Autor Wątek: Bezpieczny Ratownik  (Przeczytany 1066 razy)

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Bezpieczny Ratownik
« dnia: Październik 28, 2009, 17:18:04 »
Witam, nie wiem czy to prawda z tą akcją, ale znajomy mi powiedział o akcji "Bezpieczny Ratownik" prowadzonej przez PZU, dot. dotacji na Nomexy, hełmy, rękawice oraz inny sprzęt ochrony osobistej. Podzielcie się wiedzą na ten temat, bo akcja widać ciekawa.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2009, 17:30:07 »
Z tego o wiem taką akcję prowadzi ZOW ZOSP we Wrocławiu, wstępną deklarację do uczestnictwa w tym programie składano do końca września. Program obejmuje zakup umundurowania (6kompletów:nomex,buty,hełm,rękawice,kominiarka) 2szt AODO z czujnikami oraz radiotelefony.

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2009, 17:38:10 »
A nie wiadomo nic o akcjach na dofinansowanie umundurowania na terenie woj.mazowieckiego? Skąd wogule pozyskać NOMEXy, buty, rękawice, bo hełmy są i w dodatku nowe :straz:

Offline kaziu109

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2009, 17:40:09 »
taka akcja była już prowadzona kilka lat temu.
w tym roku też nam przyznano taki zestaw ale.........to że przyznano to nie wszystko ponieważ do takiego zestawu trzeba troche dopłacić jak sie nie myle to coś ok. 5 tyś.w sumie to sie opłaca ponieważ za 5 tyś to sami kupimy aparaty aodo a gdzie jeszcze radiotelefony,nomexy itd.

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2009, 17:52:41 »
a w pomorskim też coś podobnego jest prowadzone? bo akcja zapowiada się ciekawie. A mojej jednostce przydał by się nowy sprzęt.

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2009, 17:55:57 »
No jednak nie mówimy tu o 5tys a 16tys do zapłaty, a wartość całego sprzętu to ponad 31tys (wiadomo jak to ceny w związku  :szalony: ).

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Bezpieczny Ratownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2009, 18:05:58 »
Pismo było skierowane do gmin (Wójtów, Burmistrzów) i dotyczyło jednostek OSP spoza KSRG, wyposażenie w sprzęt i umundurowanie.

[załącznik usunięty przez administratora]