Autor Wątek: Nadzór nad poprawnością dokumentów  (Przeczytany 1567 razy)

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Nadzór nad poprawnością dokumentów
« dnia: Wrzesień 28, 2009, 13:47:59 »
Witam wszystkich forumowiczów.Tak z ciekawości zaglądnołem dzisiaj do pewnej dokumentacji na BiP-ie (zastrzeżone) będącej w posiadaniu KG PSP. Wypełnianie jej - mimo jednoznacznych wskazań w przepisach :kwit: -jest dowolne, a ich porównanie daje do myślenia. Nadzór ze strony KG jest chyba żaden.Mam na myśli oświadczenia majatkowe naszych komendantów wojewódzkich, nota bene ciekawa lektura. Każdy pisze jak chce i co chce. Przykład; od pozycji - jakie zajmuje stanowisko, poprzez posiadane wartości pieniężne (np.pisać polisę czy nie) do zarobków dochodząc. Tu już jest swoboda -np.komendant pomorski ujmuje zarobki razem z żoną sumarycznie (są i inni), komendant łódzki jak wielu innych transparętnie podaje zarobki swoje i żony (o tym mowa w tym punkcie), a np.komendant małopolski ma zarobki małżonki ukryte (ciekawe czemu i co ma tutaj do ukrycia :cooo:). Ogólnie każdy jak chce.Jeżeli tak ważnych dokumentów co do jednolitości wypełniania nie potrafi dopilnować nasza KG to co mówić o innych rzeczach. I tak mamy co mamy - ogólnie bajzel, ale w tych czasach kryzysu i mętnej wody takim rybkom się bosko pływa. Tak sobie nie radzą więc......co oni nam mogą dobrego wymyśleć. Pozdrawiam, a wszystkim strażakom PB  :straz: pozostaje mieć tylko .........zdrowe nerwy i byle do em.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 16:10:05 wysłana przez Butel »

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Nadzór nad poprawnością dokumentów
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2009, 15:52:47 »
Podaję link do tej ciekawej strony :komp:, aby każdy mógł to zobaczyć
http://www.psp.bip.mswia.gov.pl/portal/psp/279/Oswiadczenia_majatkowe.html

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Nadzór nad poprawnością dokumentów
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2009, 19:06:44 »
A gdzie jest reszta oświadczeń? Bo jest tylko 13.....
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline piter_psp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: Nadzór nad poprawnością dokumentów
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2009, 00:06:59 »
Pozostałych nie ma, bo się komendanci w trakcie roku "zeznaniowego" zmienili. Tak mi się wydaje.