Autor Wątek: Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp  (Przeczytany 1631 razy)

Offline pitus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp
« dnia: Kwiecień 18, 2005, 12:57:38 »
czy ktos wie czy jest mozliwy wyjazd za granice na jakies szkolenie,wymiane doświadczen itp?czy wogóle jest to możliwe?jak sie za to zabrac

Offline Miros

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 155
Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2005, 19:24:46 »
Wszystko zależy od was! Nawiążcie znajomość z jakąś zagraniczn ą strażą, zaproście ich do siebie, oni z pewnością zrobią to samo, organizujcie wspólne szkolenia, wymieniajcie materiały szkoleniowe i tak krok po kroku do celu. Powodzenia!

Offline Mark1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
    • http://
Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2005, 21:31:55 »
czy ktos wie czy jest mozliwy wyjazd za granice na jakies szkolenie,wymiane doświadczen itp?czy wogóle jest to możliwe?
Przeglądając strony pożarnicze australijskie i nowej zelandi spotkałem się z organizacją która organizuje wyjazdy i szkolenia w innych krajach.  Ale z tego co mi się przypomina Polska nie była w  niej ujęta.  
Wystarczy czasami pomyśleć, to nic nie kosztuje.

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Szkolenie Za Granicą,np W Szwecji,usa Itp
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2005, 21:39:28 »
Z tego, co wiem to na szkolenie jeżdżą wykładowcy ze szkół i myślę, że jest to dobre  nam wystarczy, że oni coś załapią i nam przekażą a my zrobimy w przyszłości z tego jak będzie trzeba użytek tak mi się wydaje. Mamy dobrą tradycję gaśniczą i chyba na wysokim poziomie szkoły pożarnicze nie gorsze niż niemieckie czy amerykańskie.