Autor Wątek: Testy psychologiczne???  (Przeczytany 6874 razy)

Offline nowy2009

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Testy psychologiczne???
« dnia: Luty 17, 2009, 17:38:01 »
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają testy psychologiczne do Straży?? Na czym one polegają??? Na co trzeba zwracać uwagę???

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2009, 18:33:41 »
dostaniesz troche obrazkow i np ktory nie pasuje ,testy sprawdzaja sposrzegawczosc i tego typu obserwacje

Offline z1ma

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2009, 19:10:26 »
do tego co napisal kolega wyzej sa jeszcze zadania:
z ciagu cyfr wykresl cyfry 2,4,7

jest wyraz i co on oznacza odpowiedzi abcd, wyrazy sa z roznych dziedzin ale raczej nie sa łatwe chociaz jesli troche interesujesz sie otaczajacym swiatem to nie bedziesz mial problemu ;))

kostki domina narysowane i znajdz logiczna ilosc oczek laczaca dane kostki zaczynasz od łatwych przykladow potem zwieksza sie stopien trudnosci

pytania o Twoja osobowosc jaki jestes i tego jest sporo i juz chyba nie na czas  :rolleyes: tam sprawdzaja czy nie oklamujesz ich np. czy zapachy w twoim zyciu odgrywaja jakas role? wezmiesz nie a potem pytanko Czy wchodzac do mieszkania czujesz charakterystyczny zapach? wezmiesz tak i masz sprzecznosc odpowiedzi    ^_^ pytania maja na celu sprawdzenie czy nadajesz sie do zawodu czy chetnie pomagasz innym czy nie jestes zbyt agresywny i takie tam -_-

na testach musisz trzeźwo myslec i do tego szybko bo jest okreslony czas zatem trzeba sie troche skupic =]]
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 19:15:39 wysłana przez z1ma »
Bądź gotów zrobić wiecej, niż myślisz że możesz !

q-bash

  • Gość
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2009, 19:48:19 »
sprawdzaja czy nie oklamujesz ich np. czy zapachy w twoim zyciu odgrywaja jakas role? wezmiesz nie a potem pytanko Czy wchodzac do mieszkania czujesz charakterystyczny zapach? wezmiesz tak i masz sprzecznosc odpowiedzi    ^_^

dokladnie tak. odpowiadając na pytania nie kłam... pierwszy test zawiera 400 pytań (o ile wszedzie sa te same testy) wiec jak bedziesz klamal to predzej czy pozniej pogubisz sie w zeznaniach. Pamietam ze na poczatku bylo pytanie "czy skrzywdzilbys zwierze" a 200 pytan dalej "czy pojechalbys na safari" nie klam a bedzie ok
czasem moze byc trudno bo zdarzaja sie pytania bardzo bezposrednie np czy twoja matka zarzuca ci lenistwo albo czy jak widzisz piekna kobiete to czujesz podniecenie, czy podniecenie pomaga ci w pracy :gwiazdki:

ps przygotuj sobie odpowiedzi na pytania jak: dlaczego chcesz byc strazakiem, jaki powinien byc strazak jakie cechy powinien miec (a jakich nie powinien miec) itp.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 19:53:22 wysłana przez q-bash »

Offline malina998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Szef wszystkich szefów :)
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2009, 18:42:51 »
Wie ktoś czy można gdzieś nabyć takie psychotesty ??

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2009, 08:04:12 »
Po co ci te testy?? Albo się nadajesz do służby, albo nie. Nauczysz się testów, a potem podczas działań wyjdzie z ciebie coś przez co ucierpi  twój kumpel z roty. NIE TĘDY DROGA :tuba:
Samo to że chcesz je kupić w moich oczach dyskwalifikuje cię do służby, bo dążysz do celu za wszelka cenę, nawet po trupach. Mam nadzieję że się myle a twoje pytanie wynika z prostej niewiedzy.

