Służba > Forum ochotników

Strona Www Osp

(1/3) > >>

druh Marek:
Witam

doradźcie mi co zmienić, ewentualnie polepszyć na stronie:
www.osp-konieczkowa.xo.pl

Jakieś sugesite? - bardzo proszę o ich podanie

Jakieś nowe działy?

Czekam na  propozycje

aniolstroz:
Mile widziane byłyby zasady postępowania podczas różnego rodzaju akcji (chociaż wiadomo że każda akcja jest inna, ale schemat zawsze jest jakimś punktem odniesienia). Poza tym można dodać więcej informacji o sprzęcie, zasadach jego obsługiwania, niebezpieczeństwach jakie mogą czyhać na ratowników podczas korzystania z określonego sprzętu.

Na koniec dodam - że strona OSP Konieczkowa jest SUPER! Takich więcej w naszym polskim internecie!

Młodzik:
Dystynkcje, w PSP i OSP, ze graficznymi symbolami, bo kurdee nie umie tego znalezc  ;)  

Witold:
Strona jest świetna!!! Bez dwóch zdań. Osobiście trochę brakuje mi opisów zdjęć (np. kto jest na zdjęciu, z jakiej jednostki itp.). Poza tym, sam fakt że zadałeś to pytanie dużo mówi!!!

Marku! Może dodaj sobie link do Twojej strony w sygnaturze (tak jak ja mam do www.firetactics.com). Wtedy zawsze, gdy będziesz dyskutował o Twojej stronie jedym kliknięciem będzie można się na nią dostać...takie ułatwienie :)

Witek

SenseY:
Byłem kilka razy na waszej stronie i nie mam specjalnych uwag. Odwiedzam wszytkie strony bo cały czas szukam obrazków do zawodów MDP, tj wąż, podpinka itd. i żadna strona pożarnicza nie udostepnia tego, mają co najwyżej regolmin zawodów i w tym rysunki węzłów. Szkoda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej