Autor Wątek: WF w liceum, a kandydatura do szkół  (Przeczytany 1550 razy)

Offline Sheriff

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
WF w liceum, a kandydatura do szkół
« dnia: Listopad 22, 2009, 01:59:58 »
Witam. Moje pytanie brzmi następnująco: jestem w 3 klasie LO, planuję kandydować do Szkoły Głównej w Warszawie w 2010, czy nieuczestniczenie i brak oceny końcowej z WF na świadectwie nie uniemożliwi mi kandydatury?
Niby nie ma nic na ten temat napisane w wymaganiach rekrutacyjnych, ale na przykład na jakimś AWF niby też nie było o tym wzmianki, bo rozumiało się to samo przez się, a kandydatów bez oceny z WF odrzucali z miejsca.
(Dodam, że jestem ogólnie bardzo sprawny fizycznie, ale dopiero kończy mi się okres rehabilitacji po kontuzji, co uniemożliwia mi uczestniczenie w zajęciach WF w tej ostatniej klasie.)

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: WF w liceum, a kandydatura do szkół
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2009, 11:25:24 »
(Dodam, że jestem ogólnie bardzo sprawny fizycznie, ale dopiero kończy mi się okres rehabilitacji po kontuzji, co uniemożliwia mi uczestniczenie w zajęciach WF w tej ostatniej klasie.)

Dlatego o przydatności ocenia komisja lekarska a nie ćwiczenie czy nie ćwiczenie na WFie ;)
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline Sheriff

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: WF w liceum, a kandydatura do szkół
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2009, 19:17:37 »
Mam nadzieję, że teoria nie odbiega w tym wypadku od praktyki. No nic, dziękuję.

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: WF w liceum, a kandydatura do szkół
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2009, 19:30:24 »
A co to była za kontuzja ?

Offline Sheriff

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: WF w liceum, a kandydatura do szkół
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2009, 15:52:30 »
Stawu skokowego. Ale chyba nie powinno być z nią problemów jeśli jest już wyleczona?

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: WF w liceum, a kandydatura do szkół
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2009, 16:24:54 »
to już niech oceni sama komisja. Ale zanim dotrzesz na ten etap rekrutacji czeka Cię dłuuuuga droga przez piekło :wacko: :wacko: :rofl: