Autor Wątek: Niedowaga problemem??  (Przeczytany 2295 razy)

Offline Suavekk998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
  • so others may live
Niedowaga problemem??
« dnia: Sierpień 14, 2009, 23:49:37 »
witam...mam takie stosunkowo dziwne pytanie- czy niedobór masy ciała może stanąć na przeszkodzie dostaniu się do szkoły pożarniczej???czy nie jest to raczej problemem....?? wiadomo,że chcąc dostać sie do którejś ze szkół a idąc dalej służyć w PSP należy wykazywać sie "odpowiednim" zdrowiem ale czy kilku kilogramowa niedowaga może być przeszkodą?? nie okazując innych wad zdrowotnych czyli 100% zdolność do służby.bo może być uznany taki przypadek jako 100%zdrowia ALE.... jednak niedowaga   ???            z góry dzięki za info
998 C.R.E.W.

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2009, 23:53:29 »
Chłopie to wejdź sobie na dietę ryżowo drobiową no i wcinaj to przybędzie ci kilo a ile konkretnie chcesz ważyć ?? Koksów nie polecam bo są skutki uboczne najlepiej dużo jeść :) Sam ryż i Kurczak gotowany a MC Donalds odpada i kebaby i różne rzeczy też

Offline Suavekk998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
  • so others may live
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 23:56:39 »
Kolego pytam czy to jest przeszkodą w dostaniu sie do szkoły a nie o porady:p heh
998 C.R.E.W.

Offline metode

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2009, 00:18:04 »
Chłopie to wejdź sobie na dietę ryżowo drobiową no i wcinaj to przybędzie ci kilo a ile konkretnie chcesz ważyć ?? Koksów nie polecam bo są skutki uboczne najlepiej dużo jeść :) Sam ryż i Kurczak gotowany a MC Donalds odpada i kebaby i różne rzeczy też

dostanie się do szkoły to tam go nakrmią  :mellow: :mellow:

Kolego pytam czy to jest przeszkodą w dostaniu sie do szkoły a nie o porady:p heh

http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Search?todo=file&id=WDU19920830425&type=2&name=D19920425.pdf 
strona 3 obiaśnienia, tam powinieneś znaleźć odpowiedz na nurtujące Cię pytanie

Offline Johny112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2009, 09:55:04 »
Jestem niemal, że pewien, że to żaden problem skoro mówisz, że to tylko parę kilogramów. A z tą 100% pewnością, że jesteś przydatny do służby to byłbym ostrożny...to akurat zweryfikuje komisja.

Offline Suavekk998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
  • so others may live
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2009, 19:01:53 »
Johny112 jasne,że to komisja zweryfikuje -_- chodziło mi o 100%zdrowia w sensie nic innego nie dolega,nie ma żadnej "wady zdrowotnej" prócz niedowagi
998 C.R.E.W.

Offline Johny112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2009, 19:46:06 »
Stary nie przejmuj się tym...ja też myślałem, że będę miał z tym problemy, a ich nie było:)

Offline arekwoz1990

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2009, 19:23:51 »
A JA JESLI MAM WADE WZROKOWA TO SIE NIE DOSTANE NIE MA CO STARTOWAC ????? NA KOMISJI WOJSKOWEJ MIALEM GRUPE A Z UWZGLEDNIENIEM ZE MAM WADE WZRKU

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2009, 19:41:55 »
NIE KRZYCZ
przeszukaj forum to może znajdziesz odpowiedź na pytanie zadawane setki razy.
I nie zadawaj pytań o wadę wzroku w temacie o niedowagę.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2009, 22:07:27 »
Laserowa korekcja oczu. Po takim zabiegu każda maszyna wykaże że masz super wzrok oczywiście zabieg jest płatny jakieś 5 kawałkków

Offline Johny112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2009, 23:40:39 »
A JA JESLI MAM WADE WZROKOWA TO SIE NIE DOSTANE NIE MA CO STARTOWAC ????? NA KOMISJI WOJSKOWEJ MIALEM GRUPE A Z UWZGLEDNIENIEM ZE MAM WADE WZRKU
Sprawa wygląda tak...jeśli masz "wbity" paragraf do kasiążeczki to szanse są mniejsze bo okulista bardziej zwróci na Ciebie uwagę. Jeśli masz to tylko na tym papaierku, czyli oświadczeniu to jest troche lepiej:) Nie mniej jednak z tego co wiem to dopuszczalna wada w PSP to 0,5. A jeśli ma się troszke większą trzeba udać się na wspomniany wcześniej zabieg, tzn. wtedy kiedy myśli się o PSP.

Offline druh Dawid

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • OSP SKOKOWA
    • Wszystko o Allegro.pl  Łatwo i przyjemnie
Odp: Niedowaga problemem??
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 10, 2009, 17:02:04 »
ja też mam taki problem, mam 179 cm wzrostu i ważę 60 kg, siła jest, 100% sprawności ale mam nadzieję że niedowaga nie zniszczy mojego życiowego marzenia za pół roku