Autor Wątek: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?  (Przeczytany 1695 razy)

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« dnia: Październik 01, 2009, 12:06:23 »
Hej
Próbowalem sa psp poznan niestety zabraklo niwiele (dokladnie 2pkt) :'(
i teraz niedawno byl pobor do mojej kp zaliczylem wszystko harvard,fizyczne,rozmowe kwalifikacyjna teraz czekam az przyjdzie zapytanie o niekaralnosc i skieruja mnie na badania chyba w warszawie i tu moje pytanie jak sie odbywaja takie badania? ile trwaja? jak najszybciej je zaliczyc? o co pytaja? prosze o pomoc bo niektorzy z tej kp za wszelka cene chca zebym sie nie dostal bo chca wsadzic swoich i pomimo iz jestem pierwszy na liscie wyslali 3 nas i ktory pierwszy przywiezie ukonczone badania dostaje sie czy to tak moze wogole byc..??? :angry:

Offline Vendetta

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 120
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2009, 12:28:38 »
Psychologiczne - tutaj ciezko polemizowac o co Cie zapytaja + zestaw testów na inteligencje spostrzegawczość i tego typu rzeczy.. Mozesz nawet spodziewac sie dodatkowego pytania od tak sobie na temat polityki oczywiscie odnosnie naszego kraju, i inne niestworzone cuda.. Tutaj sie nie przygotowywuj w zaden sposob bo to jest bezcelowe, po prostu albo dasz rady i stwierdzi ze nadajesz sie do sluzby albo dowidzenia.. Jak najszybciej? Jak dostaniesz skierowanie na nie.. dostales juz? Co do tego ostatniego kto pierwszy przywiezie badania jest WG MNIE KUR*** chore :| co sie wyrabia w tym kraju - samowolka [po trupach do celu, zabij wszystkich i dostan prace w PSP] haslo przewodnie lol
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 12:31:58 wysłana przez Vendetta »

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2009, 12:49:34 »
a badania lekarskie? co z nimi? ciezko?
chodzi mi czsowo ile to zajmuje tydzien dwa? jeszcze nie dostalem skierowania czekam..
no ale czy oni wogole tak moga?

Offline Vendetta

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 120
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2009, 12:56:48 »
a badania lekarskie? co z nimi? ciezko?
chodzi mi czsowo ile to zajmuje tydzien dwa? jeszcze nie dostalem skierowania czekam..
no ale czy oni wogole tak moga?

Odnosnie psychologicznych orientuje sie.. Odnosnie lekarskich nie wiem na prawde, nie jestem strazakiem, nie przechodziłem tego. Bynajmniej rowniez moze to byc czasochłonne gdyz tutaj bedzie badało Cie paru lekarzy a opinie na temat Twojego stanu zdrowia wyrazi prawdopodobnie Lekarz Medycyny Pracy na podstawie opini poszczegolnych lekarzy.. Wiec co do czasu jaki Ci to potencjalnie zajmie przykro mi nie wiem.. Czy moga? Rowniez nie wiem, raczej nie moga.. -_-

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2009, 13:11:13 »
dzieki za pomoc choc jeszcze nie wiem wszystkiego..

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2009, 14:25:18 »
a badania lekarskie? co z nimi? ciezko?
chodzi mi czsowo ile to zajmuje tydzien dwa? jeszcze nie dostalem skierowania czekam..
no ale czy oni wogole tak moga?

testy psychologiczne zajmą ci jeden dzień, potem dostajesz skierowanie do komisji mswia i tam własnie (jak zdasz psychotesty) dają ci tzw. obiegówkę - ile ona czasu zajmie zależy od tego jak przyjmują lekarze i od ciebie też w pewnym stopniu

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: badania psychologiczne i lekarskie..jak dokladnie?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2009, 18:28:20 »
czyli to ja sie pozniej umawiam z lekarzami na badania..a czy na koncu daja jakies potwierdzenie ze te badania mam zaliczone? nadal sie nie dowiedzialem tak mniej wiecej w ile to mozna zalatwic..
czy ktos mi moze powiedziec czy moga tak zrobic jak to wyzej napisalem ze kto pierwszy to sie dostaje???

Jest taka opcja Forum <Szukaj> wpisz no sobie np: "psycholog" i wiele się nt. jw. dowiesz.  :kwit:
Polecam też na przyszłość...
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 19:06:17 wysłana przez Ajax »