Autor Wątek: Prądownica TURBO MASTER.  (Przeczytany 5908 razy)

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« dnia: Listopad 06, 2009, 14:45:09 »
Szczerze nie polecam jest do kitu cena jest wygórowana. Mamy takie 2 szt w jednostce i się wcale ich nie stosuje.
Pozdro

Offline fireman8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2009, 15:43:42 »
Szczerze nie polecam jest do kitu cena jest wygórowana. Mamy takie 2 szt w jednostce i się wcale ich nie stosuje.
Pozdro

a jak długo ją macie?? co jest z nią nie tak, więc szczegółow Twojej oceny...

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2009, 16:23:14 »
Poprostu jes to szajc i tyle kanaliki się zapychają przy wylocie, cieknie a cena ma wiele do życzenia. Pozdrawiam

Offline komendant74

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 150
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2009, 01:22:14 »
A to szkoda, że ta prądownica ma tak złą opinię  :huh: Chciałem taką kupić, bo cena jest zachęcająca. Czy ktoś jeszcze może coś dodać?

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2009, 11:05:11 »
Słuchaj możesz kupić jak masz cenę dobrą :)
Wiesz też może być tak że ja trafiłem na złej jakości akurat a Ty trafisz na dobra nie cieknącą :)
Zerknij sobie jeszcze tu http://www.ppoz.sklep.pl/pradownicestrazackie.html
i tu http://www.horpol.com/2/27-9,Sprz%C4%99t-wodno-pianowy,Pr%C4%85downice-Turbokador-52-i-Galaxie-500 tu masz nawet krótki filmik prezentujący tą prądownicę :)
Poczytaj troszkę ten watek http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,2145.0.html tam też było o prądownicach :)
A tą oto pradownice mam na wyposażeniu  i jesteśmy z niej zadowoleni http://www.horpol.com/2/28-9,Sprz%C4%99t-wodno-pianowy,Pr%C4%85downica-automatyczna-Legende
Ta też wydaje się dobra http://www.horpol.com/2/30-9,Sprz%C4%99t-wodno-pianowy,Pr%C4%85downica-automatyczna-Multi-Flow-500
Pozdrawiam :)  :rofl:

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2009, 11:44:05 »
@Rafał czy na pewno wypowiadasz się wcześniej o prądownicach Turbo Master? Kiedy je kupiliście? Jaka była cena? Czy próbowaliście reklamować wady? Jeśli tak to z jakim skutkiem, jeśli nie to dlaczego?

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2009, 11:47:41 »
Tak napewno są to prądownice AWG Turbo Master oferowaną przez Kadimex na 100% wiem bo sam je kupowałem...
ceny teraz nie pamiętam ale kupowaliśmy je w marcu tego roku, Nie reklamowaliśmy nic poprostu leżą na magazynie sobie, a dlaczego bo poprostu nie ma sensu nie zdecydowaliśmy o tym ale może powinniśmy to zrobić...

Offline sam 1000

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2009, 14:25:19 »
naprawde dziwne,jak można kupić prądownice w marcu która jest w ofercie od siepnia,i nie pamietac ceny(wysoki kurs euro wtedy daje  koszt około 1530,00 PLN netto za szt.)  za dwie szt.to około 3300,00 brutto i nie reklamowac dziwne naprawde dziwne
a piszą że w straży brak kasy.

Offline Sławek Snopek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2009, 14:39:12 »
Rafał998! Nie wiem jaką Prądownicę kupiłeś i raczej nie od nas !! :o A dlatego tak sądzę, gdyż, jak twierdzisz kupiliście ją w marcu, natomiast KADIMEX uzyskał Świadectwo Dopuszczenia CNBOP w lipcu i w naszej sprzedaży pojawiła się dopiero ....na przełomie sierpnia i września. Ale nawet zakładając, że masz rację i jesteś w posiadaniu produktu AWG to jest coś takiego jak gwarancja (rękojmia) i zawsze można odesłać wadliwy towar do Producenta lub Przedstawiciela w kraju w celu naprawy lub wymiany na nowy wolny od wad. Przecież to takie proste, prawda? Zawsze wydawało mi się, że tak poczytne fora są najlepszym medium do wymiany opinii, uwag jak również krytyki. Kadimex nigdy nie uciekał przed krytyką i zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ale ciężko dyskutować z kimś komu się wydaje, że jest "anonimowy" ( :wacko:) a na dodatek JEDYNĄ jego "rzeczową" argumentacją jest krytykanctwo dla krytykanctwa. Szanowny Rafale998!!! Jeżeli możemy być w czymś pomocni to proszę się z nami skontaktować w celu naprawy lub wymiany wadliwych prądownic telefony i adresy są dostępne na www.kadimex.pl  -_-  Później z wielką chęcią podzielę się z naszymi forumowiczami, co było przyczyną usterki? Oczywiście o ile to jest Prądownica Turbo Master z AWG??   :rolleyes: Pozdrawiam  Sławek Kadimex B.H.

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 09, 2009, 19:10:07 »
Sprawdzę wszystko i jutro odpiszę na forum co konkretnie było kupione i skąd ale z tego co mi wiadomo to chyba z kadimexu ponieważ zawsze się od nich kupowało i nie mówię szanowny kolego że jest to najlepsza firma bo barachło też sprzedajecie!! Każda firma ma swoje plusy i minusy.Pozdrawiam i się tak mnie tutaj nie gniewaj bo naprawdę nie ma o co :)
 :rofl:

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2009, 19:54:20 »
Witam przepraszam zwracam honor :) Zakupy były robione z firmy horpol :):) prądownica bardzo podobna do tej Turbo Master dlatego omyliłem się :)
Pozdrawiam  :rofl:

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2009, 19:37:57 »
widzisz rafał jak łatwo można zszargać opinię - a można było wcześniej sprawdzić zanim zacząłeś pisać


sorry za oftop

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2009, 19:59:31 »
Wiem spoko dzięki i jeszcze raz sorki :) :rofl:

Offline fireman8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 12, 2009, 08:40:48 »
Witam przepraszam zwracam honor :) Zakupy były robione z firmy horpol :):) prądownica bardzo podobna do tej Turbo Master dlatego omyliłem się :)
Pozdrawiam  :rofl:

to napisz która to prądownica żeby było wiadomo, która to taka słaba jest i podaj szczegóły..... tylko sprawdź dokładnie żeby to się jakiś Turbosupon albo co innego na koniec nie okazało........

i na przyszłość - myśl co piszesz a nie pisz co myślisz..... taka dobra rada ^_^

Offline Sławek Snopek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 12, 2009, 09:46:32 »
Witam przepraszam zwracam honor :) Zakupy były robione z firmy horpol :):) prądownica bardzo podobna do tej Turbo Master dlatego omyliłem się :)
Pozdrawiam  :rofl:
Gratuluję Rafale998 odwagi i szczerości!  -_- A swoją drogą widzisz jak łatwo jest napisać coś, co potem żyje własnym życiem, mimo, że nie ma w tym ani odrobiny prawdy. Resumując, to nie nasz produkt a jednej z firm, gdzie w swoim poprzednim poście między innymi zachwalałeś jej produkty podając linki  :krzyk: Troszkę tu dla mnie brak logiki ale cóż.......... Pozdrawiam Sławek Kadimex  P.S. A swoją drogą, to zamów u nas Turbo Master i sprawdź jak działa prądownica nowej generacji - dostaniesz rabat po "znajomości"  za ....:kwit:

Offline boinc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2009, 16:05:23 »

Gratuluję Rafale998 odwagi i szczerości!  -_- A swoją drogą widzisz jak łatwo jest napisać coś, co potem żyje własnym życiem, mimo, że nie ma w tym ani odrobiny prawdy. Resumując, to nie nasz produkt a jednej z firm, gdzie w swoim poprzednim poście między innymi zachwalałeś jej produkty podając linki  :krzyk: Troszkę tu dla mnie brak logiki ale cóż.......... Pozdrawiam Sławek Kadimex  P.S. A swoją drogą, to zamów u nas Turbo Master i sprawdź jak działa prądownica nowej generacji - dostaniesz rabat po "znajomości"  za ....:kwit:

Święte słowa Sławku, brak logiki. Skoro pierwsze były złe to dlaczego kupili poźniej te dobre i zachwalane w tej samej firmie? Kto wraca do firmy z której jest niezadowolony?? Czy Rafał może zrobić zdjęcie tym dwóm prądownicom, które rzekomo są od Horpolu i jest to barachło? Jestem pewien, że nikt tu tego zdjęcia nie zobaczy...

Sławku, co do określenia "żyje własnym życiem" i "rabat za kwit" wrócimy później, tutaj na forum :)
Od 26 lipca 2011 na forum reprezentuję prywatne poglądy.

Offline Sławek Snopek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2009, 15:50:35 »

Gratuluję Rafale998 odwagi i szczerości!  -_- A swoją drogą widzisz jak łatwo jest napisać coś, co potem żyje własnym życiem, mimo, że nie ma w tym ani odrobiny prawdy. Resumując, to nie nasz produkt a jednej z firm, gdzie w swoim poprzednim poście między innymi zachwalałeś jej produkty podając linki  :krzyk: Troszkę tu dla mnie brak logiki ale cóż.......... Pozdrawiam Sławek Kadimex  P.S. A swoją drogą, to zamów u nas Turbo Master i sprawdź jak działa prądownica nowej generacji - dostaniesz rabat po "znajomości"  za ....:kwit:

Święte słowa Sławku, brak logiki. Skoro pierwsze były złe to dlaczego kupili poźniej te dobre i zachwalane w tej samej firmie? Kto wraca do firmy z której jest niezadowolony?? Czy Rafał może zrobić zdjęcie tym dwóm prądownicom, które rzekomo są od Horpolu i jest to barachło? Jestem pewien, że nikt tu tego zdjęcia nie zobaczy...

Sławku, co do określenia "żyje własnym życiem" i "rabat za kwit" wrócimy później, tutaj na forum :)
Kolego Horpol!  :ojoj: Nie napisałem nigdzie, że to Prądownica z firmy Horpol. Rafał podał linki do różnych produktów a nie TYLKO do Horpolu. I chodziło mi o to, że Rafał coś chwali, podaje linki, ale nie bardzo wie co ma i co mu szwankuje. A czy to będzie zdjęcie takiej czy innej Prądownicy, to ma rabat "za kwity" w tym sensie, że był na tyle odważny i się na forum przyznał do błędnie podanej nazwy produktu. Więc Grzesiu o co kaman?  :huh: Więcej... -_-


Kolego Horpol vel Grzegorz! Napisałeś  cyt " Sławku, co do określenia "żyje własnym życiem" i "rabat za kwit" wrócimy później, tutaj na forum " Koniec cyt. TO NIE WIEM CZY MAM SIĘ BAĆ CZY JAK? :o
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 16:30:39 wysłana przez Butel »

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2009, 07:22:56 »
Ja już się boję :) Przyznałem się do błędu i ja dyskusję zakańczam bo widzę że nie ma sensu :P
Pozdrawiam  :rofl:

Offline Sławek Snopek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2009, 08:26:13 »
Rafał!  ^_^ Ja też tak sądzę. A bać się chyba nie mamy czego? -_- Pozdrawiam

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2009, 11:26:08 »
Prośba moderatora - wróćmy w wątku do wypowiedzi na temat prądownicy Turbo Master bo chyba poza trzema Panami nikt nie wie o co tu od pewnego momentu chodzi.
Proszę o przeniesienie wypowiedzi kierowanych tylko do jednego użytkownika kilku użytkowników na PW.
Nieregulaminowe posty zostaną usunięte.
/ Sylwek
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 09:39:21 wysłana przez Sylwek »

Offline boinc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 25, 2009, 11:28:32 »
I chodziło mi o to, że Rafał coś chwali, podaje linki, ale nie bardzo wie co ma i co mu szwankuje.

Doprawdy tylko "coś" ? To jest właśnie zycie własnym życiem. Proszę, cytat:

Witam przepraszam zwracam honor :) Zakupy były robione z firmy horpol :):) prądownica bardzo podobna do tej Turbo Master dlatego omyliłem się :)
Pozdrawiam  :rofl:

Jak widać, Rafał wyraźnie wskazał skąd te wadliwe (rzekomo) produkty.
A potem wycofał się z tematu...
Sprawdziłem naszą bazę danych i... jeśłi Rafał jest ***** to ani **** ani nikt w tej okolicy nie kupował żadnych prądownic od nas. Inny sprzęt tak, ale nie prądownice.

Dopóki nie zobaczę zdjęć i informacji co to za produkty, kto kupił i kiedy kupił, uważam wskazanie placem naszej firmy jako dostawcy "złych" prądownic za prowokację, nie popartą żadnymi dowodami.
Proszę zauważyć, że tego typu prowokacje są karalne i spółka Horpol w przypadku takiego pomówienia może wystąpić o zadośćuczynienie na drodze prawnej.
Może to info powstrzyma podobne działania zniesławiające bezpodstawnie podmioty lub produkty.

Do moderatora: prosze nie przesuwać tych wątków. Sprawa pokazuje jak działają pewne mechnizmy dezinformacji, także tu na forum, dzięki którym strażacy nie mają rzetelenego obrazu produktu, a jedynie wyimaginowane opinie o wirtualnych, nieistniejących produktach, psujące komuś markę.

Moderator: treści sprzeczne z zasadami panującymi na forum zostały usunięte/ Sylwek
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 11:53:02 wysłana przez Sylwek »
Od 26 lipca 2011 na forum reprezentuję prywatne poglądy.

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 25, 2009, 13:56:00 »
Ja już się boję :) Przyznałem się do błędu i ja dyskusję zakańczam bo widzę że nie ma sensu :P
Pozdrawiam  :rofl:


Nie tak szybko - przerzuciłeś ciężkie oskarżenie z jednej firmy na inną - czekamy na zdjęcia prądownic i dokładne, sprawdzone podanie nazwy, producenta i dostawcy... albo, że przeprosisz także druga firmę i użytkowników forum za wprowadzanie ich w błąd!

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 25, 2009, 15:03:01 »
Witam :)
Sprawa wygląda następująco :
Przepraszam Firmę KADIMEX
Przepraszam Firmę HORPOL - nie kupywaliśmy u nich tejże prądownicy
Nie umieszczę tu zdjęć żadnych z żadnych zakupów bo zaraz się ktoś znowu najdzie kto będzie drążył temat.
Chciałem oznajmić że powołałem się na zdanie znajomego i to nie były moje zdania ja tylko pisałem co mi powiedziano. Osobiście nie szykanuję żadnej firmy która sprzedaje bądź produkuje sprzęt p.poż.

Nadmienię iż nie szykanowana została firma HORPOL bo wręcz przeciwnie w wątku prędzej nawet ją chwaliłem i podawałem kolegom linki do innych prądownic :)

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam.

Rafał  :rofl:

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Prądownica TURBO MASTER.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2009, 15:33:26 »
Dzięki za wyjaśnienia. Zamykam wątek. To co dotyczy Turbo Master wydzielam do oddzielnego wątku http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,14058.20.html/ Sylwek
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 15:42:26 wysłana przez Sylwek »