Autor Wątek: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety  (Przeczytany 45087 razy)

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 20, 2009, 13:24:26 »
Sama smutna prawda. Warto wklejać pod każdym artykułem w necie. Niech przynajmniej "inteligjentni inaczej" poczytają.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 20, 2009, 13:35:29 »
Jednak co dalej? Czy teraz będzie czekanie na reakcję?
. Zagrożenie jest takie że jeśli nasza akcja nie przyniesie żadnego rezultatu i efektu to sądzę że może dojść do niekontrolowanych reakcji w postaci zaostrzenia form protestu wynikającego z posiadanych uprawnień przez ZZ , wtedy ktoś będzie musiał ponieść za to polityczną odpowiedzialność.
.

Ja bym ich tam nie oszczędzał :  jak wyjazd do Krakowa i gdańska nie przyniesie rezultatu - to trzeba będzie jechać pod  nasze ministerstwo i paru gości wywieść na  taczce , no ludzie!!! żeby ruszać ludzi(funkcjonariuszy) co ich maja  bronic- :huh: nie!!! odważni panowie są ...Grzesiu przegina i gra na cienkiej lince ...Byliśmy  na pikiecie poza podziałami tak trzymać panowie , trzymajmy się razem a będzie dobrze ..

Pozdrawiam wszystkich mundurowych .. :straz: :kask: :straz: :kask: :kask:.

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 20, 2009, 13:48:12 »
witam.
to mój pierwszy post na WASZYM forum ;) (nie jestem czerwony tylko niebieski). chciałem podziękowac wszystkim strażakom piszczącym niesamowicie tymi zielonymi skrzyneczkami pod urzędem w gdańsku. w jedności siła i mam nadzieję, że pokazecie sie również w warszawie.
schetyna nic nie skapował z tego protestu i dalej ma sie dobrze. zdaje się że jednym z naszych wspólnych haseł będzie :wywalic idiotów z rządu".
na www.ifp.pl powstaje juz plan wyjazdu do warszawy i mam nadzieję, że tym razem nie skończy się gwizdaniu i machaniu flagami (inaczej nie jadę:) )...proponuje chociaż małe wybuchy (petardy-na razie nie bomby;) ) ..zacznijcie juz organizowac świece dymne i tego rodzaju materiały- te protesty muszą byc zauważone i ja już zaczynam chodzic po domach i pobierać resztki z sylwestra..;)..

jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia w stolicy niebawem...

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 20, 2009, 14:35:57 »
witam.
to mój pierwszy post na WASZYM forum ;) (nie jestem czerwony tylko niebieski). chciałem podziękowac wszystkim strażakom piszczącym niesamowicie tymi zielonymi skrzyneczkami pod urzędem w gdańsku. w jedności siła i mam nadzieję, że pokazecie sie również w warszawie.
schetyna nic nie skapował z tego protestu i dalej ma sie dobrze. zdaje się że jednym z naszych wspólnych haseł będzie :wywalic idiotów z rządu".
na www.ifp.pl powstaje juz plan wyjazdu do warszawy i mam nadzieję, że tym razem nie skończy się gwizdaniu i machaniu flagami (inaczej nie jadę:) )...proponuje chociaż małe wybuchy (petardy-na razie nie bomby;) ) ..zacznijcie juz organizowac świece dymne i tego rodzaju materiały- te protesty muszą byc zauważone i ja już zaczynam chodzic po domach i pobierać resztki z sylwestra..;)..

jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia w stolicy niebawem...

Pięknie ! Witamy na forum :)

Problem tkwi jeszcze w tym, że rząd zaczyna nastawiać przeciwko służbom społeczeństwo... i byc może im się to uda, bo "kryzys" w tej sytuacji jest idealnym narzędziem...

Offline Prometeusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 20, 2009, 14:42:57 »
Wczoraj w Krakowie cywile nas popierali także z tym całym społeczeństwem bym nie przesadzał że jest przeciwko nam...

