Autor Wątek: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?  (Przeczytany 250196 razy)

Offline Barowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
  • CSPSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1325 dnia: Lipiec 15, 2010, 17:33:17 »
jak ja byłem to koleś z komisji kazał się rozebrać od pasa w górę pytał o wzrost i wagę oraz przejrzał obiegówkę czy wszystko w porządku i obejrzał ekg i wystawił decyzje także przypuszczam że obecność osobista jest konieczna jeszcze do książeczki wojskowej zaglądał :)

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1326 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:06:02 »
ZDOLNY DO SŁUŻBY W PSP JEAH :D W Poznaniu bardzo sprawnie poszło ;] o 14 już miałem decyzje komisji ;] Pozdro dla ekipy z 15 lipca ;P

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1327 dnia: Lipiec 16, 2010, 14:41:10 »
Panowie mam problem tzn. chcę zarezerwować miejsce na hotelu w SAPSP Kraków na czas badań i dzwonie pod numery podane na Zaświadczeniu które otrzymałem, jednak numery są nieprawidłowe :'( Jeżeli jest osoba na forum która zarezerwowała nocleg na hotelu w SA to proszę o pomoc z góry dziękuję :straz:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2010, 14:47:35 wysłana przez Pietras »

Offline pabel1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1328 dnia: Lipiec 16, 2010, 17:54:13 »
ZDOLNY DO SŁUŻBY W PSP JEAH :D W Poznaniu bardzo sprawnie poszło ;] o 14 już miałem decyzje komisji ;] Pozdro dla ekipy z 15 lipca ;P

No pozdro pozdro i do zobaczenia we wrześniu !! ;D

Offline Łukasz22

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1329 dnia: Lipiec 16, 2010, 18:16:06 »
Panowie mam problem tzn. chcę zarezerwować miejsce na hotelu w SAPSP Kraków na czas badań i dzwonie pod numery podane na Zaświadczeniu które otrzymałem, jednak numery są nieprawidłowe :'( Jeżeli jest osoba na forum która zarezerwowała nocleg na hotelu w SA to proszę o pomoc z góry dziękuję :straz:

Ja też miałem taki problem gdy rezerwowałem nocleg na czas egzaminów ale zadzwoniłem na sekretariat i mnie przekierowali ale czasem trzeba kilka razy próbować...

Offline thour

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1330 dnia: Lipiec 16, 2010, 19:30:08 »
Witam. Chce próbować ponownie dostać sie do szkoły w Poznaniu za rok.Interesuje mnie to czy trzeba mieć prawo jazdy C czy C+E też jest chonorowane. To jedno i to samo?

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1331 dnia: Lipiec 16, 2010, 19:41:58 »
Witam. Chce próbować ponownie dostać sie do szkoły w Poznaniu za rok.Interesuje mnie to czy trzeba mieć prawo jazdy C czy C+E też jest chonorowane. To jedno i to samo?

Rozumiesz co piszesz?  ^_^ masz już C a "E" masz już tak jakby bonus  :wacko:

Offline Jacekzpsk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1332 dnia: Lipiec 16, 2010, 19:42:15 »
Panowie mam problem tzn. chcę zarezerwować miejsce na hotelu w SAPSP Kraków na czas badań i dzwonie pod numery podane na Zaświadczeniu które otrzymałem, jednak numery są nieprawidłowe

Ten sam problem, dzisiaj nawet dzwoniłem do sekretariatu i też nic... niby mieli przekierować, ale nie wychodziło.

Offline Dawid998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • PSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1333 dnia: Lipiec 16, 2010, 20:58:33 »
Pytanie do chłopaków z CS PSP: W liście który otrzymaliśmy piszę że 1 Września powinniśmy mieć ze sobą:
1. Orzeczenia Komisji Lekarskiej
2. Dowód Osobisty itp.
Pytanie przecież orzeczenia nie otrzymaliśmy tylko zostało przefaksowane, czyli co w takim razie? Nic nie przywożąc nie mamy żadnego dokumentu? jak to rozumieć wszystko jest załatwione czy oczekiwać na jakieś pismo? Dzwonił ktoś i dopytywał w tej sprawie?

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1334 dnia: Lipiec 16, 2010, 20:59:00 »
a powiedzcie jeszcze czy stomatolog się jakoś przyczepiał do ząbków :pyt:

Offline Dawid998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • PSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1335 dnia: Lipiec 16, 2010, 21:02:01 »
Zależy ile masz ubytków, jak masz wszystko w porządku z zębami to nie powinieneś mieć problemu. Aby odpaść u stomatologa musiałbyś nie mieć chyba powyżej 40% zębów.

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1336 dnia: Lipiec 16, 2010, 21:04:41 »
heh, nie no mam wszystkie ale jakieś się znajdą do leczenia :straz:

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1337 dnia: Lipiec 16, 2010, 22:10:27 »
Pytanie do chłopaków z CS PSP: W liście który otrzymaliśmy piszę że 1 Września powinniśmy mieć ze sobą:
1. Orzeczenia Komisji Lekarskiej
2. Dowód Osobisty itp.
Pytanie przecież orzeczenia nie otrzymaliśmy tylko zostało przefaksowane, czyli co w takim razie? Nic nie przywożąc nie mamy żadnego dokumentu? jak to rozumieć wszystko jest załatwione czy oczekiwać na jakieś pismo? Dzwonił ktoś i dopytywał w tej sprawie?

Dziś dzwoniłem do szkoły aby upewnić się czy przefaxowali moje orzeczenie, pytałem się również co z orzeczeniem jeśli go nie mam.. Pani powiedziała, że komisja im sama wysyła papiery i nie musimy się o to martwić ;) Pozdro

Offline Dawid998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • PSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1338 dnia: Lipiec 16, 2010, 22:21:26 »
Pytanie do chłopaków z CS PSP: W liście który otrzymaliśmy piszę że 1 Września powinniśmy mieć ze sobą:
1. Orzeczenia Komisji Lekarskiej
2. Dowód Osobisty itp.
Pytanie przecież orzeczenia nie otrzymaliśmy tylko zostało przefaksowane, czyli co w takim razie? Nic nie przywożąc nie mamy żadnego dokumentu? jak to rozumieć wszystko jest załatwione czy oczekiwać na jakieś pismo? Dzwonił ktoś i dopytywał w tej sprawie?

Dziś dzwoniłem do szkoły aby upewnić się czy przefaxowali moje orzeczenie, pytałem się również co z orzeczeniem jeśli go nie mam.. Pani powiedziała, że komisja im sama wysyła papiery i nie musimy się o to martwić ;) Pozdro

Dzięki Gustav za info, ja również dzwoniłem ale zapomniałem o to zapytać, pytałem tylko czy doszedł fax z moim orzeczeniem. 

Offline wowooo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1339 dnia: Lipiec 17, 2010, 18:41:12 »
Panowie jak po pierwszym dniu badań w Krakowie?? Był ktoś z forum?

Offline buli161

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1340 dnia: Lipiec 18, 2010, 12:25:17 »
Badania z 16.07.2010 Kraków :
Na początku odebraliśmy karty skierowań na badania, następnie udaliśmy się do Poradni Zdrowia Psychicznego na Placu Inwalidów 3, gdzie czekały na nas testy:
1. test z 103 pytaniami gdzie trzeba było odpowiadać TAK lub NIE np. Czy łatwo budzą Cię hałasy ? TAK lub NIE
2. Ankieta o sobie i swoim życiu
3. Wykreślanie liczb ( dwójki sąsiadujące z nieparzystymi i siódemki sąsiadujące z parzystymi) na to było 3 minuty
4. Test na inteligencje (obrazki typu który będzie następny) zestawy od A-E czas: 20 minut
5. Napisać swój życiorys

Potem była indywidualna rozmowa z psychologiem na której Pani zadawała proste pytania z ankiety np. o szkołę o pracę i co skłoniło Pana do Szkoły Aspirantów. Na końcu Pani psycholog wydawała orzeczenie.
Została jeszcze rozmowa z psychiatrą, na której usłyszałem tylko jedno pytanie czy po raz pierwszy startuje do SA PSP.

