Autor Wątek: Zapytanie  (Przeczytany 3639 razy)

TMX

  • Gość
Zapytanie
« dnia: Maj 16, 2005, 13:39:24 »
Kto mi podpowie jak w ciagu 30 dni w miare wyćwiczyc bieg na 1000 m.
Kto podpowie jak cwiczyc i ile biegac by uzyskac przyzwoity czas? jak rozłozyc trening ? Dzieki za zyczliwe informacje.

Offline Gino20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
    • http://
Zapytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2005, 15:26:53 »
Trenerem to ja nie jestem ale uwazam ze przez miesiac czasu mozna sporo zrobic.Oczywiscie jezeli normalnie uprawiasz sport i nie zaczynasz od zera.Sam od dzisiaj wzialem sie bardziej na powaznie a miesiac przed zaczne na maxa.Poki co zamierzam trenowac tak jak sie normalnie przygotowywalem do sezonu czy do maratonu czyli 2 razy w tygodniu bieg ciagly, 2 razy ostry trening interwalowy. Trening interwalowy dobrze jest poprzedzic treningiem na sile nog i do niedawna tak robilem ale niestety przytrafila sie dosc powazna kontuzja (nie przesadzaj z ciezarami).Sila nog to wszelkie cwiczenia na miesnie dwu i czworoglowe uda i oczywiscie łydki.Pamietaj ze na egzaminie jest tez szybkosc i podciaganie wiec postaraj sie przyjsc w miare "swiezy" na egzamin.Dobrze jest po calotygodniowym treningu zrobic rozbieganie-bieg ciagly 5-6 bez nadmiernego forsowania sie (5-6 min/km)Powodzenia!

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Zapytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2005, 16:14:24 »
No ja biegam trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek do tego we wtorek i w czwartek rowerek stacjonarny i ćwiczenia na nogi w zaciszu domowym.

A na ile przed egzaminami rozpocząć regenerację po ciężkim treningu, aby włąsnie na egzaminy przyjść "świeżym", wypoczętym i w życiowej formie. Np. w tamtym roku egzaminy były  27 i 28 czerwca także kiedy skończyć trening i zająć się tylko odnową biologiczną mięśni - czy robić jakiś mały rozruch przed egzaminami>?
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline waski336

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Zapytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2005, 10:39:04 »
Ta.. wy mi lepiej powiedzcie jak poprawić kondycje nie mając dyspozycyjnej lewej nogi... nie moge deptać na piętę, a musze kondycje poprawić? i co wy na to? Ja musze teraz przejsc koszmar. Jezu POMÓŻ!!  

Offline trq.

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Zapytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2005, 11:00:23 »
no nieciekawie ale wierząc zapewnieniom z telezakupy mango to kupisz jakies sauna solution albo cosmodisk czy też coś innego i na wszystko się coś znajdzie :}// a tak na poważnie to dużo zaparcia może ćwiczenia jakieś ze sztagielkami , nie mam pojęcia

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Zapytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2005, 19:06:06 »
:P TMX zacznij biegac w okolicach, gdzie ludzie mają groźne psy i pootwierane furtki. Sam się zdziwisz jaki jesteś dobry.
Pozdrawiam
 :lol:  
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Gino20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
    • http://
Zapytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2005, 21:47:48 »
Taaaa to jest doskonaly sposob i niezawodny (biorac pod uwage ze przezyjesz):)
Mam jedno bardzo wazne pytanie i prosze w miare kompetentna osobe o jak najszybsza odpowiedz.Czy prawda jest ze po dostaniu sie do SA PSP jest jakis oboz przygotowawczy???????Kiedy roizpoczyna sie rok szkolny dla strazakow?Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz i z gory ogromne dzieki!

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Zapytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2005, 22:27:07 »
Gino20, czy ty nie zauważyłeś, że na forum wszyscy są w miarę kompetentni, a pozostali bardziej. Jak się tak będziesz zwracał do ekspertów to ci nikt nic nie powie. :P
 B) A w twojej sprawie nic nie wiem, ale może po prostu zadzwoń i spytaj jak to jest obecnie.
 
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Zapytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2005, 23:09:19 »
Cytuj
.Czy prawda jest ze po dostaniu sie do SA PSP jest jakis oboz przygotowawczy???????Kiedy roizpoczyna sie rok szkolny dla strazakow?Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz i z gory ogromne dzieki!
witam
chodzi ci moze o okres unitarny (tzw. unitarka) ??
jezeli tak to masz  link
unitarka

pozdr
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2005, 23:09:48 wysłana przez zeusss »

Offline Gino20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
    • http://
Zapytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2005, 23:56:55 »
Hehe Wodnik sluszna uwaga.Wezme sobie do serca:)
Wielkie dzieki Zeusss!!!!Jak bedziemy gasili kiedys ten sam pozar to Ci w wolnej chwili skocze po browarka:)(oczywiscie tyskiego!!)Naprawde dzieki!Wiele mi to wyjasnilo!Jestem ciekaw jeszcze jednej kwestii...kiedy zaczyna sie ta unitarka?Wiesz siorka ma slub, najlepszy kumpel ze Stanow przyjezdza na wakacje wiec wolalbym wiedziec niz potem sie niemilo zawiesc.Pozdrawiam!

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Zapytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 20, 2005, 13:33:02 »
z tego co wiem to po badaniach w MSWiA zaczyna sie unitarka czyli gdzies w polowie sierpnia. Pozdrawiam :)  

Offline Gino20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
    • http://
Zapytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 20, 2005, 15:29:03 »
No w koncu dobre wiesci:)<jupi>Dzieki za info!:)

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Zapytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2005, 14:12:49 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:56:12 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline krzyhens

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 197
Zapytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 22, 2005, 16:40:11 »
Mam 16 lat i nie osiągam zawrotnych czasów w biegach. Jestem szczupły i wysoki ale kondycja raczej słabsza, jesli bede stale trenował to dam sobie rade??

Offline Krzyś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Zapytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 22, 2005, 16:48:16 »
Trening czyni mistrza :P
Tylko musisz być zawzięty od razu (po miechu) niebędziesz sprinterem ;)  

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Zapytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2005, 16:49:59 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:52:56 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »