Autor Wątek: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?  (Przeczytany 249748 razy)

Offline Dawid998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • PSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1625 dnia: Sierpień 27, 2010, 13:26:43 »
Koledzy kadeci, jakie zeszyty radzicie zabrać chodzi o format? A-4 czy B-5? i ile szt.

Offline przemko89

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1626 dnia: Sierpień 27, 2010, 14:07:36 »
do pokoi i tak pewnie będą przydzielać 1 września .

 ^_^ no i weź jeszcze koniecznie laptopa żebyś miał co postawić 1 września na stoliczku w swoim "pokoju" ;D :wacko:

   przez dwa miesiące będzie mi całkowicie zbędny .  :straz:

w sumie jest napisane co wziąć , 10 zeszytów 60 kartkowych w kratke :)

Offline Dawid998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • PSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1627 dnia: Sierpień 27, 2010, 15:02:54 »
w liście z CS PSP nic nie jest sprecyzowane...

Offline Józiu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1628 dnia: Sierpień 27, 2010, 15:03:53 »
Moglby mi ktos napisac dokladna tresc listu jaką dostaliscie z Poznania?, bo sam go jeszcze nie dostałem, a chciałbym wiedzieć co oni tam piszą, oprócz rzeczy, które trzeba zabrać ze sobą. Bez danych oczywiscie itp...
Z góry wielkie dzięki -_-

morio444

  • Gość
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1629 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:14:16 »
Dokładna lista jest wcześniej, ktoś już pisał. Mam pyt co do adidasów do biegania, itp.: brać takie lepsze, czy takie żeby ich nie było szkoda? Pozdr

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1630 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:23:24 »
Takie, że jak Cię przepier..., żebyś nie skakał z płaczem, że masz obtarcia i stópka boli.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1631 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:24:01 »
Dokładna lista jest wcześniej, ktoś już pisał. Mam pyt co do adidasów do biegania, itp.: brać takie lepsze, czy takie żeby ich nie było szkoda? Pozdr

weź takie, żebyś miał wygodne. Przydadzą się jak twarde skórzane buty obetrą po całym dniu ćwiczenia musztry.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline pozarnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1632 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:26:34 »
to już na unitarce nie obowiązuje obuwie typu "kadilak sportowy" do biegania?  :wall:

Offline piotrs189

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1633 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:58:44 »
Ponawiam pytanie. Do CS też trzeba wziąć kartę szczepień?

Offline Kicaj

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1634 dnia: Sierpień 27, 2010, 23:23:37 »
Po unitarce jak będziemy mieli przepustkę to chyba możemy sobie przywieźć wtedy laptopa nie? Ja już się za dużo nie zastanawiać co możemy zabrać biorę co mi do głowy przychodzi najwyżej tak jak ktoś wcześniej pisał schowają na czas unitarki i tyle :P  Co do karty szczepień załatwienie ksera zajęło mi 5min więc wydaje mi się że lepiej mieć nawet jak by się miała nie przydać niż nie mieć i później się martwić...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 23:40:15 wysłana przez Kicaj »

Offline Szejk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1635 dnia: Sierpień 27, 2010, 23:38:45 »
Śledząc ten temat doszedłem do jednego wniosku. Na unitarkę nie należy zabierać żadnych pierdół tylko to co mamy w liście, ewentualnie skorzystać z praktycznych rad przyszłych kolegów i wziąć to o czym pisali. Ktoś napisał, że po unitarce będzie przepustka. Do tego czasu zdążymy się zorientować co nam wolno mieć a czego nie i jak wyglądają realia na szkole. Myślę, że lapka lepiej wziąć właśnie wtedy...

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1636 dnia: Sierpień 27, 2010, 23:43:50 »
W Częstochowie można sie ponoć dzień wcześniej zameldować wieczorem, ale czy się to połaca? Wie ktoś cos na ten temat? Bo jak mam spać w namiocie to wolę sobie jedna noc przynajmniej normalnie na łóżku spędzić gdzieś w jakimś hoteliku...  :cooo:

Offline Szejk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1637 dnia: Sierpień 28, 2010, 00:04:20 »
W Poznaniu tez tak jest. Można być 31 wieczorem. Pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała, że dostaniemy wtedy pokój. Tylko nie wiem czy to już będzie pokój na stałe nam przydzielony i po unitarce tam bedziemy spali czy tylko "na chwilę" i po unitarce dostaniemy inny. Ktoś zna odpowiedź? :)

Offline Kicaj

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1638 dnia: Sierpień 28, 2010, 00:30:56 »
A może by tak przemycić pare czekolad? :P

Offline RadziuPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
  • CSPSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1639 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:17:24 »
Tak jest, snikers w gacie i ma się tą dwururke :straz: a z prądownicą i trój... już tak blisko to wszystko że sie wierzyc nie chce co chłopaki? :rofl:

Offline franklinn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1640 dnia: Sierpień 28, 2010, 06:23:17 »
W Poznaniu tez tak jest. Można być 31 wieczorem. Pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała, że dostaniemy wtedy pokój. Tylko nie wiem czy to już będzie pokój na stałe nam przydzielony i po unitarce tam bedziemy spali czy tylko "na chwilę" i po unitarce dostaniemy inny. Ktoś zna odpowiedź? :)

polecam przyjechac 31 wieczorem, przespicie sie w szkole a w nastepny dzien i tak zostaniecie przydzieleni do innych sal juz na stale.

Offline Kicaj

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1641 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:47:53 »
już tak blisko to wszystko że sie wierzyc nie chce co chłopaki? :rofl:

'Ogarnia mnie groza...' :P

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1642 dnia: Sierpień 28, 2010, 18:41:11 »
A ja tak jak rok temu moge wam tylko pozazdrościć :( Powodzenia chłopaki

Offline Paszczak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1643 dnia: Sierpień 28, 2010, 21:29:31 »
W Częstochowie można sie ponoć dzień wcześniej zameldować wieczorem, ale czy się to połaca? Wie ktoś cos na ten temat? Bo jak mam spać w namiocie to wolę sobie jedna noc przynajmniej normalnie na łóżku spędzić gdzieś w jakimś hoteliku...  :cooo:

Widzę że nie jesteś przekonany co do mojego pomysłu... :P Moim zdaniem (nie tylko moim) znacznie lepiej przybyć wcześniej i powoli oswoić się z terenem i sytuacją niż z samego rańca w stresie... dzień wcześniej na pewno już się dowiemy wielu interesujących rzeczy i może nieco "łatwiej" będzie zacząć Bój :straz:

A jak się boisz ze będziesz nie wyspany to kłać sie do wyra i śpij...masz jeszcze trzy doby :rofl:
razem po krętych losu ścieżkach, pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach

Offline bugol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1644 dnia: Sierpień 28, 2010, 21:47:13 »
Jaki stres Panowie  ?  :straz: Będzie bardzoooooo dużo czasu na oswojenie się z terenem  :rofl: No chyba, że już nie możecie się doczekać  -_-
Hasiči, Vatrogasci, Bombero, Pompier

Offline Paszczak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1645 dnia: Sierpień 28, 2010, 22:03:37 »
Jaki stres Panowie  ?   Będzie bardzoooooo dużo czasu na oswojenie się z terenem  No chyba, że już nie możecie się doczekać  -_-

Stresss...Już od pierwszego dnia Unitarki wszyscy zapewne będziemy w praktyce szlifować umiejętności radzenia sobie z nim...oczywiście dzięki uprzejmości Kadry i Starych  :rofl:


Chyba wszyscy którzy marzyli o Szkole w trakcie żmudnych przygotowani nie mogą się doczekać... :P
A może ktoś się rozmyślił?
razem po krętych losu ścieżkach, pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach

Offline Kicaj

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1646 dnia: Sierpień 28, 2010, 22:13:04 »
Oj już tak nie straszcie... (bo zacznę się jeszcze stresować :P) Z doświadczenia wiem, że zawsze wszystko jest tak strasznie opisywane i w ogóle a później się okazuje, że z rzeczywistością ma to raczej mało wspólnego. Ale będzie łatwiej jak podczas unitarki będziemy myśleć perspektywicznie że to my już za rok będziemy patrzeć jak młodzi się męczą :P

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1647 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:27:14 »
Widzę że nie jesteś przekonany co do mojego pomysłu... :P Moim zdaniem (nie tylko moim) znacznie lepiej przybyć wcześniej i powoli oswoić się z terenem i sytuacją niż z samego rańca w stresie... dzień wcześniej na pewno już się dowiemy wielu interesujących rzeczy i może nieco "łatwiej" będzie zacząć Bój :straz:

A jak się boisz ze będziesz nie wyspany to kłać sie do wyra i śpij...masz jeszcze trzy doby :rofl:

Nie no stary spoko idziemy pod namioty od 31 ;P Wkońcu byłeś moim motywatorem na egzaminach to teraz też Cię posłucham :wacko: A jak narazie to wyspany jestem po nocce  :rolleyes:

Offline Józiu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1648 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:11:22 »
Mam do Was pytanie: czy jakieś prywatne ubrania zabieramy, oprócz tego co mamy na liście czy tylko to w czym przyjezdzamy ubrani?

Offline piotrs189

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1649 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:19:01 »
Trzymaj się listy. Tyle razy to już powtarzali...