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 20, 2009, 14:43:27 »
społeczeństwo akurat za nami nie rpzepada..tym się róznimy od strazy i to własnie WY jestescie także naszą obroną - społeczeństwo nie może się kopać i z policją i ze straża i ze strażą graniczna i z więzienną...sami stracilibyśmy zaufanie społeczne duzo szybcie niż organizując się wspólnie z Wami i resztą służb...to znak, że nie policjantom nie chce sie robić ale jest ogólnie źle...

nieraz trzeba pacjentowi złamac nogę żeby się dobrze zrosła ;)..

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 20, 2009, 15:23:38 »
Są i tacy zawodnicy jak  Pan Edmund (zobacz w komentarzach do galerii)
lubi tacy co chcą zabłysnąć ale jakoś im to nie wychodzi.... Demontracja
Opisy zdjęć fascynujące..... i zjedzone S w tytule....:D

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 20, 2009, 15:24:41 »
Wczoraj w Krakowie cywile nas popierali także z tym całym społeczeństwem bym nie przesadzał że jest przeciwko nam...

Napisałem, że zaczyna napuszczać społeczeństwo... z drugiej strony jest wiele komentarzy (głównie na portalach internetowych) na NIE... obym się mylił. Społeczeństwo ma także już ich dosyć, ale jeśli Rząd zechce, to zwali winę za brak pieniędzy na mundurówkę (za wcześniejsze emerytury)... nie piszę tego zlośliwie, tylko staram się spojrzeć na to realnie.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 20, 2009, 16:33:30 »
Maxim masz racje, trzeba się trzymać razem, w jedności siła, i mniej istotne jest to że  strażacy mają większe poparcie niż Wy w społeczeństwie,  należny pokazać społeczeństwu że służby mundurowe tworzą jedność i razem wygrywamy albo razem przegrywamy. ale jest jedno ale..... druga strona medalu, protestować musimy z głową! Nie możemy wyjść  pod sejm i zrzucać petardami, palić opony i rzucać świecami bo to wcale nie przyniesie nam pożytku, żadnego, ani w oczach opinii społecznej, ani wśród rządzących, wyjdziemy na kolejna grupę frustratów społecznych która przyjeżdża do warszawy się wyżyć i zrobić rozróbę, przypomnijcie sobie górników z przed kilku lat i zadymę pod sejmem(tak się składa że tam byłem i robiłem zdjęcia i słyszałem ich rozmowy i odpowiedzi na pytania, psychologia tłumu jeden krzyknął biegniemy i wszyscy biegali- a tak naprawdę większość z nich nawet nie wiedziała o co protestują, za czym albo przeciwko czemu- bo tak szefowie zz kazali wiec jesteśmy.. Panowie należny sobie uświadomić że duża część społeczeństwa wcale nie stoi za nami w brew pozorom i wbrew zaufaniu społecznemu jakie mamy, bo wielu  gul skacze jak słyszą ze policjant czy strażak po 15 latach idzie na emeryturę a oni murza robić i robić (oczywiście nie znając konkretów takiego odejścia itp).  Dlatego uważam, że zrobienie zadymy niczego nie poprawi a wręcz pogorszy, w dobie aktualnego kryzysu władza raczej się nie przejmę masowymi zwolnieniami ( osobiście wątpię że takie będą) bo wystarczy popatrzeć na statystyki ostatnich chętnych do nadmurówki po kilkadziesiąt osób na miejsce.
Walczmy ale z głową i rozsądkiem, tak żeby uświadamiać i przekonywać społeczeństwo  do naszych racji, do naszych warunków pracy i do naszych realiów  życia codziennego...

