Autor Wątek: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?  (Przeczytany 249795 razy)

Offline zembol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #875 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:44:19 »
Hubert17 twardy z Ciebie gość -_- I tak trzymaj, nie poddawaj się -_- 

Offline Kogut

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 438
  • Natural Born Firefighter
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #876 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:53:22 »
Pamięć mnie jeszcze nie zawodzi ;)
Im więcej wiesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało wiesz.

Offline predato_r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #877 dnia: Czerwiec 23, 2010, 11:10:52 »
O brawo Hubert! Nie wolno sie poddawac dasz rade strary tylko zebys zaliczyl sprawnosciowy bo 90 miejsc czeka!  :straz: A co do kwesti kobiet na egzaminach to w ubieglym roku w krakowie bylo okolo 10 niestety sprawnosciowy przeszla tylko jedna chuda i niska dziewczyna ktora na 1000 pokazala swietna klase miala doping calego stadionu :D reszta odpadla na podciaganiu  :ksmut: wiec dziewczyny cwiczyc cwiczyc jeszcze duzo czasu do egzaminow! :klol: zycze powodzenia!

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #878 dnia: Czerwiec 23, 2010, 12:59:21 »
Powodzenia drogie panie, życzę wam jak najlepiej... :kusm:
Hmmm 89,88 chłopa i 1 może 2  :kusm:

Szczerze to jakbym się dostał to wolałbym żeby nie było pań w gronie osób zakwalifikowanych....
Powód---->
1. Mogą z tego wyjść niepotrzebne konflikty które zepsują atmosfery w grupie jeżeli kilka osób się zakocha w ,,tej jedynej'':sympatia:
 
2.  :kusm: może rozpraszać podczas unitarki, jak to będzie wyglądało dostanie osobny namiot prysznic i tp.???

Z pełnym szacunkiem do płci przeciwnej, ja tylko wyrażam zdanie na ten temat i życzę wam zakwalifikowania się do SA
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 13:17:39 wysłana przez Pietras »

Offline AndrzejB

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #879 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:18:22 »
Predato r  , a nie wiesz , dostala sie ta dziewczyna  ??

Offline misza1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #880 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:24:33 »
dopiero 29,30 czerwca egzaminy kolego!!
do Hubert17
bedziesz biegl z stabilizatorem :huh: ja tez i chyba zrobie to w dugich spodniach zeby nie widzieli  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 13:28:51 wysłana przez misza1 »

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #881 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:31:58 »
heh. ojej. :P to jest normalne, że ktoś się może zakochać w tej jedynej :D ale nie tylko faceci uwielbiają straż :D ja wiem po sobie, że bez straży byłoby mi strasznie nudno i jakaś taka pustka xD więc ja chcę się dostać aby zrealizować swoje marzenia a nie rzucać się na chłopaków  :kjezyk: no ale jak się jakiś znajdzie to inna sprawa  :klol: hehe. no a poza tym jeżeli chodzi o unitarkę to głupio by było jakby się dostała jedna dziewczyna i musiała sama siedzieć w namiocie, więc już lepiej żeby były 2  :rofl:
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline franklinn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #882 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:35:14 »
Pamięć mnie jeszcze nie zawodzi ;)

a ma zawodzic osoby ktore ucza sie w tej szkole?

Offline predato_r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #883 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:41:21 »
Ta dziewczyna z krakowa nosila okulary i raczej na 99% sie nie dostala i z tego co mi wiadomo nawet jak dziewczyna sie dostanie w Krakowie czy w poznaniu do szkoly to bedzie przeniesiona do czestochowy bo tam sie chyba tylko ksztalci Panie strazaczki. Ale slyszalem tak tylko na rekrutacji w zeszlym roku wiec to nie jest informacja pewna.

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #884 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:46:37 »
aaa! nie! oby nie! :P
w poznaniu w 2002 roku były 3 dziewczyny, więc tam pewnie jak się dostanie jakaś to tam będzie. kurcze, nie po to składałam dokumenty w poznaniu, żeby mnie wysłali na drugi koniec Polski xD
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #885 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:00:11 »
kolego misza narazie za bardzo noga szybko nie moge machac bo to dopiero drugi dzien kontuzji mam naderwane wiezadlo to juz pewne dr powiedzial ze mam biec na wlasne ryzyko no ale co zrobic kocham straz i bym chyba  w domu we wtorek nie usiedzial rok temu nie poszlo moze teraz bedzie cud. Dzis kupie sobie wlasnie jakas opaske wiec zobaczymy

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #886 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:04:54 »
podziwiam Cię normalnie za odwagę :) wielkie brawa!  :straz: ja też na pewno bym się nie poddała :) powodzenia w takim razie!
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #887 dnia: Czerwiec 23, 2010, 17:38:12 »
dziewczyna w Krakowie nie dostała się w zeszłym roku. Joanna jak tam sprawność u Ciebie?

a co do przeniesienia to jest kwestia decyzji komendanta.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #888 dnia: Czerwiec 23, 2010, 17:42:05 »
a Ty też startujesz? :)  no sprawność hmmm... biegi może jako tako dam radę, ale gorzej ten drążek...
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #889 dnia: Czerwiec 23, 2010, 17:46:07 »
no niestety. Ja miałam uszkodzony kręgosłup i popłynęły tegoroczne szanse na SA, niepotrzebna lekcja pokory. Cóż postudiuję ratownictwo i może za rok będę mądrzejszym kierowcą  :szalony:
Jak z tym Twoim drążkiem?

