Autor Wątek: Coraz mniej ludzi w osp  (Przeczytany 1059 razy)

Offline krzys127

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Coraz mniej ludzi w osp
« dnia: Listopad 16, 2009, 22:21:05 »
Czy nie sadzicie ze w osp jest coraz mniej ochotników, jak juz jezdza to zawsze ci sami????????????

Offline Vendetta

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 120
Odp: Coraz mniej ludzi w osp
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2009, 22:35:05 »
Troche bardzo nie rozumiem przesłania pytania oraz nie umiem odpowiedzieć bo nie monitoruje kazdej jednostki OSP w Polsce i inni pewnie rownież :P

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Coraz mniej ludzi w osp
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2009, 22:37:28 »
Wiesz co to że jeżdżą jedni i ci sami to nie znaczy że jest coraz mniej ochotników. Można powiedzieć że jest mniej jeżeli w danym roku przybędzie jeden  a odejdzie 4 to już wiadomo że jest mniej ale przykładem moja OSP w zeszłym roku na kurs podstawowy wysłała 7 ludzi z czego 6 ukończyło kurs pozytywnie, nie ubyło żadnego. No i jakoś nie kalkuluje mi się to twoje stwierdzenie.

Można tylko na przykładzie własnej tak jak ja to uczyniłem no ale dlaczego 2 tematy ??
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 12:57:22 wysłana przez MIKO »

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Coraz mniej ludzi w osp
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2009, 22:53:48 »
scaliłem wątki, kolego krzys127 przeczytaj regulamin.
Inne osoby proszę o modyfikację postów, pozdr robn
EGO = 1 / wiedza

Offline Dzumsi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 457
Odp: Coraz mniej ludzi w osp
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2009, 23:38:05 »
U mnie w jednostce jest od dłuższego czasu tyle samo członków czynnych ale co któryś rok zawsze przychodzi kilku pasjonatów najczęściej w jednym roczniku. Tak było i 3 lata temu tak było i rok temu kiedy to ja razem z 2 kumplami osiągnęliśmy upragnione 18 i się zaczęło a już mogę się pochwalić że z pod moich skrzydeł-jako opiekuna MDP za półtora roku dojdzie następnych paru chłopaków dość mocno "zainfekowanych"  :straz: