Autor Wątek: Nowe Forum ?  (Przeczytany 1744 razy)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Nowe Forum ?
« dnia: Czerwiec 08, 2005, 16:35:44 »
Cześć, zastanawiam się właśnie czy stworzyć forum dla kolegów, ochotników ... Wyłącznie dla nich ... Domene mam na oku, forum by stało na skrypcie phpBB, zainstalowanych pare ciekawych modów, ładna skórka no i ciekawe rozmowy ... Co o tym myślicie?
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Nowe Forum ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2005, 16:56:28 »
Po co nowe forum? Przecież w tym forum w którym teraz piszę jest również działka dla ochotników. Nie popieram pomysłu

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Nowe Forum ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2005, 17:23:39 »
Wydaje mi się, że nie jest to konieczne.. przecież istnieje już to forum, na którym masz dział poświęcony ochotnikom i na moje szkoda twojego czasu i pieniędzy, aby tworzyc nowe forum, któremu na pewno ciężko będzie zdobyć popularność..  ;)  

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Nowe Forum ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2005, 17:56:55 »
Drogi Porta,

Popieram Twój zapał do zrobienia czegoś pożytecznego. Takich ludzi trzeba więcej.
Niestety nawet jeśli założysz to forum, sądzę że nie będzie sie ono cieszyło popularnoiścią. Nie ma co ukrywać, że forum strazak.pl jest przodujące w tym kraju i najzwyczajniej w świecie niewielu ludziom (np. mnie) nie będzie sie chciało rejestrowac na nowym.

Nie mniej jednak dobrze, że masz zapał. Może warto pomysleć o skierowaniu wysiłku nie na tworzenie formy a na tworzenie treści? Może artykuły nt. pożarnictwa szczególnie pod kątem OSP? jestem przekonany, że w ten sposób zrobisz dużo wiecej dobrego niż tworząc nowe forum..

serdecznie pozdrawiam

Witek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2005, 17:58:11 wysłana przez Witold »

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline kermit

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Nowe Forum ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2005, 18:08:47 »
No prosze bardzo kolejna osoba z nowym forum.
Mamy bardzo dobre forum i nie wiem czy ktoś by chciał przejsc na inne? Może zróbmy sonde w tym celu??
Przykładowo forum ZOSP RP wydaje mi sie nudne ledwo co można tam dostać odpowiedź na jakieś pytanie, a tu odrazu wiemy to co chcieliśmy.  ;)

Pozdrowienia dla wszystkich zapalonych i nie tylko.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Nowe Forum ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2005, 18:38:06 »
Popieram w całej rozciagłości poprzedników! Mnie też - choć OSP to poniekąd bezpośrednio nie moja działka - TU dobrze i często "ciekawie" ;)
Faktycznie napewno jest to przodujące Forum i narazie nie widzę czegoś równie popularnego. :)
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.