Pozdrawiam

Offline Prometeusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 20, 2009, 17:04:19 »
lubi tacy co chcą zabłysnąć ale jakoś im to nie wychodzi.... Demontracja
Opisy zdjęć fascynujące..... i zjedzone S w tytule....:D

Co to za szczeniak ten mateusz? i nie tylko s zjedzone np "Dla wielu jednak była to okazja to zabawnych docinek" koleś nawet pisać poprawnie nie umie, co to za dziennikarzyna? Nie rozróżnia strajku od pikiety... i strażaków było mało...

Najlepiej opluć, cytując klasyka "oblać pomyjami"... tylko kto to potem posprząta  :krzyk:

Dajcie spokój... widzę że dalej w Polsce każdy się na wszystkim zna najlepiej.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 20, 2009, 19:17:51 »
Wczoraj w Krakowie cywile nas popierali także z tym całym społeczeństwem bym nie przesadzał że jest przeciwko nam...

Napisałem, że zaczyna napuszczać społeczeństwo... z drugiej strony jest wiele komentarzy (głównie na portalach internetowych) na NIE... obym się mylił. Społeczeństwo ma także już ich dosyć, ale jeśli Rząd zechce, to zwali winę za brak pieniędzy na mundurówkę (za wcześniejsze emerytury)... nie piszę tego zlośliwie, tylko staram się spojrzeć na to realnie.
Mam nadzieję, że społeczeństwo ma więcej rozumu niż rząd.
Pamiętamy jak tragicznie skończyła się sprawa porwanego Polaka.
Duża tu zasługa braku doświadczenia odpowiednich służb - rozwiązanie WSI.
Teraz rząd chce zafundować społeczeństwu drastycznego obniżenia bezpieczeństwa w swoim kraju.
P. G.S się ośmiesza w komentarzach: "protest z niewiedzy", "protestowało tylko parę tysięcy mundurowych a jest ich ponadt 100 000". To co on chce, żeby wszyscy zostawili swoje obowiązki i zaczeli protestować. Prowokuje? Na taką arogancję to może pozwolić sobie rząd.
Podejmując pracę wiedzieliśmy jakie są warunki i teraz to chcą zmienić.
Niech sobie zabiorą diety, na biura poselskie, reprezentacyjne czy inne dodatki.
Niech opracują ustawę o odpowiedzialności politycznej, urzędniczej itp. za swoje działania lub zaniechania działań ze szkodą dla obywateli.

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 20, 2009, 19:29:28 »
Emer. W tym kraju, jak nie zaświecisz gościowi kostką z bruku przed oczami to cie nie wysłucha. Jeśli było grzecznie. Grzesiu dostał laurki, nasi ZZ powiedzieli mu w mądrych, aczkolwiek dostępnych słowach o co nam chodzi, a ten dalej gada swoje. No to teraz pora go obudzić, bo może za dużo "meliski" popija. Petardka pod nogami jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a podwyższone ciśnienie tylko złogi cholesterolu wypłucze. Jak w każdym dobrym filmie grozy, napięcie trzeba stopniowo podwyższać. A nie, to jak pisał ktoś już wcześniej na taczkę, i wycieczka do Wisły. Razem jesteśmy potęgą.

Geddeon. Zobacz co ten Edmund ma w opisie.
Cytuj
jestem na emeryturze i ciesze się wolnością jako singiel,Spędzam dużo czasu leniuchując i nic nie robiąc bo nie muszę,A do roboty jest koń i traktor.
To jeden z tych co miał na podziale czyste łapki, jak było coś do roboty to go wsiorbało na pół dnia, a do "R" to był pierwszy. Bo panie "do roboty to jest koń i traktor". Daj sobie spokój z tym dziadem.

Przepraszam Modów, coś mi nie połączyło posta. :wall:    już połączyło ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 21:59:42 wysłana przez Butel »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 20, 2009, 19:44:55 »
wiem  -_- dlatego właśnie zapytałem go dlaczego tak krótko pracował ..... typowy przykład tego co ma imieniny w Wielki Piątek.... Judasza

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 20, 2009, 21:37:09 »
Grzesiu dostał laurki, nasi ZZ powiedzieli mu w mądrych, aczkolwiek dostępnych słowach o co nam chodzi, a ten dalej gada swoje...tak powiedział Zawodowy Polewacz.Chyba chłopie coś Ci się pomyliło bo Nasi związkowcy na szczeblu krajowym to nam miłościwie panującego G.S. nie widzieli na oczy.Począwszy od konsultacji a już nie mówiąc od przekazania założeń do projektu ustawy emerytalnej a skończywszy na posiedzeniu komisji trójstronnej gdzie wysłał swoich doradców biura.Ja natomiast dziwię się że nasi począwszy od Głównego skończywszy na ..... może nawet niżej naczelników w KP/KP nie wzięli udziału w czymś co może skutkowałoby lepszym jutrem.Ja też jak i do Gdańska gdzie byłem pojadę do Warszawy.Pozdrawiaam

Offline MAXIM

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 20, 2009, 21:42:00 »
jestem niestety tego samegoz dania co polewacz zawodowy...mój staż protestacyjny sięga kilkunastu lat.odkąd pamiętam policja miała albo flagi na budynkach albo wstazki na radiowozach. i co ?? i jest coraz fgorzej...żaden!! policjant niefunkcyjny nie powie że kiedykolwiek w ciagu ostatnich kilkunastu lat mu się polepszyło. jedynie rok temu z ustawy pisowskiej dotalismy największe podwyżki jakie pamietam. nie to żebym agitował za pisem bo kazdy ma swoje poglady. ja staram się patrzec obiektywnie na ludzi co soba reprezentuja wzgledem słuzb i normalnych ludzi.

tak więc czasy spokojnych przemówień i gwizdania dla mnie juz sie skończyły. jesli teraz nie wypali nasz protest na bazie zjednoczenia jakie udało sie osiągnąć w gdąńsku i krakowie TO KIEDY ??
musimy uzyć wszelkich dostepnych środków aby pokazać nasze zdeterminowanie. strazacy to troche inne piwo niż policja . co mam na mysli ? ano pomyslcie sobie co byście pomysleli jao obywatele widząc, że policjanci zaczynaja zachowywac sie jak górnicy i rozpierd....ą miasto ?? myślę że byście pomysleli KTO DO TEGO DOPROWADZIŁ ?? PRZECIEZ TO JEST PRZERAŻAJĄCE !!!   i własnie o to chodzi..o uświadomienie obywatelom, ze obecnie rządzacy nami schetyna MUSI ODEJŚC BO SOBIE CHŁOP NIE RADZI....chodzi o to żeby obywatel wiedział, że za chwile nikt go nie bedzie bronił przed bandytami bo policjanci sami zaczynaja przechodzic na druga strone mocy...
bez wstrzasu nie trafimy do ludzi...niestety..demoralizacja w policji nie jest jeszcze pełna ale ja czuję, że jest to juz na krawedzi..zniechęcenie, brak zaangazowania w słuzbę i wnerwienie jest dla społeczeństwa zgubne...tyle że ludzie jeszcze tego nie kumaja że dostaja wysokie mandaty bo policjant jest wkurzony od rana...a czemu ?? bo mysli co powie zobie wieczorem jak ta go spyta o kase dladziecka na kolonie...

mam nadzieję, ze rozumiecie o czym mówię..róznimy sie charakterem słuzby ale jemy z tego samego garnka..jesli wam/nam dołożą lub dadza to tak samo dostana inni mundurowi...dlatego walczymy wspólnie ale formy walki musza zostac zaostrzone !

to tylko moje zdanie które zostało wypracowane na bazie permanentnego protestu przeciwko biedzie policjantów trwajacego od wielu lat...

Offline dezerter112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 21:54:40 wysłana przez dezerter112 »


Offline piter35

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 20, 2009, 22:17:02 »
 :klol:do zobaczenia w warszawie, Schetyna to beton który nie ma za grosz inteligencj i nie rozumie po polsku dlatego trzeba pojechać tam. :klol:

Offline igorr55

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 20, 2009, 22:43:41 »
:gwiazdki: :zamknij:Jak ustalił serwis Newsweek.pl, gen. Henryk Tusiński pożegna się ze stanowiskiem zastępcy szefa policji. To kara za słowa brutalnej prawdy o sytuacji finansowej stróżów prawa. Zastąpi go kontrowersyjny były wiceszef szczecińskiej policji Andrzej Trela.

Powodem odwołania ma być ujawnione przed kilkoma dniami przez TVN 24 nagranie z telekonferencji Tusińskiego z szefami komend wojewódzkich. Na nagraniu słychać, że trzeba wstrzymać przetargi i inwestycje, wypłacać pieniądze z kont, tylko gdy to jest niezbędne, bo w przeciwnym razie może zabraknąć pieniędzy na pensje. - Sytuacja jest, jaka jest. Wy musicie sami trochę mieszać w tym budżecie nie czekając na zgodę ministra - radził swoim podwładnym Tusiński.

Nie pisz kolorowym tekstem , jest zarezerwowany dla Moderatorów
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 23:49:09 wysłana przez MIKO »

Offline tomjon

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 20, 2009, 23:04:07 »
http://www.mmszczecin.pl/23085/2009/2/19/mundurowi-protestuja-ale-nie-ma-masowych-urlopow

panie i panowie w naszej jedności siła i nie będzie nam pseudo minister zmieniał tego co mamy nabyte...

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 21, 2009, 08:58:59 »
Siusiek.
 
Cytuj
Chyba chłopie coś Ci się pomyliło
Nic mi się nie pomerdało. Wyobraź sobie, że jeśli przychodzisz pod U.W. , pogwizdasz sobie zdrowo, pokrzyczysz, i w końcu wyjdzie do ciebie Pan Wojewoda, Pan Marszałek, czy inny wysoki urzędnik, to jest on przedstawicielem rządu. Co za tym idzie, jeśli dasz temu panu laurkę, to tak jak byś Geesowi dał osobiście. Toż nawet On nie jest taki boski, co by dał radę się klonować, i być w Krk, i GD jednocześnie?!
Nie wiedziałeś?  :mellow:

Niebieski

  • Gość
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 21, 2009, 09:45:40 »
WITAM!
JESTEM POLICJANTEM, BYŁEM W KRAKOWIE I WIELKIE WAM DZIĘKI, ŻE POJECHALIŚMY TAM RAZEM. NIERAZ PRACUJEMY WSPÓLNIE, TERAZ POKAZALIŚMY, ŻE UMIEMY TEŻ WSPÓLNIE WALCZYĆ! JAKBY CO, DO ZOBACZENIA W WARSZAWIE!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH STRAŻAKÓW!
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 09:48:39 wysłana przez Butel »

Offline dat

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
    • http://www.protest.strazak.com
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 21, 2009, 12:52:47 »
hej koleżanki i koledzy
krakowski protest był moim pierwszym w życiu, cieszę się że mogłem tam być

zapraszam do obejrzenia zdjęć, które zrobiliśmy w Krakowie
jeśli macie fotki lub filmy z protestu a nie macie ich gdzie umieścić służę naszym serwerem

<a href="http://www.protest.strazak.com"> WWW.PROTEST.STRAZAK.COM </a>

pozdrawiam
Dat
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 12:59:43 wysłana przez dat »
Zagłosuj w sondażu na temat zmian naszej ustawy emerytalnej w cywilnym serwisie:  www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=1

dat | NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY !! | www.protest.strazak.com

subiekt

  • Gość
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 21, 2009, 19:33:32 »
dziękuję koledzy za wspólny wyraz niezadowolenia w Krakowie i Gdańsku.
Pokazaliśmy, że stanowimy jedność i siłę.
jeszcze raz dziękuję.
Do zobaczenia w Warszawie
Zenon Włodarczak - subiekt ifp