Autor Wątek: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi  (Przeczytany 4202 razy)

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
/powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« dnia: Styczeń 28, 2009, 18:46:36 »
Jest tylko jedna w Kraju komenda, która nie miała nigdy żadnych problemów i trosk.

Aż do dzisiaj!

Okazuje się, że jest już tak źle, że nawet główna komenda pękła. W dramatycznym apelu do wszystkich ludzi dobrej woli zwraca się o pomoc. Oto treść apelu, który się pojawia na żółtym pasku strony www.straz.gov.pl :
Cytuj
W związku z przebudową strony internetowej zwracamy się do naszych czytelników i współtwórców z prośbą o nadsyłanie propozycji zmian, nowych tematów i działów na naszym portalu. Propozycje prosimy przesyłać na e-mail Zastępcy Dyrektora Gabinetu Komendanta Głównego PSP: pcholajda@kgpsp.gov.pl

Czy można pozostać obojętnym na takie wołanie?

Czy do naszych obowiązków nie należy czynne wsparcie potrzebującego? Nawet jeśli jest to zastępca dyrektora gabinetu. Nawet nie dyrektora półpiętra, klatki schodowej, czy całego budynku, to czy przejdziemy obojętni, zarażeni znieczulicą?

Akcja
Podejmij się wyzwania! Dodaj swoją cenna cegiełkę do wspólnego pomnika. Nie bądź bierny!

Odpowiedz na wezwanie, dopisz się w tym wątku!

Skromnie rozpocznę moimi propozycjami:

1. Poproszę o większe zdjęcia kierownictwa, jakieś wielgachne, najlepiej na cały ekran. I na bardziej niebieskim tle!

2. Chętnie bym widział blogi dyrektorów biur no i kierownictwa ma się rozumieć.

3. Przekaz on-line z kamerki z owego gabinetu.

4. Więcej wyskakujących czaderskich okienek

5. Galeria zdjęć obsady komendy z różnorodnych akcji

6. Nie ma świętego Floriana!! To trzeba poprawić

7. Więcej relacji ze spotkań kierownictwa, koniecznie kto brał w nim udział ,a kto je sobą jedynie uświetnił.

Kontynuuj listę poniżej!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 19:05:28 wysłana przez pszemek »
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2009, 21:16:50 »
8. Wyskakujące okienka z bieżącymi informacjami z prac kierownictwa KG.
Coś w stylu gorącego paska TVN24.

9. Uruchomienie codziennych dyżurów na  :komp: GG w celu bezpośredniego kontaktu w najpilniejszych sprawach nurtujących funkcjonariuszy.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2009, 22:40:49 »
a ja trochę do tego podchodzę mniej sarkastycznie, wręcz z nadzieją, że skostniały układ strony głównej KG będzie bardziej ciekawy, będzie można szybciej znaleźć potrzebne informacje. Wg mnie to dobry ruch - wychodzący pod oczekiwania użytkowników.
wg mnie:
1. Rozszerzyć dział PRAWO - tam w sumie nic ciekawego teraz nie ma. Uzupełnić działy w rozbiciu na ustawy, rozporządzenia, zarządzenia, wytyczne - osobno dla KSRG, osobno dla PSP (niby teraz to jest ale tak śmiesznie zrobione, że komendy miejskie są bardziej przystępne w te informacje). Nawet jeśli linki miałyby się powtórzyć w innych działach to warto wszystki i tak umieścić w 1 dziale.
2. Dużo, dużo wiecej informacji o planowanych dużych ćwiczeniach a takze więcej relacji z nich.
3. Więcej informacji na temat kształcenia, kursów, szkoleń, itp.

jak coś wymyślę to dopiszę.
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline waldek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2009, 22:53:13 »
Co Komendant (czytaj komenda ) ciekawego wymyśliła- gnity  :komp: :straz: :cooo:
POZDRAWIAM

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2009, 23:03:31 »
hmmm
trochę dziwny ten apel, bo w zasadzie to nic nie wnosi. Parę osób napisze inne nie.
Żeby to miało sens, należałoby zrobić ankietę rozesłać po komendach lub w formie internetowej ankiety, następnie wyniki badań przeanalizować.

Ale przede wszystkim to nie jest robota dla KG tylko dla profesjonalnej firmy zajmującej się taką tematyką. Ów firma wspólnie z KG powinna opracować założenie, które należałoby by następnie sprawdzić właśnie po przez badania.

Nie wróżę takiej inicjatywie powodzenia. Nowa strona nie zadowoli wszystkich. Pojawią się od razu negatywne uwagi. Taki naród.

O dziwo KG swojego czasu miało biuro promocji. Ciekawe tylko po co, skoro tym zajmuje się z-ca dyrektora GKG. A i jeszcze jest w końcu rzecznik prasowy też członek GKG.

Gratulacje za pomysł zapytania się czytelników o opinie. Myślę nad tym pytaniem już 3 dni i nie mam pomysłu co im napisać, bo nawet nie mam punktu zaczepienia od którego można by wyjść stara strona jest dokumentnie spierdolona. A burdel w jej organizacji jest koszmarny. Chociażby komunikaty prasowe z 2006 r.  Ja bym to wszystko co teraz jest wyjeb...ł i zaczął pracę od zera. Tego nie da się przebudować. Trzeba zacząć z nową koncepcją. Stopniowo przeprowadzać badania i testy, a następnie modyfikować i znów badania i testy....

Myślę też, że wszelkie zbyt mocne oceny i opinie trafią do kosza jako ataki personalne na decydentów tworzących serwis i nikt ich nie weźmie pod uwagę. Znów malkontent wyszedł ze mnie :/

A takie coś znalazłem na szybko: Preferencje odbiorców stron WWW - badanie ankietowe
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 23:17:31 wysłana przez Łukasz Telus »

Offline jasiuf

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: /powszechna akcja/ pomóż swojemu komendantowi
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2009, 11:55:28 »
Klikam i klikam na kolejne tematy na stronie KG PSP i za każdym razem komunikat: "Domena nie jest obsługiwana przez system". :gwiazdki: