Autor Wątek: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety  (Przeczytany 45088 razy)

Offline kiligoznales

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 19, 2009, 17:36:16 »
schetyna = kretyna.. ot takie skojarzenie po jego wypowiedziach

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 19, 2009, 17:49:54 »
no schetyne ubrac w aodo i dac mu nomex niech sobie smignie na chociaz 6 pietro to zobaczy ze strazakowi ktory bedzie mial 45-50 lat tez juz wcale nie musi byc latwo

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 19, 2009, 18:20:31 »
http://ww6.tvp.pl/2910,20090219883858.strona

Panorama regionalna godz. 18.00

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 19, 2009, 18:39:11 »
Trzeba poczekać na zamieszczenie na stronie TVP Kraków "Kroniki".
Całkiem to nieźle wyglądało, szczególnie pomysłowość kolegów z Policji...  :wacko:
Trzęsący się Policjant z siwą brodą o lasce i hasła na transparentach były naprawdę mocne

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.954
    • JRG SGSP
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 19, 2009, 18:49:47 »
http://wiadomosci.wp.pl/gid,10867899,title,Policjanci-protestuja,galeria.html
tutaj jest trochę fajnych zdjęć z Gdańska i Krakowa

Online emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 19:38:12 wysłana przez emer »

Offline Hun17

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 19, 2009, 21:43:38 »
Schetyne chyba powaliło na łeb,niech da sobie spokój z MSWiA i się zajmie hodowlą królików. Takiego czegoś co on wygaduje jeszcze nie słyszałem SKANDAL. Pikieta w Gdańsku super aby tak dalej. POZDRAWIAM KOLEGÓW.!!!

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 19, 2009, 22:36:45 »
Niech lepiej wraca do Wrocławia i zacznie się zajmować spowrotem koszykówką bo to mu najlepiej wychodziło.... Przynajmniej było co pooglądać jak grał Śląsk... A teraz... Wicepremier zanudza.... Chyba włazi Donaldowi w d..ę bo chce jak najwięcej zaoszczędzić... Tam już wszystko ustalone... Jak Donald będzie kandydował na prezydenta to nasz Minister ma zostać Premierem... Ręka rękę myje... Ale jakim kosztem...
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 19, 2009, 22:45:31 »
Z oficjalnych źródeł ZZ Kraków - 8 tysięcy pikietujących, wycie syren, gwizdków, petard i wrażenia niesamowite  ^_^
Ta jedność służb nie do opisania.

Pozdrawiam wszystkich
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.954
    • JRG SGSP
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 19, 2009, 22:47:42 »
piowo, Twoja opcja wydaje się niemożliwa do realizacji, gdyż premierem zwykle zostaje ktoś w miarę inteligentny, a po ostatnich wypowiedziach pana Schetyny jasno widać, że ma on z tym problem i niektóre rzeczy przerastają jego pojęcie. Co gorsza trzyma się tego co ktoś (premier? doradcy?) mu wmówił i wzbrania się od logicznej dyskusji.
Zastanawia  mnie czy jego wypowiedzi to zaplanowane oszustwo i sobie z nas drwi czy po prostu wina niskiego IQ

Offline ZawodowyPolewacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 19, 2009, 23:41:31 »
Ale, ale... Panowie bądźmy sprawiedliwi. Obiecywał Donald,że wyciągnie Policje na ulicę, że będzie bezpiecznie? Obiecywał. Dotrzymał? No jak w mordę strzelił dotrzymał. Tyle mundurów w jednym miejscu, to nigdy nie było. A jak tam było bezpiecznie... Kliniczny spokój  :rofl:
Do zobaczenia w Warszawie.  :wacko:

Offline oko1968r

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 20, 2009, 08:13:00 »
W imię miłości "By żyło się lepiej - wszystkim" ( hasło wyborcze PO ) tną wszystkich.
Tylko sobie podatek obniżyli a na innych krzyczą.
Może te 25 lat lub wiek 55 lat planują wprowadzić dla swego PO rządu i brać kasę za miesiąc jak policjant, strażak za rok.
Gratulacje dla tych co wybierali PO - Mamy miłość i wpływy POlityczne czego przykładem jest pomorskie.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 20, 2009, 08:47:44 »
Wspaniała akcja ! Szacunek dla wszystkich, którzy wyszli i zebrali się w jeden kawałek.

Jednak co dalej? Czy teraz będzie czekanie na reakcję? Jeśli tak to jak długo? Czy w przypadku braku jakiejkolwiek reakcji będzie kolejna akcja? Większa?

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.929
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 20, 2009, 09:07:13 »


Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 20, 2009, 09:30:23 »
Jednak co dalej? Czy teraz będzie czekanie na reakcję?

Dawno nie było takiego zrywu służb mundurowych a jeszcze większa integracja środowiska, wszyscy stali w jednym szeregu.
Myślę że tym razem problem dotyka olbrzymią grupę funkcjonariuszy służb mundurowych. Zagrożenie jest takie że jeśli nasza akcja nie przyniesie żadnego rezultatu i efektu to sądzę że może dojść do niekontrolowanych reakcji w postaci zaostrzenia form protestu wynikającego z posiadanych uprawnień przez ZZ , wtedy ktoś będzie musiał ponieść za to polityczną odpowiedzialność.
Reforma? - zgoda, ale nie zmiana zasad w trakcie gry i odebranie praw nabytych.
 
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 09:42:51 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 20, 2009, 10:32:31 »
Niestety media (ponoć wolne) są na usługach rządu i piszą tylko to co  im wygodne...
No cóż..... tak zawsze było jest i będzie. Kto ma media ten ma władzę.

Schetyna w TVN24: "Protest wynika z niewiedzy...... w dobie kryzysu najwyższym dobrem jest praca, ..... mundurowi powinni pracować dłużej a odchodzić na lepszych warunkach" 
Ja pier....ę... ten gość naprawdę chyba jest obłąkany.... nie wiem czy on sam rozumie co mówi o tych lepszych warunkach
Protest wynika z niewiedzy,czyjej niewiedzy? Niewiedza Pana Schetyny czy walenie głupa. Oszukiwanie opinii publicznej to metody z poprzedniej epoki.
Jakby miało być lepiej to napewno nie byłoby protestu!!!
W dobie pogłębiającego się kryzysu marnują czas na kiepskie wypociny w celu odwrócenia uwagi o zapaści naszej gospodarki o której pod koniec 2008 roku mówili, że kryzys nigdy w życiu jej nie zagrozi.
A wmawianie ludziom, że będzie lepiej to już s.....o.
Podam tylko jeden przykład:
Wyższa emerytura, ale tylko w % (75% a będzie 80% - tu mówi podstępną prawdę), ale po przeliczeniu okaże się, że na rękę te 80% to jest dużo mniej niż 75% po staremu.
Jak można tak w żywe oczy ludzi oszukiwać.
Rządzi obłuda i zakłamanie.

Offline Thor998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
  • St.ogn.
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 20, 2009, 10:55:48 »
Witam wszystkich uczestników pikiety i nie tylko, mam jeno pytanie czy u Was w jednostkach też się stworzył podział na przed 99 i po , ponieważ dziś rano przy zmianie służby krew mnie zalała jak przyszedł "dziadek" tj.przed 99 i stwierdził że jego pikieta nie dotyczyła tylko młodych takich jak ja przyjętych po 99 i że to my młodzi powinniśmy walczyć o swoje bo oni i tak nie maja nic do stracenia :szalony:
I następne moje spostrzeżenie: czemu w TV mało było wzmianek i wiadomości odnośnie naszej Pikiety czyżby TV na usługach rządzących?? 
oraz stwierdzenie G.S. że pikieta wynika z niewiedzy ?? czyjej Naszej ?? Służb Mundurowych czy rządzących tym krajem?? miał być druga Irlandia i jest!!! drugi kryzys :angry:
pozdrawiam służby mundurowe
oby jutro było lepsze!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 11:39:56 wysłana przez Thor998 »

Offline Piotr25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 20, 2009, 11:03:50 »
Ale się działo!!! W Krakowie i Gdańsku .... Prawdy nie uda się zamieść pod dywan.....
Mamy dowody, mamy zdjęcia z Pikiet mundurowych, teraz trzeba to wszystko zamieścić w internecie.  Więc do dzieła Panowie.
 :komp: Podaję kilka stron internetowych gdzie mozna zamieścić fotki: www.wrzuta.pl, www.fotosik.pl, http://picasaweb.google.com/, http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=31688
Jedynym wolnym środkiem przekazu społecznego jest internet bowiem tylko Ty decydujesz co chcesz zamieścić, a nie Redaktor Naczelny TVN24,czy Prezes TVP.
Bo wszyscy mundurowi to jedna rodzina,..." :straz: :kask: :straz: :kask:
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 11:27:06 wysłana przez Piotr25 »
Państwowa Straż Pożarna, Straż Więzienna, Straż Graniczna i Policja to jest nasza koalicja.

Offline diabel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 20, 2009, 11:06:23 »
Witam
u mnie niema podzialu na przed 99 i po 99 byliśmy w Krakowie młodzi i starzy przeciesz wszyscy możemy na tej reformie stracić.
Pozdrawiam

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 20, 2009, 11:06:39 »

I następne moje spostrzeżenie: czemu w TV mało było wzmianek i wiadomości odnośnie naszej Pikiety czyżby TV na usługach rządzących?? 


Tego nikt nie wie - jedynie można się domyśleć. Więcej chyba mówiło się o proteście anarchistów niż tej mundurowej... Niestety dopóki będzie istnial twór o nazwie KRRiT, to media chyba nigdy nie będą niezalezne, nawet te prywatne...

Offline Prometeusz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 20, 2009, 11:41:51 »
Co miałem do powiedzenia na temat serwisów informacyjnych napisałem w czekać czy uciekać, więc nie będę się powtarzał.

Thor998 powiedz "dziadowi" znaczy "dziadkowi" że REFORMA BĘDZIE DOTYCZYŁA WSZYSTKICH NAS i dla tych myślących inaczej również ICH :krzyk: do tego będą dążyć ZZ i do tego już dążą także żeby się nie obudzili ludzie jego pokroju z ręką w nocniku.

Co do pikiety bardzo dużo było ludzi starszych takich co mogliby mieć to już wszystko gdzieś i odejść, a oni jeszcze walczą - chociaż to powinno dać do myślenia narodowi i rządzącym!

Śmieszy mnie postawa co niektórych, najgłośniej krzyczeli na jednostkach ze to skandal z emkami co chcą zrobić - przyszło jechać do Krakowa i STO TYSIĘCY WYMÓWEK! że to, że tamto, głupio się tłumaczą - za każdym razem odpowiadałem ze spoko jak będziesz zapierdalał do 55 roku życia to będziesz mieć czas załatwić sobie to wszystko...


Offline witmus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Operacja "19.02.2009r. w Krakowie" - same konkrety
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 20, 2009, 12:48:47 »
Do cholery - ten złotousty nasz mini-ster niby (nie)rządu chrzani androny napuszczając na nas niedoinformowane społeczeństwo, a przeważnie różnej maści gawiedź i frustratów. A tak na marginesie mógłby wreszcie przy tej kasie, którą dysponuje zrobić coś z zębami, bo naprawdę fatalnie z nimi wygląda - szczególnie jak przyklei ten sztuczny uśmieszek. Chrzaniąc te androny ani razu nie zająknie się o uwarunkowaniach całego problemu, które przecież łatwo zweryfikować i o których do cholery jako minister powinien przecież wiedzieć, a mianowicie:
1. Na emeryturę po 15 latach odchodzi niespełna 2 % mundurowych, którzy i tak by odeszli, tylko na rentę. To odsetek taki, jak i w innych zawodach. Średnia wysługa wynosi przecież przeszło 26 lat.
2. Emeryt mundurowy dożywa statystycznie 61 lat - fakt do weryfikacji, a więc żyje o kilkanaście lat krócej niż przeciętny obywatel.
3. Przyczyną powyższego są warunki służby, stres i trauma, która taśmowo z nas produkuje świrów, zawałowców i innych dewiantów - wystarczy sięgnąć po wyniki badań na ten temat Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Wśród mundurowych jest znacznie wyższy odsetek samobójów i przejawów przemocy niż w innych zawodach. Dobrze jeżeli pod lufę albo w stryczek trafi nam własny łeb, a nie obcy lub naszych najbliższych. A przecież do służby przyjmowani jesteśmy, jako najzdrowsi, najbardziej zrównoważeni psychicznie i najsprawniejsi spośród kandydatów (szczegółowe badania psychologiczno - lekarskie).
4. Wypadkowość w służbach jest prawie 7 krotnie wyższa aniżeli w gospodarce i przeszło 3 krotnie wyższa niż w górnictwie. Co roku kilkunastu - a w latach niefartownych kilkudziesięciu z nas ginie na służbie i wielu set zostaje rannych trafiając często na wózek inwalidzki.
5. Będąc w służbie godzimy się na ograniczenia praw obywatelskich m.in. zaniechanie aktywności politycznej, dodatkowego zarobkowania, pełnej dyspozycyjności i nienormowany czas służby np. każdy ze strażaków wysługuje ponad dopuszczalną normę rocznie ok. 300 godz., jak na razie za pocałuj mnie w d...pę.
6. Przechodząc na dziadowską emeryturę i podejmując pracę opłacamy wszystkie składki na ZUS-y, SRUS-y, PIT-y, SRYT-y itp nic z tego nie mając, a więc zarabiamy na budżet i emerytów cywilnych.
7. Jeżeli jest nam tak cacy, fajnie i przyjemnie to do cholery czemu trzeba wydawać kasę publiczną na kampanie reklamowe zachęcające kandydatów do wstąpienia do służb, wojska itp. Walcie wszyscy frustraci, którzy tak plujecie jadem na służby i niby nasze przywileje, drzwiami i oknami w mundur i korzystajcie z tych przywilejów - kto wam broni ?