Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 1332 razy)

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Pytanie
« dnia: Kwiecień 09, 2005, 19:09:41 »
Mam pytanie czy może mi ktoś powiedzieć gdzie są jednostki OSP w okolicy Rudy Śląskiej i podać jakieś namiary na nie.
Z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2005, 19:10:18 wysłana przez fojer1 »
                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2005, 12:43:37 »
cześć!!!
Czegoś tu kolego nie rozumie! W jednym ze swoich postów piszesz, że pracowałeś "na RSK w Katowicach" czyli mam rozumieć punkcie alarmowania, a zadajesz pytanie które można uznać za śmieszne. Osoba która pracuje/ lub pracowała na takim punkcie wie skąd można takie informacje uzyskać bo każda komenda ma odpowiednie spisy jednostek - choćby z numerami kryptonimów. Zapewne masz jakieś dojścia jeszcze do osób z którymi pracowałeś więc ich poproś o dane teleadresowe jednostek.
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2005, 23:47:53 »
Pewno, że mam, ale tu są osoby, które należą do takich jednostek jak szukam i mogę mieć od razu kontakt, bez zbędnego wydzwaniania i proszenia się tych, których znam z dawnych lat a nie ma ich już dużo. „RSK” kolego to nie punkt alarmowy tylko Rejonowe Stanowisko Kierowania kiedyś i nie wiem, co w tym wszystkim takiego śmiesznego. <_<  
                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline huncio

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 293
Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2005, 21:51:34 »
MAM prośbe, możesz bardziej precyzować tematy dyskusji?
nazwa tematu "Pytanie" za wiele nie mowi - czy wszyscy musza czytac wiadomości, które ich nie interesują?