Autor Wątek: SGSP WIBC  (Przeczytany 2480 razy)

Offline gajer25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
SGSP WIBC
« dnia: Listopad 11, 2009, 11:33:47 »
witam

co myslicie o Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego na SGSP.??
warto tam isc po SA PSP??

http://www.sgsp.edu.pl/studia/wibc/o_wydziale/o_wydziale.php
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2009, 13:33:48 wysłana przez gajer25 »

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: SGSP WIBC
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2009, 10:16:47 »
Szczerze to powiedz mi po co?? To juz lepiej idz na WIBP nie widze innego rozwiazania  :mellow:

Offline gajer25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: SGSP WIBC
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2009, 11:26:18 »
a no to dlatego ze na IBP jest potrzeba matura z matmy z chemii lub fizyki a i podstawowa to za malo. a niestety az taki zdolny nie jestem  zeby rozpykac te zadania... wiec pomyslalem ze WIBC to tez jakies rozwiazanie poniewaz mieszkam na dolnym slasku i u mnie w komendzie jest sztab kryzysowy a po tych studiach mam wieksze pojecie o tym. nie zalezy mi az tak bardzo na stopniu ml.kapitana :straz:

Offline ślizki

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 340
  • Nie ma rzeczy nie do ugaszenia - M:**
    • :D
Odp: SGSP WIBC
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2009, 23:17:08 »
Ja się uczę na WIBP i tez jestem z dolnego ślaska. Jak Ci pasuje, to pójdź na zaoczne na tym wydziale, zalicz pierwszy rok potem pokaż swojemu przełożonemu że sie starasz i masz wyniki i żeby dał Ci zgodę komendy na rozpoczęcie 2 roku studiów ale już na Niestacjonarnych Studiach I Stopnia dla strażaków w służbie stałej i potem 3 lata , obrona pracy inżynierskiej i masz oficera:) bynajmniej tak mi tam to tłumaczył kolega który tak zrobił:)

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: SGSP WIBC
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2010, 14:04:24 »
Ja się uczę na WIBP i tez jestem z dolnego ślaska. Jak Ci pasuje, to pójdź na zaoczne na tym wydziale, zalicz pierwszy rok potem pokaż swojemu przełożonemu że sie starasz i masz wyniki i żeby dał Ci zgodę komendy na rozpoczęcie 2 roku studiów ale już na Niestacjonarnych Studiach I Stopnia dla strażaków w służbie stałej i potem 3 lata , obrona pracy inżynierskiej i masz oficera:) bynajmniej tak mi tam to tłumaczył kolega który tak zrobił:)
Ale żeby tak zrobić to kolega musi po pierwszę być już zatrudniony w PSP a po drugie mieć stopień min. mł. aspiranta
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...