Autor Wątek: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl  (Przeczytany 2238 razy)

Offline osp.kz.2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« dnia: Styczeń 22, 2009, 13:59:03 »
Zapewne wielu odwiedzających to forum odwiedza i portal nasza klasa. jest tam wiele "kont" przedstawiających OSP (sam takie prowadze http://nasza-klasa.pl/profile/12178078) a może ktoś ma czas i stworzył by nasze konto  Forumowiczów Strazak.pl niewiem czy sie to spodoba ale może pozwoliło by to bardziej sie poznać czy wymienić doswiadczenia, jesli nie to przynajmniej my zapraszamy do konta naszej osp

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:11:09 »
Było już o tym  na forum i pomysł nie przeszedł. Ja również jestem przeciwny.
Na forum jesteśmy anonimowi i niech tak zostanie. "Mniej wiesz - dłużej żyjesz" ;-)
Z resztą kto chce niech się wypowie, a kto chce niech i sobie takie konto założy, ja z nikim z forum do klasy nie chodziłem ani znajomych tu nie mam.
Wolna wola. Ode mnie tyle w tym temacie  :wub:

Offline osp.kz.2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:15:08 »
pozostawiam to wolnej dyskusji ale z tą anonimowoscią to niema co tak przesadzać,

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:18:50 »
Ja nie mam konta na naszej klasie, dyplomatycznie to ujmę nie jestem "zwolennikiem" tej strony.
Zamierzenie co do istoty tego portalu było dobre, ale teraz czasami niedobrze mi się robi jak widzę co się tam wyrabia.

Offline metode

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:23:18 »

Offline Peter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:21:49 »
Ja nie mam konta na naszej klasie, dyplomatycznie to ujmę nie jestem "zwolennikiem" tej strony.
Zamierzenie co do istoty tego portalu było dobre, ale teraz czasami niedobrze mi się robi jak widzę co się tam wyrabia.
Ja mam takie samo zdanie. Mojej koleżance ktoś włamał się na jej konto i napisał obraźliwe komentarze w stosunku do znajomych.

Offline zonk20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2009, 22:55:03 »
Co do naszej - klasy jest to zły pomysł tym bardziej  jak widać jaki tam syf i bałagan można by tu powiedzieć że jest to druga fotka  .pl . Szczerze  wolał bym  jak by ktoś udostępnił porządny  serwer i tam by można było sobie robić stronki OSP to by było lepsze rozwiąznie i pomysł

Offline osp.kz.2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: strazak.pl/forum a www.nasza-klasa.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2009, 00:42:05 »
Ja nie mam konta na naszej klasie, dyplomatycznie to ujmę nie jestem "zwolennikiem" tej strony.
Zamierzenie co do istoty tego portalu było dobre, ale teraz czasami niedobrze mi się robi jak widzę co się tam wyrabia.

jak niemasz konta na N-K  to czemu piszesz co tam sie wyrabia???? z tego co mi wiadomo to osoby nie zalogowane nie mają dostepu więc gdzieś tu sie zagubiłeś!!!!    a tak pozatym to zadałem tylko wolne pytanie i widzę że większość jest na nie więc niema co debatować!!!!