzeczy należy zgłaszać od razu, a nie czekać czy gościu da sobie radę, czy nie. Później wyjdzie, że i w czasie nauki mu ktoś będzie pomagał. Co to za strażak będzie - trzeba, go będzie nawet w pracy zastępować i za niego wszystko robić. Do mieszkania nie wejdzie, bo nie wie jak - ktoś go zastępował wtedy jak mieli zajęcia, czy też służbę na PB, pomocy rannemu w wypadku nie udzieli, bo się okaże że przez zastępstwa na zajęciach nie wie jak albo co gorsza mdleje na widok krwi. Nie tędy droga  :stop:
Si vis pacem, para bellum

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2009, 19:55:36 »
sprawa wyglądała trochę inaczej ale po co o tym trąbić na prawo i lewo. Wyleciał i już. Była sprawiedliwość? Była. Więc proponuję już nie trąbić na prawo i lewo. Poza tym to marginalny przypadek. A zamiast siedzieć na forum to sobie lepiej pomachać na drążku. Do zobaczenia w Krk.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:06:28 »
No i bardzo dobrze :-) Oby wszystkie takie przypadki były wyłapywane w zarodku.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Józiu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2009, 12:55:11 »
Znam kolesia, który sie dostal  w zeszłym roku do SA po znajomosci...trudno sa tacy, ktorzy inaczej nie potrafią i tyle. Jak sie dobrze przygotujesz to sie dostaniesz :mellow:

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2009, 12:55:34 »
Zgłaszajcie takie sytuacje wyżej, zamiast teoretyzować na forum. Swoją drogą dziwne to jest - takie mega wałki odchodzą, a nikt oficjalnie nie protestuje?
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Czy były przekręty na egzaminie sprawność. i teoret. do SA PSP Kraków w 2009
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 29, 2009, 23:26:37 »
Zgadzam się z chłopakami powyżej, jeśli będziecie tylko narzekać nic nie zmienicie. Macie dwa wyjścia zacisnąć zęby i mordować sie z "przekrętami" albo z nimi zwalczyć.

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein