Autor Wątek: SGSP-matura?  (Przeczytany 1671 razy)

Offline zakrzes88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
SGSP-matura?
« dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:15:49 »
Witam
Mam problem.Chcialbym sprobowac do sgsp ale na (nowej) maturze nie pisalem ani matematyki ani fizyki a jesli nie pisalem dostane za te przedmioty po 0pkt w kwalifikacji..
Czy tacy goscie jak ja maja szanse do sgsp?czy dostaja sie tacy?  :huh:

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:35:08 »
Sam sobie odpowiedziałeś dostaniesz 0 punktów a chyba mnie nie można? Więc nie masz szans musisz zdać maturę z matmy i z fizyki lub chemii.
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:35:57 »
musisz napisać tę maturę jeszcze raz, jeżeli chcesz się dostać

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline darek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2009, 20:18:27 »
Tak bez złośliwości. Matura zwana bywa egzaminem dojrzałości. Kolego zakrzes88. Właśnie otrzymałeś pierwszą lekcję.
Smutna prawda obecnych czasów jest taka, że o kierunku drogi życiowej i zawodowej trzeba myśleć w gimnazjum.
Gwoli pocieszenia kolego sa jeszcze studia zaoczne SGSP lub inne przydatne dla PSP i kurs oficerski (ale o tym w innym wątku). Powodzenia!

herbatka

  • Gość
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2009, 13:48:13 »
mam podobny problem do kolegi wyzej.. jestem w 1 kl licuem, wybralam klase o rozszerzeniu mat-geo-ang i te przedmioty bede zdawac na maturze. za pozno obudzilam sie, ze straz to jest to. jakie szkoly pozarnicze pozostaja mi po zdaniu matmy i geografii (obydwa rozszerzenie)?

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2009, 14:42:48 »
Zostaje Ci napewno aspirantka, ale po pierwszej klasie jest jeszcze czas na naukę fizyki, jeśli chciałabyś iść do SGSP. 2 lata to dużo.

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2009, 15:11:37 »
Ja bym na Twoim miejscu uczył się poprostu tej matmy i fizyki jakoś dodatkowo i też masz szanse. Ja jestem w technikum czyli (teoretycznie) niemam poziomu rozszerzonego ani z matmy ani z fizyki, w praktyce na szczęscie nauczyciele z matmy i fizy są super i uczą nas na rozszerzenie. Gdyby nie to to sam bym się "dokształcał" :)
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: SGSP-matura?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2009, 15:13:28 »
W Twoim przypadku najlepszym wyjściem będzie matura z matmy na poziomie podstawowym i fiza na rozszerzonym (jeśli byś chciała startowac do SGSP ) Chyba ,że z rozszerzonej matmy napiszesz więcej niż z podstawowej to zdawaj rozszerzoną ;)