Autor Wątek: Eurowybory  (Przeczytany 3094 razy)

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Eurowybory
« dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:45:40 »
Tak sobie myślę, czy po tych miesiącach kryzysu społecznego, kryzysu w służbach mundurowych zmieniło się coś w kwestii poparcia dla poszczególnych kandydatów - partii... no i czy w ogóle pójdziemy do wyborów.

Stawiam ankietę i zapraszam do dyskusji. Oczywiście ankieta jest anonimowa i nie trzeba nic komentować.

Ankieta i dyskusja postawiona z czystej ciekawości - to tak dla potencjalnych złośliwych.
Chodzi tylko o to czy zmieniło się nastawienie po tych wszystkich akcjach no i czy czujemy się oszukani.

SERDECZNIE I CIEPŁO POZDRAWIAM
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 16:14:51 wysłana przez BRAVEHEART »

Offline matti84

  • OSP Zduny
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
  • pokaż co potrafisz a potem oceniaj innych
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:26:02 »
ja nie wiem czy pójdę...mimo iż jestem politologiem i powinienem iść...nie widzę nikogo na kogo mógłbym oddać głos...wszyscy lecą tylko i wyłącznie na kasę...
Gdy obowiązek wezwie mnie Tam wszędzie, gdzie się pali, Ty mi, o Panie siłę daj, Bym życie ludzkie ocalił.

Mały_Kazio

  • Gość
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2009, 11:00:05 »
Ja zagłosuję na osobę i nie ważne będzie dla mnie z jakiej jest partii. Polecam stronę kandydaci2009, są tam wypełnione ankiety, dzięki którym możemy zobaczyć co dana osoba reprezentuje sobą. Strona może pomóc osobą niezdecydowanym, podjąć decyzję.

Offline Raddemenes

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 760
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2009, 11:05:19 »
ja nie wiem czy pójdę...mimo iż jestem politologiem i powinienem iść...nie widzę nikogo na kogo mógłbym oddać głos...

Jeśli nie pójdziesz to właśnie zagłosujesz - w najgorszy z przyjętych sposób...

"Optymista sądzi, że świat stoi przed nim otworem...
Pesymista wie co to za otwór..."

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2009, 12:26:19 »
skoro jesteś politologiem to najlepiej powinieneś wiedzieć jak ważna jest w tych wyborach frekwencja i co od niej zależy w  PE! Nawet jeśli nie masz na kogo zagłosować to oddajesz pusta kartę. Jako politolog nie powinieneś zachęcać to bierności a z twojej wypowiedzi można to wywnioskować.  :kwit:

Pozdrawiam

Offline matti84

  • OSP Zduny
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
  • pokaż co potrafisz a potem oceniaj innych
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2009, 12:33:36 »
to ze jestem politologiem nie swiadczy o tym ze musze...mamy prawo a nie obowiązek...poza tym  mam swoją opinię o politykach i wiem jaką decyzję podjąć...nie napisałem ze na pewno nie pójdę
Gdy obowiązek wezwie mnie Tam wszędzie, gdzie się pali, Ty mi, o Panie siłę daj, Bym życie ludzkie ocalił.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2009, 12:39:06 »
jasne, masz racje że możesz a nie musisz, jednak tak jak napisałem wcześniej od frekwencji dużo zależy w PE więc nawet mając wszystkich polityków za ..... każdy powinien iść i oddać nawet pusty głos.


Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2009, 15:24:31 »
ach teraz to nawet nie wiadomo na kogo głosować. Jeden lepszy od drugiego

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2009, 16:14:02 »
Muszę dodać, iż oczywiście ankieta dotyczy kandydatów, którzy przynależą do poszczególnych partii i to miałem na myśli.

Co do samych wyborów, to sądzę, że iść powinniśmy aby nie było wstydu na całą Europę... należy oczywiście oddać nie ważny głos :) wtedy wybierzemy najmniejsze zło :)

Jak na razie 8 głosów na kandydatów z PO ... hmm dziwne w obliczu tego, co przerabialiśmy m.in. tu na forum... zobaczymy dalej.

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2009, 16:24:31 »
A pan Andrzej Lepper ??

Offline Siedemsetter

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 656
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2009, 16:32:30 »
ja głosuję na UPR a konkretnego kandydata zachowam dla siebie
"Cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego?..."

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2009, 20:35:14 »
Unia Polityki Realnej to najlepszy wybór spośród wszystkich innych partii. =) Pozdrawiam!

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2009, 21:29:54 »
Zobaczymy czy nasze forum będzie dobrą grupą badawczą :)

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2009, 21:31:29 »
No i po wyborach...umarł król niech żyje król...wczoraj tez był dzień tak jak jutro no i co?

Parę milionów poszło w kanał. Polscy europosłowie będą kosztować ponad 44 mln euro !!!! CZY WARTO?????????????
PSL było najdroższe w tych wyborach ! Polecam artykuł: http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/europosel;psl;osiem;razy;drozszy;niz;w;po,26,0,458010.html

Offline Siedemsetter

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 656
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2009, 22:01:02 »
mnie wyniki utwierdziły w przekonaniu, że dalej żyjemy w ciemnogrodzie ;>
"Cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego?..."

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Eurowybory
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 10, 2009, 12:34:19 »
Ogólnie, to bardzo dziwna sprawa, bo okłamujemy sami siebie... przed wyborami większość zarzekała się, że nie zagłosuje na PO - a tu proszę... a na wszelkiego rodzaju forach aż kipiało od wyzwisk i przekleństw pod ich adresem... Naród znowu zrobił prezent elitom ... gratulacje ! A co Wy z tego będziecie mieli?