Autor Wątek: Nowa strona KG PSP  (Przeczytany 29110 razy)

Offline matti84

  • OSP Zduny
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
  • pokaż co potrafisz a potem oceniaj innych
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 27, 2009, 17:54:04 »
Matti84, Kolego - naucz się czytać ze zrozumieniem z łaski swojej. Róbcie sobie na "Waszej stronie" co Wam się żywnie podoba, ale dyskusja tutaj toczy się na temat STRONY INTERNETOWEJ KG PSP, a nie "Waszej strony". Taka subtelna różnica, która stawia Twoje argumenty obronne w kiepskim świetle. Gdybym chciał się dowiedzieć o jakimś drobnym wydarzeniu w Krotoszynie, to wszedłbym na stronę KP PSP w Krotoszynie i byłbym zachwycony bogactwem informacji. Wytłumacz mi jednak proszę, dlaczego mam czytać o Krotoszynie i Wrocławiu na przemian prawie codziennie na stronie KG PSP, podczas gdy o innych częściach kraju nie ma prawie nic?

PS. Jesteś autorem strony KP PSP w Krotoszynie? Konsultowałeś swoją obronę z rzekomo pokrzywdzoną naszymi postami na tym forum Komendą w Krotoszynie, czy tylko "patriotycznie" się tutaj pienisz w obronie swojej lokalnej społeczności, mimo że nikt jej nie atakuje?
jeśli masz zastrzeżeni aco do tego ze na stronie KG są umieszczane info od nas bądź jak twierdzisz ze ich za dużo,to skieruj swoje uwagi do  KG...a może za mało inni się starają... Poza tym kolego szanowny nikt się nie pieni i nie wyjeżdżaj mi z takim tekstem...skoro za mało jest o waszej jednostce to zamiast tu pisać pierdy weź się do roboty i zrób coś co zainteresuje KG PSP a może wtedy będzie o wasz głośno...Poza tym myślałem że my jestesmy jedną wielką rodziną ale jak widać i tu schodzi się na psy podp..ąc innych na boku
Gdy obowiązek wezwie mnie Tam wszędzie, gdzie się pali, Ty mi, o Panie siłę daj, Bym życie ludzkie ocalił.

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 27, 2009, 18:52:35 »
Cytuj
...weź się do roboty i zrób coś co zainteresuje KG PSP a może wtedy będzie o wasz głośno...
no @reporter998...weź ślub... :rofl:

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 27, 2009, 19:50:23 »
Zastanawiałem się też dlaczego od pewnego czasu na stronie głównej podawane są takie informacje, które bardziej pasują pod HASŁO: np.: "Towarzyskie".
Dla mnie na 1 stronie KG PSP powinny w dziale Wydarzenie z kraju powinny być przedstawione duże wydarzania a nie takie podchodzące pod Lokalne i Towarzyskie...
Dział: Interwencje PSP poszerzony nie tylko o suchą statystykę ilości zdarzeń ale właśnie ten dział powinien być duży i w nim powinny być zawarte opisy z działań PSP. I to powinno być na środku.
Dział aktualności - w zasadzie nie wiem co ten dział realizuje... Po trochu Wydarzenia z kraju, po trochu swoje własne sprawy..... - taki nijaki....
Kalendarium powinno być poszerzone o więcej wydarzeń, przecież do cholery coś się dzieje (tutaj z wyprzedzeniem tygodniowym powinny być informacje o ćwiczeniach, przekazaniu sprzętu, jakichś szkoleniach, wydarzeniach....).
Zakładka Biblioteka gotowych rozwiązań - totalna porażka - wiedza dla 1% strażaków (i tak chyba przesadziłem......) Czyżby nie było mądrych ludzi w KG, KW by taką wiedzę przedstawiać na język polski? (sorki, akurat nie uczyłem się ang., za młodych lat był tylko rosyjski...)
tyle na razie...
pozdr

EGO = 1 / wiedza

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 27, 2009, 20:48:03 »
skoro za mało jest o waszej jednostce to zamiast tu pisać pierdy weź się do roboty i zrób coś co zainteresuje KG PSP a może wtedy będzie o wasz głośno...
Przyjacielu, zadaj sobie trud i najpierw się zorientuj co robię, a później mi coś nakazuj. Wejdź sobie np. na reporter998.pl, pooglądaj sobie zdjęcia, poczytaj notatki (ostatnio mniej, bo trwa archiwizacja i porządkowanie plików). Kup sobie także kilka egzemplarzy "Przeglądu Pożarniczego", "W akcji" i "Na ratunek", może trafisz na jakiś z kilkunastu moich artykułów. Jak już to wszystko obejrzysz, to możemy porozmawiać kto co robi i z jakim skutkiem. Próbowałem się od Ciebie dowiedzieć czy to Ty tworzysz stronę KP PSP Krotoszyn lub piszesz newsy, ale się nie dowiedziałem. Mam więc prawo podejrzewać, że sam nie robisz nic, tylko się "pienisz". Zarzuty mam natomiast do kogoś w KP, żeby sobie dał troszkę bardziej na wstrzymanie i wprowadził segregację pisanych newsów, a nie puszczał wszystko jak leci. Ja np. nie piszę do czasopism pożarniczych o wszystkim, a jedynie o ciekawych rzeczach w skali kraju. Resztę wrzucam na SWOJĄ PRYWATNĄ stronę, a nie na stronę KG PSP. Dostrzegasz różnicę?
Inna rzecz, że gdybyś był z PSP Krotoszyn, to prawdopodobnie byś mnie kojarzył. Tak się składa, że koledzy z Krotoszyna przyjeżdżali wielokrotnie do Jeleniej Góry na manewry. To naprawdę sympatyczni ludzie, rozmawialiśmy przy ognisku, dzwonili do mnie kiedyś, wysyłałem do Krotoszyna płytę ze zdjęciami na prośbę jednego z nich, więc mam o nich naprawdę dobre zdanie. Ty natomiast jak głośno szczekający piesek skaczesz wokół nogi i krzyczysz nie wiadomo o co.

Poza tym myślałem że my jestesmy jedną wielką rodziną ale jak widać i tu schodzi się na psy podp..ąc innych na boku
Jeżeli jesteś strażakiem, to owszem należymy do jednej dużej organizacji/rodziny, zwał jak zwał. Nie wiem jednak skąd zdanie, że ktoś na kogoś donosi na boku (nie będę używał wulgarnych słów, ani nic wykropkowywał, skoro są bardziej kulturalne synonimy). Od zawsze myślałem, że forum służy do dzielenia się opiniami. Wypowiedziałem się w poruszonym temacie, bo również mnie on dotyczy. Mi i nie tylko mi przeszkadza nadmierna ilość wiadomości z KW PSP we Wrocławiu i KP PSP w Krotoszynie na stronie KG PSP. Uważam, że często są to informacje nieistotne z punktu widzenia kraju. Mam prawo tak uważać i będę tak uważał. Nigdy nie napisałem, ani nie dzwoniłem w tej sprawie do KG, bo nie uważam się, za odpowiednią do tego osobę. Poruszam jednak temat (a dokładniej wypowiadam się w temacie już poruszonym) z ciekawości reakcji reszty osób i jak widzę nie tylko mnie to boli. Do KG PSP napiszę/zadzwonię, jeśli ktoś mnie o to poprosi lub uzna mnie za osobę, która powinna to zrobić. Na razie liczę na to, że może autorzy notatek na stronie KG PSP lub sam administrator strony przeczyta ten wątek.

@zeusss: Trzeba będzie ^_^ Starzeję się chyba i mam za dużo czasu na bezproduktywne utarczki na forum, zamiast się jakąś kobietą zająć -_-

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline tomek7826

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 27, 2009, 21:37:57 »
może będzie jakaś odpowiednia z KG ;) zadzwoń tam i się zorientuj :)

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 27, 2009, 21:48:13 »
Nie będzie. Ja dzwoniłem i rozmawiałem m.in. na ten temat, o czym już pisałem wcześniej.

Reasumując:
- KG PSP nie ma żadnego wpływu na informacje zamieszczane w dziale WYDARZENIA Z KRAJU i nie zamierza mieć na to wpływu
- KG nie interesuje forum i opinie użytkowników jeśli chodzi o nową stronę, bo są stronnicze.

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 27, 2009, 22:40:28 »
No i amen. Walka z wiatrakami. Nikt z osób wpływowych nie widzi potrzeby poprawiania wizerunku PSP na jeszcze lepszy, a Łukasz, ja i kilka jeszcze osób sami świata nie zmienimy. Lepiej spożytkować ten czas np. na inne zajęcia, co też ostatnio zaczynam robić.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 27, 2009, 22:44:21 »
Reasumując:
- KG PSP nie ma żadnego wpływu na informacje zamieszczane w dziale WYDARZENIA Z KRAJU i nie zamierza mieć na to wpływu
- KG nie interesuje forum i opinie użytkowników jeśli chodzi o nową stronę, bo są stronnicze.
No to ładne kwadratowe jaja....
Komendę nie interesuje opinia użytkowników czyli tych, do których jest ta strona skierowana.... Czyli jest bo jest (musi być) i nie warto niczego zmieniać....
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 27, 2009, 22:48:46 »
Reasumując:
- KG PSP nie ma żadnego wpływu na informacje zamieszczane w dziale WYDARZENIA Z KRAJU i nie zamierza mieć na to wpływu
- KG nie interesuje forum i opinie użytkowników jeśli chodzi o nową stronę, bo są stronnicze.
No to ładne kwadratowe jaja....
Komendę nie interesuje opinia użytkowników czyli tych, do których jest ta strona skierowana.... Czyli jest bo jest (musi być) i nie warto niczego zmieniać....
pozdr

Nie jest to dosłowny cytat, bo nie nagrywam swoich rozmów telefonicznych (być może ktoś inny to robi  ^_^ )
Takie wrażenie jednak odniosłem. Innych wrażeń, ze względu na ulotność mojej pamięci wolałbym nie przedstawiać.

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 28, 2009, 12:59:29 »
Nie będzie. Ja dzwoniłem i rozmawiałem m.in. na ten temat, o czym już pisałem wcześniej.

Reasumując:
- KG PSP nie ma żadnego wpływu na informacje zamieszczane w dziale WYDARZENIA Z KRAJU i nie zamierza mieć na to wpływu
- KG nie interesuje forum i opinie użytkowników jeśli chodzi o nową stronę, bo są stronnicze.

Moim zdaniem takie pisanie bez sensu (niektóre artykuły), dla KG jest na rękę a dlaczego???
Wystarczy wpisać w google ,,straż'' i bedzie wiadomo. Zapewne ktoś z KG ma za zadanie zrobić wszystko, aby KG PSP znajdowała sie właśnie na takiej pozycji i uruchomienie tego konkursu miało to spowodować (udało się to im )

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 28, 2009, 13:03:49 »
A przed tym konkursem po wpisaniu w google "straż" nie wyświetlała się na pierwszym miejscu strona KG?

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 29, 2009, 09:08:01 »
Ale konkursy hehe.... ja tam nikomu nie zazdroszczę, bo nie o to chodzi ale jaki był cel tego konkursu? Panowie w komendzie głównej powinni beknąć za takie coś, bo strona należy do Komendy Głównej i to oni tworzą stronę... a tu proszę ktoś przez cały rok brał pieniążki za robotę, którzy odwalali inni a przy tym wydano w ciągu roku ok 3 tyś zł na nagrody ( albo i więcej - nie wspomnę, że organizator powinien podać wartość nagród, bo są to pieniądze podatników).... za te 3 tyś zł można było kupić:

- ok.  46 kominiarek
lub
- 2 ubrania bojowe dobrej klasy
lub
- 5 par dobrego obuwia

albo zatrudnić inżyniera do zaprojektowania odzieży dla strażaków...

Cóż ludzie z komendy nie składali się na prezenty a z publicznej kasy wydaje się łatwo.... no oczywiście odwołam wszystko jeśli okaże się, że był sponsor - ale raczej nie, bo nie widziałem żadnej reklamy....

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy !

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 30, 2009, 23:22:31 »
Przeglądam dziś sobie stronę główną KG i widzę Strażacy w ćwiczeniach Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania pod kryptonimem „PATROL’09”
I aż się wq...łem. Bo, czy nie można byłoby poinformować wcześniej o takich dużych ćwiczeniach? Może w Polsce są strażacy, którzy się interesują takim tematem. Szkoda słów. WIELKIE DZIĘKI!
EGO = 1 / wiedza

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 31, 2009, 00:00:03 »
Prawda jest taka, że ćwiczenia te nie były organizowane przez PSP. KM dowiedziała się o takich ćwiczeniach kilka dni przed, a konkrety pojawiły się jeszcze później.

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 31, 2009, 00:15:41 »
Przeglądam dziś sobie stronę główną KG i widzę Strażacy w ćwiczeniach Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania pod kryptonimem „PATROL’09”
I aż się wq...łem. Bo, czy nie można byłoby poinformować wcześniej o takich dużych ćwiczeniach? Może w Polsce są strażacy, którzy się interesują takim tematem. Szkoda słów. WIELKIE DZIĘKI!


Jakoś mne to nie dziwi.
Żadne komendy nie informują przed ćwiczeniami cywilów, z prostego powodu, po co im zbędni kibice. We Wrocławiu nagłośniono ćwiczenia POLTEGOR 2007, przyszło tylu ludzi, że służby porządkowe nie były w stanie opanować gapiów, którzy się wdarli w samo centrum ćwiczeń.

Na pocieszczenie dodam, że w czasach, gdy prowadziłem stronę netową KMPSP we Wrocławiu o ćwiczeniach dowiedywałem się z odległych od Wrocławia komend lub po ćwiczeniach.

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 31, 2009, 00:27:45 »
Prawda jest taka, że ćwiczenia te nie były organizowane przez PSP. KM dowiedziała się o takich ćwiczeniach kilka dni przed, a konkrety pojawiły się jeszcze później.

ćwiczenia organizowane były przez MON. Natomiast nie wiem jak KM (chodzi o Wawe tak ?), ale np JRG6 i JRG8 wiedziały o tych ćwiczeniach dużo, dużo wcześniej. Spotkania "robocze" odbyły się przed ćwiczeniami już we wrześniu. JRG 6 i 8 też tam było, także myślę, że KM też wiedziało o tych ćwiczeniach już we wrześniu, a może i wcześniej.
Natomiast, rzeczywiście na stronie KG mogły by ukazywać się info dot. ćwiczeń kilka tygodni (lub chociaż dni) wcześniej..

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 13:03:24 wysłana przez zeusss »

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 31, 2009, 02:46:45 »
Niewykonalne. Jak sam nie powalczysz, to nikt Cię nie poinformuje. Wiem z doświadczenia. Żeby się czegoś dowiedzieć o jakichś ćwiczeniach, to najpierw z innych źródeł trzeba wiedzieć, że one będą. Kiedy utrzymuję stałe kontakty z odpowiednimi osobami, to zdarza się nawet, że od święta zadzwonią i o czymś uprzedzą. Wystarczy troszkę ostudzić stosunki, np. na miesiąc i już cały świat o tobie zapomina. Takie życie. Nie wymagajmy, żeby ktokolwiek informował, bo niby są setki osób, którym by to nie sprawiło żadnego problemu, ale zawsze każdy myśli "na pewno już ktoś poinformował, więc ja nie muszę". A później płacz - "czemu tak mało osób przyszło?", "czemu cię nie było?", "nie wiedziałeś o tych ćwiczeniach, przecież xxx miał ci powiedzieć, nie powiedział?" itp. itd. A co dopiero mówić o jakimś pisaniu zawczasu na stronach internetowych. Hohoho, toż to by była Ameryka, a my przecież jesteśmy w Polsce.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 31, 2009, 12:10:05 »
Kolejny bardzo ciekawy niusik z Krotoszyna. Tym razem o sesji rady powiatu. Ręce opadają...
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline tomek7826

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 31, 2009, 12:28:05 »
dostali aparat to wstawiają niusy...
dziś wieczorem będą informacje z Krotoszyna WIELKIE SPRZĄTANIE PO SESJI..
jutro będzie WYJAZD DO BIEDRONKI po zaopatrzenie bo po wczorajszej sesji nie ma nic...
a po jutrze będzie temat WIELKIE SPRZĄTANIE PLACU I MYCIE SAMOCHODÓW...

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 31, 2009, 13:02:06 »
a po jutrze będzie temat WIELKIE SPRZĄTANIE PLACU I MYCIE SAMOCHODÓW...

weź nie poddawaj im pomysłów bo co piątek będziemy mieli fotorelacje z dnia gospodarczego :)
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 31, 2009, 13:56:32 »
A co dopiero mówić o jakimś pisaniu zawczasu na stronach internetowych. Hohoho, toż to by była Ameryka, a my przecież jesteśmy w Polsce.

Wy tu piszecie o ćwiczeniach, jeśli nawet nie pisze się o przekazaniach samochodów, otwarciach remiz itp.
Zaprasza się indywidualnie vipów a jak się pojawi ktoś z cywili to przez przypadek. O terminie przekazania samochodów we Wrocławiu w 2008r. dowiedziałem się w poniedziałek o 15, że uroczystość odbędzie się środe o 11:00.

Z tego co pamiętam, media pisały o przekazaniu samochodów policyjnych a przy okazji o strażackich, bo całą kampanię informacyjną wobec mediów prowadziła policja. Gdyby nie moja inicjatywa, informacja o uroczystości nie ukazała by się na stronie KMPSP we Wrocławiu, bo im po prostu na takiej i wielu innych informacjach nie zależało.

Wystarczy popatrzyć na częstotliwość informacji na stronie KMPSP we Wrocławiu obecnie i w latach poparzednich. Jednocześnie widać duży skok w przypadku strony KMPSP m.st. Warszawy, która jako jedyna w Polsce stworzyła w swoich strukturach 6-osobowy Zespół Prasowy. W innych komendach nie ma na to pieniędzy i ludzi i prędko nie będzie.

