Autor Wątek: Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana  (Przeczytany 3140 razy)

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« dnia: Lipiec 29, 2003, 11:00:28 »
Zapraszam wszystkich do odwiedzania nowo powstałego forum na Pożarniczej Stronie Firemana - forum tak wspaniałe jak cała strona i autor tak bardzo zasłużony dla upowszechnienia pożarnictwa w Polsce - Sebastian dziękuje Ci w imieniu wszystkich zaczynających przygodę ze Strażą Pożarną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Sebek Fireman

  • Gość
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2003, 13:21:34 »
"Feuerwehr" dziękuję Tobie za takie wspaniałe słowa. Jak się słyszy takie coś to odrazu człowiek mobilizuje się do pracy. Jedyne co mogę powiedzieć to to że "BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ"

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2003, 21:29:33 »
Sebek przejrzalem Twoja strone dokladnie. Jest bardzo hm zajebista, prosta, szybko sie laduje i sporo zawiera tresci merytorycznej. Kolorki dobrane dobrze :D Jestem pod wrazeniem.
Co do forum hm wiesz i tak jest nas malo, po co dzielic?
forum na strazaku daje wieksza pewnosc ze zostanie, nie zniknie. czemu lykos?
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline Przyszły Strażak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
    • http://www.kingoftheroad.prv.pl
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2003, 22:30:22 »
U Sebastiana Na forum jest dzial dla przyszłych strażaków.Myśle,ze absolwenci Sapsp beda tam często zaglądąc i pomagać nam młodym w częstych problemach.Tutaj nie ma tego działu więc....

Sebek FIREMAN

  • Gość
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2003, 22:34:32 »
Nie mam zamiaru dzielić tego forum, gdyż to na "Strażaku" jest SUPER i powiem szczerze że się bardzo starałem aby zwerbować na nie troszkę więcej osób (wysłałem maile do kilkudziesięciu komend i do szkół informujące o istnieniu forum strażackiego na www.strazak.pl i prosiłem aby przekazać tą informację wszystkim strażakom i kadetom używającym internetu) - ale widzę że bez skutku.  :( A moim marzeniem jest aby był tutaj taki ruch jak na forum www.firehouse.com   :blink:  (no dobra niech będzie 1/10 z tego co tam jest  :lol: )!

To forum na mojej stronce zrobiłem po to aby osoby które odwiedzają stronkę mogły zadać swoje pytania (momentami męczą mnie odpowiedzi na te wszystkie maile co do mnie przychodzą), a poza tym walczę o różne odznaczenia dla strony i jeżeli jest forum to jest na PLUS dla strony.  :P

Czemu lykos?
Bo to jest jedyny bezpłatny serwer oferujący bazę MySQL, która jest niezbędna do działania forum.
 

Offline arkadiusz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
    • http://www.ratownictwo.galeria.prv.pl
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2003, 18:47:21 »
sebek pozdrawiam cię z tej strony arkadiusz tasior..stronka twoja jest ok..ale brakuje zdjęć samochodów pożarniczych które niegdyś były ekslopatpwane w polskiej straży pożarnej.. jak star 20.star 21..star 25..żubr itd...

Sebek FIREMAN

  • Gość
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2003, 16:10:07 »
Cytuj
sebek pozdrawiam cię z tej strony arkadiusz tasior..stronka twoja jest ok..ale brakuje zdjęć samochodów pożarniczych które niegdyś były ekslopatpwane w polskiej straży pożarnej.. jak star 20.star 21..star 25..żubr itd...

Heh - brakuje ich bo nikt nie chce podesłać, a sam w swojej kolekcji nie mam żadnych! Ja z ogromną chęcią umieszczę na stronce każde zdjęcie o tematyce pożarniczej! Wystarczy się ze mną skontaktować tylko poprzez GG (1035707) lub mailem (fire-man@wp.pl)!

Offline joker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
    • http://
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2003, 13:39:04 »
Super odwiedziłem stronke Firemana ale niestety nie mogę trafic na to Forum. Prosze o jakiś odnośnik.  

Sebek FIREMAN

  • Gość
Forum Na Pożarniczej Stronie Firemana
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2003, 14:51:29 »
Tego forum już nie ma na mojej stronie gdyż zlikwidowałem je! Forum na "Strażaku" rozrosło się do odpowiednich rozmiarów więc nie potrzebne jest już kolejne forum strażackie!