Autor Wątek: radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?  (Przeczytany 1289 razy)

Offline straż998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?
« dnia: Wrzesień 15, 2009, 18:10:07 »
Witam :) nigdzie nie znalazłem postów na temat radiotelefonów firmy HYT wiec rozpocznę nowy temat . Co sądzicie o tych radiach a konkretnie interesuje mnie nasobne np TC610 . Może ktoś ma jakieś doświadczenie i się nim podzieli , czekam na opinie pozdrawiam

Offline tomek7826

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2011, 23:06:54 »
Witam. Odkopuję trochę temat lecz mam pytanie. Jesteśmy na etapie wybrania radiotelefonu i teraz zastanawiam się nad dwiema możliwościami
1. http://www.sprzet-poz.pl/index.php?action=showProductDetails&idKategorieWybrana=280&idProduktyWybrany=1783     
2. http://www.sprzet-poz.pl/index.php?action=showProductDetails&idKategorieWybrana=275&idProduktyWybrany=146

i teraz mam do was pytanie która wybrać?? ogólnie posiadamy 3 radiostacje nasobne motoroli czyli jak tak to wchodzić w ten system czy może zakupić tego HYT'a i jak one w ogóle się sprawują?

Offline Ren

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 206
Odp: radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2011, 23:39:51 »

Offline weissp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2011, 00:40:43 »
Witam. Mam u siebie w jednostce 2 szt tej firmy. Pracują bardzo dobrze nie ma z nimi najmniejszych problemów. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z nich. Polecam dla jednostek które mają mały budżet, różnica w cenach między HYT a Motorolą jest dość spora a jak na razie nie odczuwam żadnej różnicy w użytkowaniu pomiędzy produktami tych firm.

Offline Robsonjrg2

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
    • OSP Garwolin
Odp: radiotelefony firmy HYT co sądzicie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2012, 22:38:46 »
Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Czy jest może ktoś na forum kto posiada w swojej jednostce radiostacje firmy HYT model TC 610 lub inne? Jeśli tak to prosiłbym o opinię na ich temat i porównanie do motoroli jeśli to możliwe. Pozdrawiam.
Zapraszam do odwiedzenia strony www.osp.garwolin.org