Autor Wątek: Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 2047 razy)

twarzezpracy

  • Gość
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« dnia: Styczeń 16, 2009, 21:35:33 »
Witam, właśnie dowiedziałem się, że dostałem przydział do Bydgoszczy na czerwiec. Mam duży problem ponieważ nie moge iść w tym okresie ze względów osobistych. NIe chciałbym stracić szansy na awans dlatego mam do was pytanie. Mogę iść najszybciej od września, czy jakby znalazł się ktoś kto miał by przydział właśnie w tym miesiącu lub w późniejszych, a chciał iść w czerwcu, to czy byłaby możliwość na zamianę terminów. Wiem, że wymagało by to zapewne jakiegoś wysiłku i dobrych chęci ze strony Komend oraz szkoły, ale mam nadzieje, że jest to możliwe. Proszę o wasze opinie na ten temat, a może jest ktoś kto właśnie ma taki przydział i chciałby się zamienić.
pozdrawiam.
TY PAJACU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZUJEMY WSTYD I ZAŻENOWANIE, ŻE TAKA NĘDZNA KARYKATURA JAK TY JEST WŚRÓD NAS!!! TY TANI CWANIACZKU I HELSKI PLAŻOWICZU, NIE DOSYĆ, ŻE STRAŻ MASZ TAM GDZIE PIASEK PO MECZU BO PEWNIE JAJ WCALE, TWOJA KARIERA POLEGA NA BIEGANIU ZA SZEFEM I LIZANIU MU D... TO JESTEŚ JESZCZE TAK TĘPY, ŻEBY PISAĆ TAKIE BZDURY!!!!! MARTWI NAS BARDZO TWÓJ STOSUNEK DO NASZEJ KOMENDY, SŁUŻBY I KOLEGÓW!!! MOGŁEŚ POMYŚLEĆ O TYM, ŻE SĄ OSOBY BARDZIEJ ZASŁUŻONE OD CIEBIE BY IŚĆ NA KURS!!! GDYBYŚ TO ROZUMIAŁ, TO SPALIŁBYŚ SIĘ ZE WSTYDU!!! TWOJE WĄTKI NA FORUM ŚWIADCZĄ O TYM JAK WIELKĄ POMYŁKĄ BYŁO PRZYJĘCIE CIĘ DO SŁUŻBY!!! MOŻE SIATKARZ Z CIEBIE NIE NAJGORSZY, ALE STRAŻAK ŻADEN!!! NAJLEPIEJ ZWICHNIJ SOBIE KOLEJNEGO PALUSZKA, WYKRĘĆ Z TEGO WYPADEK PRZY PRACY, WEŹ KASĘ, ZAŁÓŻ BIKINI I SPADAJ NA PLAŻĘ!!!
WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA KOLEGĘ!!!
A TY "bb" USUŃ SWÓJ PROFIL I NIE RÓB WIĘCEJ OBCIACHU!!!

Nie w ten sposób!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 22:06:05 wysłana przez Ajax »

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2009, 21:44:41 »
Jeśli ktoś tu robi obciach to najpewniej Ty...
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 904
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2009, 21:58:09 »
I nie krzycz tak. Do PSP głuchych nie przyjmują :mellow:
Si vis pacem, para bellum