Offline malina998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Szef wszystkich szefów :)
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2009, 08:37:04 »
Ale spokojnie ;/ . Po prostu chciałem zobaczyć co to jest a nie żeby się tego uczyć  :wall:

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2009, 19:54:59 »
Wie ktoś czy można gdzieś nabyć takie psychotesty ??
Hm...
Obawiam się jednak, że "legalnie" ich nigdzie nie uzyskasz i właśnie - o ile są wszędzie takie same?
To nie testy na prawo jazdy!  :kwit:
Również twierdzę, że <Nie tędy droga>.  :-\
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline malina998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Szef wszystkich szefów :)
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2009, 11:13:12 »
Panowie ale ja tylko chciałem zobaczyć co to takiego jest :) czy to jest na komputerze robione czy może dostaje się arkusz z tymi pytaniami i ma sie okreslony czas na odpowiedź :) a nie że zaraz chce się uczyć tego czy coś :) Nie zrozumieliśmy się;)  Pzdr

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2009, 11:20:51 »
Niestety nie można nawet na nie zerknąć, żeby nie zafałszować wyników. Spoko, będzie ok albo się nadajesz, albo nie. samo podejście " muszę do staży albo nigdzie indziej " spowoduje że psycholog cię nieżle przewałkuje na rozmowie

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2009, 23:10:20 »
Wie ktoś czy można gdzieś nabyć takie psychotesty ??
Hm...
Obawiam się jednak, że "legalnie" ich nigdzie nie uzyskasz i właśnie - o ile są wszędzie takie same?
To nie testy na prawo jazdy!  :kwit:
Również twierdzę, że <Nie tędy droga>.  :-\
Pozdr.


Ja posiadam takie testy jeżeli chodzi o multiselect z opisem innych zadan które sa na psh-testach
ale niestety nie mam odpowiedzi do nich  :szalony: ^_^ :wacko:

Ale radzie ich nie czytac bo tylko mozna sobie w glowie metlik zorobic

Offline Sadzik222

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2009, 16:49:29 »
Witam wszystkich serdecznie niedługo mam psychotesty . trochę czytałem na forum lecz  to co jest  napisane  nie wystarcza mi .
- mam pytanie tylko o rozmowę z psychologiem . o co on tak naprawdę pyta ??
-na pewno takie pytania dlaczego chce zostać strażakiem , jakie cechy powinien mieć strażak .   co jeszcze ??  ach i jeszcze czy w teście inteligencji są zadania matematyczne  ??  :gwiazdki:    Proszę o odpowiedz tych którzy moją już to za sobą a szczególnie tych co mieli testy w Warszawie na Słowackiego .   
 
                                                                        pozdrawiam.
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2009, 17:05:56 »
Hehee!
Tego nie wie nikt! Może np: czy palisz, a jak już to dlaczego? Pijesz piwo, inny alkohol - ile i czy musisz? Lubisz ogień, ile razy rozpalałeś ognisko? Masz rodzinę, dzieci, a czy chcesz mieć, itd... Pytań podczas rozmowy (różnych) mogą być setki! Zależy od osoby. Uważam, że spokój, opanowanie i szczerość mimo wszystko popłaca!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 21, 2009, 13:39:49 »
Ciezko jest okreslic psycholodzy i psychiatrzy  maja to do siebie ze lubia drazyc.Ale nie ma bólu odpowiadaj na swoje pytania szczerze i badz otwarty .Na psychotestach mozesz miec pytanie  w formie zadania (matematycznego) z trescia ktore mozesz rozwiazac metoda matematyczna (rownaniami)   

q-bash

  • Gość
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 22, 2009, 11:04:17 »
Nie pękaj. Tyle ludzi to zdało bez przygotowania to i Ty zdasz. Jak się nadajesz to nie będziesz miał problemu. Chyba że sam w siebie wątpisz (wtedy zastanów się czy na pewno chcesz być strażakiem)
Tyle.

Ps ja zdawałem te testy w Warszawie na Słowackiego ^_^


Offline Sadzik222

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Testy psychologiczne???
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2009, 20:50:24 »
Staram się nie pękać . miałem już 3 razy te badania w wojsku i na kierowców zawodowych za każdym razem pozytywnie . ale wiadomo stres robi swoje choć jest nie wskazany .   Jestem wygadany powinno być dobrze :fiuu: . Dzięki wielkie za odpowiedzi .  ^_^

Powodzenia,daj znać i... post do Kosza.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 22:05:48 wysłana przez Ajax »
Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go.