Autor Wątek: Docenieni za akcję powódź 2009  (Przeczytany 3392 razy)

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2009, 17:43:39 »
Taaa, docenieni. Wystarczy przeczytać listę odznaczonych i widać że pracowali ci co zawsze i co co zawsze zostali docenieni. szkoda że jedno z drugim się nie pokrywa  :rofl:

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2009, 13:22:50 »
Tak chyba jest wszędzie ..... 
Druhom i zawodowym będącym przy akcji > medale.... (i ewentualnie nadgodziny)
Sztabowcom kolejne wysokie awanse i co najciekawsze nawet tym co nie wiele mieli wspólnego z akcją powodziową.   
A co będzie jak się skończą możliwości awansu ??
Pozostaną  chyba tylko beatyfikacje.......

Offline salfk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2009, 16:19:36 »
Żeby jeszcze medale były. Dla przykładu podczas ostatnich zdarzeń z mojej OSP przy akcji działało łącznie blisko 30 osób. Jedni więcej drudzy mniej. Tydzień temu pismo przyszło, aby wyznaczyć jednego druha do odznaczenia. Moje gratulacje za pomysłowość. Wybierz 1 z 30. To jest lepsze niż teleturniej w telewizji.

Offline Kasper

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:30:52 »
Wpadłem na fantastyczny pomysł z nadgodzinami. Wpadło parę przy okazji powodzi. Żeby je zbierać jak znaczi i wymieniać się z kolegami. Ja jedną za powódź w zamian z tą z pożaru sterty... A medale się przydadzą. Na emeryturze będzie co założyć do kościoła na uroczystą mszę z okazji dnia strażaka. Przy brzęku metalu, na chwilę człowiek zapomni, że emerytury brakuje na leki, czynsz i jedzenie :wall:
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare. Cyceron.

Oceniając człowieka pomyśl, co byłby wart, gdyby nie był na stanowisku. Oscar Wilde

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:48:01 »
Adamigo czyżbyś pisał o Zasłużyli na wcześniejszy awans ?

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2009, 22:45:03 »
Witam, a u nas doceniono/awansowano w stopniu/ tylko nie tych co byli przy powodz ....awansował pan dyżurny PSK i strażacy  /z jedynego słusznego związku zawodowego w komędzie/  ze zmiany co czyściła sprzęt po powodzi ...chwała bohaterom!!! Ci co brali czynny udział w powodzi na swoim terenie jak i w kotlinie Kłodzkiej ...otrzymali listy pochwalne ...czyli tak jak zwykle

Poczytałem linka podanego przez @Łukasz Telus - na fotach 2 awansowanych trzech. Z tego co przeczytałem to nie wszyscy tylko za powódź. "...który w czasie walki ze skutkami nawałnic powodzi, wyróżnili się wzorową postawą i zaangażowaniem." czyli poza działaniami powodziowymi były też inne związane z nawałnicami - cokolwiek to znaczy.

Nie będę czynił osobistych wycieczek do  @adamigo ... no ale panie Adamie-igo jeżeli wie kolega, że ktoś otrzymał awans za konkretne działania nie będąc przy tych działaniach to należy zgłosić ten fakt przełożonym jeżeli nie stopnia komendy, w której jest się zatrudnionym to stopnia wyższego. Osobiście nie wieżę w przedstawione teorie. Tyle, że do tego zgłoszenia potrzebna jest wewnętrzna odwaga (posiadanie spodni i czegoś spodniach), a nie biadolenie na łamach forum. Jeżeli przyjąć, że @adamigo wie o czym pisze to swoim zachowaniem daje milczącą zgodę na takie zachowania - zatem współudział :)

Znam wielu "odważnych", którzy jak tylko trzeba wyjechać do tego typu działań, brać czynny udział w ćwiczeniach, poddać sie kontroli to zawsze w tym momencie chorują, natomiast po zakończonych działaniach takim "chorowitym" zawsze dobrze się komentuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 22:56:51 wysłana przez fireman »

Offline stępień

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Myśl a może zostaniesz myśliwym !
Odp: Docenieni za akcję powódź 2009
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2009, 07:52:12 »
adamigo - zastanowiłeś się nad tym co napisałeś ?  :szalony:
czy tylko zazdrość przemawia przez Ciebie ?  :wacko:
Ty miałeś inny zakres obowiązków a oni inny. Trzeba było wykazać się czymś poza Swój zakres obowiązków i nie musiałbyś siedzieć na PSK albo należeć do ZZ. (Widzę następnego, chętnego do pracy na PSK podczas takiej powodzi).  :tuba:
Pozdr.
Art. 30a.
Dzień 4 maja jest Dniem Strażaka. !!!

Aby tylko do końca wytrzymać !! Wytrzymałem i jestem na emce !!!