Autor Wątek: Odp: Jak to jest możliwe??  (Przeczytany 2041 razy)

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Jak to jest możliwe??
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 23:07:36 »
 
Bycie strażakiem dla mnie chłopaka który od niedawna jest po kursach jest czymś w rodzaju misji. Od dziecka byłem wychowywany w duchu niesienia pomocy innym. Chętnie poszedł bym na każdy możliwy kurs sam planuję zapisać się na kurs pierwszej pomocy profesjonalny. Ostatnio po ogłoszonym alarmie w niedziele w rozmowie z kolegami usłyszałem odpowiedź na zadane pytanie Dlaczego ich nie było pod remizą jak był alarm usłyszałem od jednego odpowiedź nie chciało mi się  :o :o :o :o. Czy strażak może tak pomyśleć ?? Jeżeli by tak naraz każdemu się nie chciało to na kogo mieli by liczyć ci ludzie ?? W mojej głowie i psychice nie mieści się takie zachowanie. Pragnę dostać się do PSP gdyż nie wyobrażam sobie siebie w jakimś innym zawodzie niż strażak. Tak jak tutaj koledzy napisali nie każdy może być strażakiem. Niektórym po prostu nie przystoi nazywać się Ochotnikiem

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2009, 23:46:51 »
Nie wiem, nie czuję potrzeby afiszować się z tym. W domu ciągle przejebane, że "gównami" się zajmuję. Ale wiem swoje.
Amen.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2009, 23:55:30 »
Sheldon wyrażał byś się normalnie bez epitetów

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2009, 00:00:44 »
Żeby było śmieszniej, to sheldon akurat w tej wypowiedzi nie użył żadnego epitetu
(
Cytuj
Epitet – wyraz (przymiotnik, rzeczownik lub imiesłów) określający przedmiot: "brzydkie kaczątko", "słodki całus" ,"zły bandyta", "wrota piekieł", "tętniące myśli". Jest figurą stylistyczną stosowaną w retoryce i poezji
)

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2009, 00:02:26 »
To swoją drogą :) Ale wypowiedz bardzo chamska

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2009, 00:08:51 »
Chamska? Prawdziwa, od serca. Niestety nie mogę słodzić w tym temacie. "Zielona ryba". Dodałem epitet, żeby było bardziej chamsko ;-)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Jak to jest możliwe??
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2009, 09:52:10 »
Posty nie związane z tematem wątku przenoszę do kosza/ Sylwek