Autor Wątek: Ubezpieczenie w PSP  (Przeczytany 1558 razy)

Offline ophat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Ubezpieczenie w PSP
« dnia: Czerwiec 09, 2009, 08:00:19 »
Witam, mam pytanie czy wszyscy strażacy są ubezpieczenie w PZU? - bo po zmianach z tego roku ubezpieczenie na obecnych warunkach przestało być tak korzystne jak wcześniej - myślę tu zwłaszcza o pobycie w szpitalu i nowych stawkach ubezpieczenia.
Pozdrawiam

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Ubezpieczenie w PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2009, 08:55:50 »
Od kilku lat w naszej komendzie  jest możliwość wyboru miedzy trzema ubezpieczycielami min.pzu - oferują one  kilka wariantów ubezpieczeń grupowych i w różnych cenach- masz wybór , a możesz z korzystać jak cie stać finansowo z oferty z każdej firmy - łączny koszt ubezpieczeń tzw. podstawowych to około 180 zł miesięcznie , przy wariantach rozszerzonych około 220 zł.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline ophat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Ubezpieczenie w PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2009, 09:23:22 »
hmm a czy komenda główna ma podpisane jeszcze jakiś inne porozumienie z innym ubezpieczycielem nić PZU?

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Ubezpieczenie w PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2009, 11:32:04 »
z tego co się orientuję to każda komenda sama wybiera ubezpieczyciela. u nas jest to pzu i z tego co wiem to księgowa wywalczyła dość dobre warunki przy niezmienionej stawce podstawowej. więc sami musicie zadbać o ubezpieczenie i wystarać się o jak najlepszą opcję. :straz:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Iceman

  • Gość
Odp: Ubezpieczenie w PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2009, 17:55:59 »
Ja mam ubezpieczenie w PZU, w sumie tak jak wszyscy u nas, ubezpieczałem sie w tym roku i PZU miało najlepszą ofertę i najwyższe stawki.

Offline esterhasy

  • JRG
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ubezpieczenie w PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:42:48 »
Właśnie otrzymałem ofertę z MTU ( przy okazji ubezpieczenia auta OC spytałem o N.W. w PSP). Jest to oferta konkurencyjna i o wiele tańsza niż PZU, a ubezpieczenie podobne .
żedy zobaczyć prawdę, najpierw musisz zobaczyć kłamstwo