Autor Wątek: Emerytura Dla Nurka  (Przeczytany 2273 razy)

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Emerytura Dla Nurka
« dnia: Czerwiec 08, 2005, 19:21:12 »
Jak to teraz będzie?Czy trzeba mieć skończony kurs nurka P.S.P. żeby liczyło się 2 % do emerytury?Ostatnio tak się popieprzyło że nic nie rozumiem.
FIREMICHAŁ

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Emerytura Dla Nurka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2005, 19:28:11 »
Witam!
A może, by tak to samo w temacie Co z nurkami w 2005?
Pozdr. :)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Emerytura Dla Nurka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2005, 00:51:18 »
Dzięki Ajax za podpowiedż,ale tamte posty czytałem już dawno i nadal nie wiem co będzie.Nawet w naszej komendzie nie wiedzą.Nurkujemy bo nurkujemy i na tym koniec.Ani grosza dodatku służbowego ani też dziękuję.Im się wydaje że to dla nas (wszystkich nurków w polsce) frajda i wypoczynek.Dzięki.Pozdrawiam.
FIREMICHAŁ

Offline nurek04

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Emerytura Dla Nurka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2005, 19:03:20 »
Witam!
Miałem sie  już nie wypowiadać na tematy nurkowe, ale zrobie maly wyjątek.
michal1980@op.pl- jeśli nie masz jedynie słusznego kursu w Bornym ,to niepowinieneś w ogule nurkować w straży. A jeśli nie  nurkujesz to nie zrobisz 70 godz. co uprawnia cie do uzyskania 2%.Jeśli nurkujecie bez uprawnień to, robicie to nie prawnie. W PSP bez czerwonych książeczek można było nurkować do 1998.  W prawdzie czerwone książeczki też już nie obowiązują , a nowych jeszcze KG nie wydala,to warunkiem nadania nowych stopni nurkowo-strażackich bylo przysłanie im starej książeczki. Wszelkie nie jasności mozna sobie wyjaśnić w Co z nurkami 2005- tak jak ci radzil Ajax
Jest jeszcze jedna możliwość- można dać sobie z tym spokój.
Ja tak zrobilem i mam świety spokój. Jestem przez to o wiele  bardziej wyluzowany, nie musze sie kłucić z dowódcą, komendantem i kolegami. I poprostu mnie to  wali.
Pozdrawiam!!!

Offline keciu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Emerytura Dla Nurka
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2005, 18:52:52 »
Pozdrawiam wszystkich Nurków PSP..
W naszej jednosce jest 7 nurków ( w tym 4 ma uprawienia z Bornego) i nie ma problemu z wynurkowaniem 72 godz ( na kaszubach jest duzo wody co za tym idzie duzo nurkowania) i sciagani jestesmy z wolnego bo zawsze brak nurków do akcji , koledzy śmieja sie ze jestesmy idioci przychodzic na wolnym itp. Ale mam watpliwosci czy ktoś nam to wynagrodzi . Ostatnio cisnienie wywaliło mi bląbę z zęba i nic - musiałem z wasznej kieszeni wywalic na dęntyste..Panowie może w koncu sie polepszy.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Emerytura Dla Nurka
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2005, 09:05:04 »
Cytuj
Witam!
Miałem sie  już nie wypowiadać na tematy nurkowe, ale zrobie maly wyjątek.
michal1980@op.pl- jeśli nie masz jedynie słusznego kursu w Bornym ,to niepowinieneś w ogule nurkować w straży. A jeśli nie  nurkujesz to nie zrobisz 70 godz. co uprawnia cie do uzyskania 2%.Jeśli nurkujecie bez uprawnień to, robicie to nie prawnie. W PSP bez czerwonych książeczek można było nurkować do 1998.  W prawdzie czerwone książeczki też już nie obowiązują , a nowych jeszcze KG nie wydala,to warunkiem nadania nowych stopni nurkowo-strażackich bylo przysłanie im starej książeczki. Wszelkie nie jasności mozna sobie wyjaśnić w Co z nurkami 2005- tak jak ci radzil Ajax
Jest jeszcze jedna możliwość- można dać sobie z tym spokój.
Ja tak zrobilem i mam świety spokój. Jestem przez to o wiele  bardziej wyluzowany, nie musze sie kłucić z dowódcą, komendantem i kolegami. I poprostu mnie to  wali.
Pozdrawiam!!!
Brawo....męska  decyzja...teraz kup sobie sprzęt i nurkuj chłopie na wolnym hobbystycznie aż ci się skóra zmaceruje...
Popieram mądre rozwiązania....precz z frajerami.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...