Autor Wątek: Cyrk na kółkach. Uprawnieni bez uprawnień?  (Przeczytany 1506 razy)

Offline waski336

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Cyrk na kółkach. Uprawnieni bez uprawnień?
« dnia: Sierpień 07, 2009, 14:03:50 »
Śledząc jeden z tematów na tym forum,pewien użytkownik podał link do tej strony: http://www.towary-niebezpieczne.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=211&Itemid=77

... na której jest... sami zobaczcie. Czy ktoś posiada ten kwartalnik? Co o tym sądzicie?

Offline edie

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Cyrk na kółkach. Uprawnieni bez uprawnień?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2009, 14:15:47 »
no co  :mellow: a pamiętacie mój temat... "PARANOJA !!!!!!!! szkolenie inspektorów ppoż przez internet"???? to tylko ciąg dalszy.

a swoją drogą prawo - prawem, jak dla mnei sprawa była od dawna podejrzana. Ale niektórzy z SGSP uparcie twierdzili, że można...

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 25 października 2005 r. w sprawie wymagań kwalifikacyjnych oraz szkoleń dla strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej i osób wykonujących czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej, jasno określa kto może szkolić i w jakim zakresie.

SGSP siallalala   :straz:  :rofl:

Offline waski336

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Cyrk na kółkach. Uprawnieni bez uprawnień?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2009, 14:37:21 »
pamiętam. Ale kto by tam słuchał studentów.... No to teraz sgsp wisi mi kasę :)

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Cyrk na kółkach. Uprawnieni bez uprawnień?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:53:56 »
Pytania: Czy którakolwiek ze szkół może takie szkolenia organizować? Czy takie szkolenia mogą być organizowane przez ośrodki szkolenia PSP?

Na stronie KG znalazłem ten program szkolenia:
http://www.straz.gov.pl/data/other/inspektorzy4.pdf

W punkcie Realizacja szkolenia jasno widać, kto takie szkolenia organizuje. Jeśli więc całość jest niezgodna z rozporządzeniem to moim zdaniem odpowiedzialnym za cały bajzel jest Komenda Główna a nie szkoły.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2009, 12:01:57 wysłana przez zero-11 »

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!