Po badaniach w Poradni udaliśmy się do Szpitala MSWiA na ul. Galla, gdzie zaczęliśmy od badań u neurologa, następnie był laryngolog, rtg klatki okulista i stomatolog, dalszy ciąg badań w poniedziałek i we wtorek.

Pozdro dla ekipy z 16.07  :straz:

Offline predato_r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1341 dnia: Lipiec 18, 2010, 17:10:08 »
Z hotelem na szkole w SA krakow trzeba dzwonic rano kolo 7. 30 - 7. 50  numer jest na liscie ktory przyszedl ze szkoly ewentualnie do sekretariatu zeby przekierowali na hotel jest wtedy najwieksza szansa na dodzwonienie sie i rezerwacje ...

Offline Szejk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1342 dnia: Lipiec 19, 2010, 11:54:52 »
Po badaniach w Poradni udaliśmy się do Szpitala MSWiA na ul. Galla, gdzie zaczęliśmy od badań u neurologa, następnie był laryngolog, rtg klatki okulista i stomatolog, dalszy ciąg badań w poniedziałek i we wtorek.
Jakoś długo to u Was trwa o.O My w Poznaniu wzystko w kilka godzin załatwiliśmy. Trzeba bylo stawic się rano o 6:45 i do ok 14 juz było wszystko załatwione. Niestety z mojej grupy jeden kolega odpadł u audiologa :/

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1343 dnia: Lipiec 19, 2010, 12:15:04 »
Z hotelem na szkole w SA krakow trzeba dzwonic rano kolo 7. 30 - 7. 50  numer jest na liscie ktory przyszedl ze szkoly ewentualnie do sekretariatu zeby przekierowali na hotel jest wtedy najwieksza szansa na dodzwonienie sie i rezerwacje ...

Załatwiłeś hotel na SA??? Ja dzwoniąc ciągle słyszę nie ma takiego numeru lub wybrany numer jest nieprawidłowy :'(

Offline wowooo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1344 dnia: Lipiec 19, 2010, 17:31:49 »
jak wyglądał drugi dzień badań w Krakowie? są już orzeczenia? Nie ma szans wyrobić się w jeden dzień?

Offline buli161

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1345 dnia: Lipiec 19, 2010, 17:48:52 »
Drugi dzień Kraków: udaliśmy się do Szpitala MSWiA w celu oddania próbek moczu i krwi (wyniki dopiero na środę !!!  :-\) potem poszliśmy do chirurga i na tym zakończyliśmy badania, gdyż inni lekarze nie przyjmowali w poniedziałek (dermatolog i spirometria) Nie ma szans wyrobić się w jeden dzień  :krzyk: No cóż tak to jest...

Offline wowooo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1346 dnia: Lipiec 19, 2010, 20:09:15 »
buli 161 dzięki za info!

Offline RadziuPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
  • CSPSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:42:58 »
Zdolny do służby w PSP. Widzimy sie 1 września w CSPSP!!! :straz:

Offline Gustav

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1348 dnia: Lipiec 20, 2010, 16:09:07 »
Zdolny do służby w PSP. Widzimy sie 1 września w CSPSP!!! :straz:

No gratki  :piwo:  następny ziomuś :dance:

Offline pedro!

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #1349 dnia: Lipiec 20, 2010, 19:13:38 »
Witam.Mam pytanie dla osób którzy mieli już badania w Krakowie.Jakie mieliści odczucia po wizycie u laryngologa? Czy bardzo szczegółowo ogląda ucho? Mam spore obawy ponieważ posiadam blizny na błonie bębenkowej w lewym uchu i to może mnie dyskwalifikować.