W samej KGPSP działa Wydział Informacji I Promocji będący częścia Gabinetu Komendata Głównego szczerze powiedziawszy to nie widzę, żadnych działań tego Wydziału, ale zdaje sobie sprawę, że mam zbyt mało informacjiw tym temacie.

Tak jak napisał reporter998 jeszcze wiele czasu minie, nim ktoś tam na górze dojrzy do pewnych działań.
Na myśl przychodzi mi tu np. brak spójności w tworzeniu adresów internetowych dla poszczególnych strony internetowych komend. Policja z tym problemem już dawno sobie poradziła, straż nawet nie dojrzała do tego, żeby o tym pomyśleć a co dopiero działać.


Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 31, 2009, 17:13:53 »
Dokładnie. Jedyne co zrobiono w dobrym kierunku, to ujednolicono adresy e-mailowe komend w ramach jednej KW. Zrobiono to chyba tylko dla wygody WSKR. Jeżeli chodzi o strony internetowe, to każdy sobie rzepkę skrobie. Jedni wykupują hostingi, inni korzystają z darmowych serwerów w ramach usług internetowych wykupowanych u dostawców internetu, kolejni robią to na serwerach prywatnych strażaków. Pełna samowolka. Domeny raz są miejskie, raz lokalne, raz com, raz pl, ładu nie dojdziesz.

Serwis policji to jedna wielka całość. Wchodzisz na stronę KWP i masz dostęp do całych serwisów komend powiatowych i miejskich. Wszystko działa w jednej sieci komputerowej, ma jedną szatę graficzną i funkcjonuje naprawdę dobrze. Pod tym względem PSP jest daleko za murzynami.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 31, 2009, 17:28:25 »
jutro będzie WYJAZD DO BIEDRONKI po zaopatrzenie bo po wczorajszej sesji nie ma nic...

nowymi samochodami :rofl:

Cytuj
Następnym punktem programu było Wręczenie nagrody związanej z VI edycją konkursu internetowego pod hasłem Najaktywniejsi" ogłoszonego przez Komendę Główną PSP w Warszawie. W konkursie brane były pod uwagę wszystkie opublikowane informacje i zdjęcia, zamieszczone w okresie od 1 maja do 31 sierpnia 2009 r. na stronie KG PSP w dziale „Wydarzenia z kraju". Klasyfikacja konkursowa przedstawia się następująco: 1 miejsce (kino domowe) – KW PSP Wrocław – zamieściła 57 informacji, 2 miejsce (aparat cyfrowy) – KP PSP Myślenice – 47 informacji, 3 miejsce (dysk zewnętrzny 500 GB) – KP PSP Krotoszyn – 46 informacji. Ponadto przyznano dodatkową nagrodę rzeczową (aparat cyfrowy ): - dla p. Jarosława Torzeckiego z OSP Krotoszyn – autora najciekawszych zdjęć zamieszczanych w informacjach. Nagrody wręczył Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP w Poznaniu st. bryg. mgr inż. Wojciech Mendelak oraz Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie mł. bryg. mgr inż. Mariusza Przybyła, a odbierali mł. bryg. mgr inż. Tomasz Niciejewski – autor publikacji i jednocześnie rzecznik prasowy krotoszyńskiej Komendy oraz dh Jarosław Torzecki - autor zdjęć. Podkreślić należy, że KP PSP Krotoszyn w trzech ostatnich edycjach konkursu „Najaktywniejsi” znajduje się w trójce najlepszych komend w kraju.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 17:32:40 wysłana przez zeusss »

Offline reporter998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
    • REPORTER998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 31, 2009, 17:41:16 »
Dajmy już spokój z tym Krotoszynem. Wygrali za ilość, nie za jakość. Nie są jednak winni, bo takie zasady rywalizacji wymyślił ktoś w KG PSP, a oni tylko spełnili wymogi. Konkurs był pomyłką z założenia i oby się więcej nie powtórzył w takiej formie.

http://www.reporter998.pl - Dolnośląski serwis ratowniczy, Przemysław Tkacz

Offline remfire

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.049
Odp: Nowa strona KG PSP
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 31, 2009, 18:04:26 »
Serwis policji to jedna wielka całość. Wchodzisz na stronę KWP i masz dostęp do całych serwisów komend powiatowych i miejskich. Wszystko działa w jednej sieci komputerowej, ma jedną szatę graficzną i funkcjonuje naprawdę dobrze. Pod tym względem PSP jest daleko za murzynami.
Nie przesadzaj..... przecież  co rusz się słyszy że jesteśmy bardzo dobrze zinformatyzowani, ciągle przybywa nam komputerów itp , a biedni policjanci ciągle stukają paluszkami po klawiszach maszyn do pisania  :rofl: