Autor Wątek: Zakupy  (Przeczytany 2067 razy)

Offline Strażak_Sam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Zakupy
« dnia: Marzec 06, 2009, 15:16:28 »
Witam Serdecznie:] Planuje większe zakupy na sprzęt strażacki. Słyszałem ze warto kupić w firmie Sprzęt-Poż co o tym sądzicie?  :straz:

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2009, 15:59:46 »
Słyszałem ze warto kupić w firmie Sprzęt-Poż co o tym sądzicie?  :straz:
Że możecie się reklamować w bardziej wyrafinowany sposób.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.300
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2009, 22:52:50 »
Heeeeeeeee   

Też tak potrafię Ja słyszałem, że tu http://www.systemplus.sklep.pl/   :szalony:

Pozdrawiam MIKO

Offline Strażak_Sam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2009, 15:30:55 »
Pytam czy warto ponieważ chcę kupic ubrania koszarowe, UPS i węże. Patrzac na oferty pozostałych firm m.in. System plus i Mat-Poz to Sprzet-Poż ma najniższe ceny!! wiec dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2009, 16:08:44 »
Polecam dzwonić do firm a nie sugerować sie cenami internetowymi... no ale reklama dźwignią handlu  :P

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.300
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2009, 22:00:17 »
Taniej nie dostaniesz niż tu http://www.osprota.pl/ ale bądź świadom ,  że jaka cena taka jakość , ale rozumiem że jak kasą się sugerujesz to Cię tylko fakt posiadania interesuje , a nie użytkowania .

Pozdrawiam MIKO 

Offline Strażak_Sam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2009, 08:03:53 »
Dzieki za info:)

Offline beriall

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2009, 09:50:53 »
Witam Serdecznie:] Planuje większe zakupy na sprzęt strażacki. Słyszałem ze warto kupić w firmie Sprzęt-Poż co o tym sądzicie?  :straz:
Probonuje ci robić zakupy u producentów a nie od pośredników. I nigdy nie sugeruj sie ceną panie kolego!!!.
Adresów dobrych i sprawdzonych firm nie podam na forum bo zaraz bedą pisać ze kogoś reklamuje. Ale jak chcesz to zapraszam na priv.

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Zakupy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2009, 09:59:54 »
Zgadza się - w ubiegłym roku kupowałem agregat prądotwórczy, już na wstępie rozmowy rabat wynosił około 10%. Pisać maile a najlepiej jeszcze dzwonić


Przyznaję, że zawsze mam dylemat i duży problem z takimi wątkami - z jednej strony to dział sprzętu, więc należy rozmawiać o konkretnych rozwiązaniach i producentach z drugiej zawsze jest podejrzenie, że promują się tu po cichu producenci lub dyskredytują konkurencję. To delikatna sprawa więc proszę o rozwagę w wypowiedziach i ewentualnie zgłaszanie podejrzenia nadużyć.