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline BaKs

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #890 dnia: Czerwiec 23, 2010, 19:29:05 »
Jak tam u was przed egzaminami będziecie się przygotowywać do końca czy dajecie sobie luzik już ? Ja od jutra odpuszczam naukę i bieganie ;] Czas na relaks przed egzaminem :dance: Liczę że na świerzaka rozbije bank  :straz:

Offline NoFearMan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Cel: CSPSP
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #891 dnia: Czerwiec 23, 2010, 19:34:39 »
Ja nie odpuszczam ^_^ nauka pełną parą, treningi tak samo daje sobie spokoj z treningami dopiero od niedzieli -_- a nauki nigdy za wiele, trzeba sobie wiele przypomniec i utrwalic :mellow:

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #892 dnia: Czerwiec 23, 2010, 20:28:58 »
Co do nauki to nieszkodzi zajrzeć. A ze sprawności to jedynie drązek porobić ale to tez tak do soboty, a nie biegam ostatnio bo lecze kontuzję po torze na głównej, ale z doświadczenia wiem że jak biegałem po tygodniowym odpoczynku to lepiej mi to wychodziło niż tak z marszu po codziennym przebiegnięciu kilku km. Ale każdy ma inny organizm więc niech robi jak chce.

Offline mistrz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #893 dnia: Czerwiec 23, 2010, 20:31:11 »
Co do nauki to nieszkodzi zajrzeć. A ze sprawności to jedynie drązek porobić ale to tez tak do soboty, a nie biegam ostatnio bo lecze kontuzję po torze na głównej, ale z doświadczenia wiem że jak biegałem po tygodniowym odpoczynku to lepiej mi to wychodziło niż tak z marszu po codziennym przebiegnięciu kilku km. Ale każdy ma inny organizm więc niech robi jak chce.


Kolego i jak ci poszło w  SGSP??

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #894 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:30:26 »
Ja z treningami juz tez niemal przestalem czasem tylko drazek uzyje ale to i tak tylko dal treningu nie na sile. Ale za to teraz nauka intensywna :P

Offline joanna_91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #895 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:39:31 »
jak z moim drążkiem? :D ha. porażka - dzięki niemu wiem, że się nie dostanę xD masakraaa! ja w poniedziałek kończę trening, bo już będę jechała do poznania xD
' ... i iść świadomie w ślady św. Floriana.'

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #896 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:08:43 »
Ja jeszcze dziś drążek i bieganie na max, nauka też pełna para. Od jutro już luźno trzeba trochę świeżości złapać. Niedziele czas relaksu rekreacyjny bieg i ułożenie taktyki na 1000m :wacko: 
Życzę wszystkim udanego startu i znalezienia się na minimum 90 miejscu :straz:

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #897 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:11:45 »
ja na 90 % jade do poznania jakby ktos byl chetny aby pogadac w pzn albo cos to na pw niech pisze. Noga powoli bardzo wraca do formy ale mam jeszcze 5 dni obym byl 90 na lisce;) najgorsze bedzie 50m potem juz z gorki

Offline Pietras

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #898 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:27:21 »
Osoby które nocują nasz szkole w Krakowie proszę o kontakt PW  :straz:

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Kto wybiera sie do SA PSP w 2010 roku?
« Odpowiedź #899 dnia: Czerwiec 24, 2010, 11:11:16 »
Co do nauki to nieszkodzi zajrzeć. A ze sprawności to jedynie drązek porobić ale to tez tak do soboty, a nie biegam ostatnio bo lecze kontuzję po torze na głównej, ale z doświadczenia wiem że jak biegałem po tygodniowym odpoczynku to lepiej mi to wychodziło niż tak z marszu po codziennym przebiegnięciu kilku km. Ale każdy ma inny organizm więc niech robi jak chce.


Kolego i jak ci poszło w  SGSP??

No niestety 53 sek w pierwszej próbie a druga no cóż, nie wiem jak to się stało ale została mi noga przed skrzynią i z całym pędem uderzyłem nią i niestety brak szans na lepszy czas. Więc w Krakowie będe walczył a liczyłem że zwolnie komuś miejsce  ^_^, pozdrawiam i życze powodzenia na egzaminach we wszystkich aspirantkach.