Autor Wątek: TERAZ POZNAŃ 27 marca!  (Przeczytany 27466 razy)

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 29, 2009, 22:32:19 »
Sądzisz, ze mają telewizor na boisku?

Przypomnę tylko za "Dziennikiem":
Cytuj
Donald Tusk wraz grupą najbliższych współpracowników - zamiast sejmowej sali - wybrał boisko piłkarskie. Dziwi na przykład, że szef policji Grzegorz Schetyna wolał murawę, gdy w tym samym czasie posłowie dyskutowali nad rządowymi projektami ustaw dotyczących reformy emerytalnej policjantów.

Planując trasę przemarszu w Warszawie, musimy zahaczyć o stadion. Wtedy może coś do nich dotrze.

subiekt

  • Gość
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 29, 2009, 22:51:13 »
Cytuj
Planując trasę przemarszu w Warszawie, musimy zahaczyć o stadion. Wtedy może coś do nich dotrze.
W Poznaniu dostali żółta kartkę. W Warszawie dostaną czerwoną i zabierze im się piłkę.
Stadion zostawimy tym co na niego zasługują.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 30, 2009, 08:37:33 »

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 31, 2009, 12:48:31 »
Garys drogi i konkretny kolego.wyobrażasz sobie ze wysoki związkowiec zakazalby ci wystąpienia ? Oni działają cicho i bez dymu nazywając takich jak ja rozbijaczami zwartych szeregów ha,ha,ha!!
Na moje pytanie zadane publicznie KWP 02 powiedział ze popiera protesty. Nie wiem co mówi w swoim gabinecie.
I odpowiedz mi proszę: dlaczego takiego tekstu jak ty albo i ostrzejszego nie puści żaden wysoki przewodniczący związkowy mimo ze jest chroniony? 

Nie będę pisał tłumacząc dlaczego nie pisze na ifp ale napisze tylko jak powiedIal jeden z modów : ban za uciążliwość. 

Offline Dzumsi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 457
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 31, 2009, 14:58:05 »
przeglądając dzisiaj www.joemonster.org. natrafiłem na taki oto obrazek:

Koledzy z Francji jeszcze większą siłą perswazji próbują osiągnąć swój cel  :wacko:

Offline Garys

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Był Grześ - i nie ma Grzesia :)
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 31, 2009, 19:04:27 »
I odpowiedz mi proszę: dlaczego takiego tekstu jak ty albo i ostrzejszego nie puści żaden wysoki przewodniczący związkowy mimo ze jest chroniony? 

Hejka MAXIM!
Odpowiadam: Wg mnie dlatego, że przewodniczący ma rolę "marchewki", a jego związkowcy "kija".
Gdyby mój Przewodniczący wykrzyczał to, co ja pod UW w P-niu - to nie wiem czy przy stoliku ktoś chciałby z nim poważnie i merytorycznie rozmawiać, a nie obrzucać się hasłami.
Przecież jako "niebieski" wiesz, że któryś z kilku przesłuchujących musi grać rolę "dobrego wujka" i mówić: "...stary, ja w zasadzie cię rozumiem, ale wiesz, moi koledzy są bardzo wk...ni na ciebie! Lepiej więc zrób to, o co Cię proszę bo nie będę mógł Ci pomóc, a oni tylko czekają, żeby CI się dobrać do d...."

A mnie - jako związkowcowi bardziej jednak zależy na wygranych negocjacjach, niż na zadymie. Jeśli wygramy przy stoliku to z radością nie pojadę do Warszawy!
Czasem zamiast użyć toporka wystarczy nacisnąć klamkę by drzwi otworzyć...

Szturm na URM!!!

Offline kamaras

  • starszy ogniomistrz
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 938
  • kamaras
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 31, 2009, 21:35:08 »
 :straz: Niezłe zdjęcie.. Poszli na całość...

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:17:06 »
dzięki dużemu zaangażowaniu forum i Klubu Strazak.pl w manifestację poznańską Federacja ZZ Słuzb Mundurowych oficjalnie zaprosiła nas do współorganizacji akcji w Warszawie. Kolega-prezes Butel jest na etapie uzgadniania komitetu organizacyjnego z naszego "ramienia".
pozdro
mario
 

Offline Garys

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Był Grześ - i nie ma Grzesia :)
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 01, 2009, 16:23:22 »
dzięki dużemu zaangażowaniu forum i Klubu Strazak.pl w manifestację poznańską Federacja ZZ Słuzb Mundurowych oficjalnie zaprosiła nas do współorganizacji akcji w Warszawie. Kolega-prezes Butel jest na etapie uzgadniania komitetu organizacyjnego z naszego "ramienia".
pozdro
mario

No,no! Coraz lepiej ... :)
@BUTEL - "piątka" dla Ciebie"
Proponuję założyć wątek "warszawski" dla manify w okolicach MAJ/CZERWIEC
a niniejszy - jako już nieaktualny - zakończyć.

Pozdrawiam!
Garys
Czasem zamiast użyć toporka wystarczy nacisnąć klamkę by drzwi otworzyć...

Szturm na URM!!!

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 01, 2009, 17:40:34 »
Wstępnie termin spotkania Komitetu Protestacyjnego Służb Mundurowych został ustalony na 8 kwietnia br. na którym zostanie wyznaczona konkretna data manifestacji w Warszawie.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 01, 2009, 19:59:03 »
dzięki dużemu zaangażowaniu forum i Klubu Strazak.pl w manifestację poznańską Federacja ZZ Słuzb Mundurowych oficjalnie zaprosiła nas do współorganizacji akcji w Warszawie. Kolega-prezes Butel jest na etapie uzgadniania komitetu organizacyjnego z naszego "ramienia".
pozdro
mario
 

oczywiście był to taki prowokacyjny żarcik z okazji 01 kwietnia ale było tam też kilka niezbitych faktów takich jak np duże zaangażowanie forumowiczów i klubowiczów w akcję. To zaproszenie to oczywiście żart ale mamy nadzieję że także będziemy mogli pomóc
pozdro
mario

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 01, 2009, 20:03:22 »
Wstępnie termin spotkania Komitetu Protestacyjnego Służb Mundurowych został ustalony na 8 kwietnia br. na którym zostanie wyznaczona konkretna data manifestacji w Warszawie.

Kontynuacja tego co napisał @mario68  :rofl: :rofl:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Garys

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Był Grześ - i nie ma Grzesia :)
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:01:50 »
Po ostatnich postach widać wyraźnie, że temat
POZNAŃ uległ wyczerpaniu.
Zamykam więc ten wątek.

Pozdrawiam ze służby, jeszcze raz dziękując za zaangażowanie.


Garys
Czasem zamiast użyć toporka wystarczy nacisnąć klamkę by drzwi otworzyć...

Szturm na URM!!!

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: TERAZ POZNAŃ 27 marca!
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 05, 2009, 19:17:15 »
Przeniosłem tutaj, bo tu jego miejsce.

Dodałem na youtube filmik ze zdjęciami i przemówieniem Garysa spod UW w Poznaniu. Zapraszam.

http://www.youtube.com/watch?v=7aISc1eJJvk
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 20:05:42 wysłana przez Butel »
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com