Służba > Forum ochotników

Strona Www Osp

<< < (2/3) > >>

druh Marek:

--- Cytuj --- Mile widziane byłyby zasady postępowania podczas różnego rodzaju akcji (chociaż wiadomo że każda akcja jest inna, ale schemat zawsze jest jakimś punktem odniesienia).
--- Koniec cytatu ---
Ops! aniolstroz, na mojej stronce jest jak postępować podczas pożaru i wypadku, ale postaram się dodać coś więcej na ten temat.

druh Marek:

--- Cytuj --- Dystynkcje, w PSP i OSP, ze graficznymi symbolami, bo kurdee nie umie tego znalezc  ;)
--- Koniec cytatu ---
Dystynkcje znajdziesz już  tutaj. A odznaczenia tutaj.

Co do dystynkcji w PSP, to nie mam ich skąd wziąść i przeskanować, więc na stronce znajdzies same dla OSP

aniolstroz:

--- Cytuj ---Ops! aniolstroz, na mojej stronce jest jak postępować podczas pożaru i wypadku
--- Koniec cytatu ---

Tak wiem o tym że są tam informacje na ten temat ale chodzi mi o zasady popstępowania dla strażaków, a tam są głównie informacje przeznaczone dla osób cywilnych.

arkadiusz:
na stronach www o strażach jest zdecydowanie za mało zdjęć wozów pożarniczych..tych starszych jak i zarównoi w chwili obecnej które sa na wyposażeniu

druh Marek:

--- Cytuj --- na stronach www o strażach jest zdecydowanie za mało zdjęć wozów pożarniczych..tych starszych jak i zarównoi w chwili obecnej które sa na wyposażeniu
--- Koniec cytatu ---


hmm odezwij się po nowym roku - może zrobimy galerię i opis wozów (nowych i jak i tych starych) na OSP Konieczkowa?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej