Autor Wątek: Ważność badań  (Przeczytany 1538 razy)

Offline Str@żakS@m

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Ważność badań
« dnia: Styczeń 06, 2009, 16:38:46 »
Witam,

Chciałbym się zapytać ile wynosi ważność badań kandydata do służby w PSP. Moja sytuacja przedstawia się następująco. Przeszedłem testy oraz wszystkie badania na kandydata do PSP. Jestem osobą zdolną do służby. Jednak komendant wytypował po testach sprawnościowych dwie osoby na badania. Obydwaj je przeszliśmy. A niestety jest tylko jedno wolne stanowisko. A ja zostałem na przysłowiowym lodzie. Podkreślam ze nie posiadam kategorii prawa jazdy C, nabór był prowadzony tylko na stanowisko ratownik. W związku mam pytanie czy ktoś z Was ma jakieś informacje o przyjęciach oczywiście na stanowisko ratownik. Bo chyba z dobrymi badaniami mogę się starać o przyjęcie?? Interesuje mnie Łódź, Warszawa bądź okolice tych miast...

pozdro
Człowiek nie może żyć, nie wiedząc po co żyje

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Ważność badań
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2009, 16:49:21 »
Musisz podzwonić po komendach, które cię interesują:
Przykład z KW Warszawa: http://www.straz.pl/home/praca-i-sluzba/ogloszenia-o-naborze-do-sluzby-w-komendach-powiatowych-miejskich-psp
Z tego co wiem komendy miały zlikwidować u siebie wakaty do końca roku.
Ale w przyszłym roku nie będzie brakowało przejść na emeryturę w PSP i miejsce ci się zwolni.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 16:58:42 wysłana przez grzela »

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Ważność badań
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2009, 16:50:58 »

Offline Str@żakS@m

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Ważność badań
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:44:12 »
Dziękuję za cenne informacje o naborze w Warszawie. Dla zachowania procedury rekrutacyjnej muszę zaliczyć testy sprawnościowe, a z tym nie będzie problemu. Uzyskałem informacje , że po testach zostanę przyjęty. Dziękuję i jeszcze raz i pozdrawiam.
Człowiek nie może żyć, nie wiedząc po co żyje

Offline Str@żakS@m

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Ważność badań
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2009, 15:00:47 »
Witam ponownie! Jednak sytuacja się diametralnie zmieniła. W styczniu odchodzi jedna osoba na emeryturę i tym samym zwolniło się dla mnie miejsce. Jednak zostaje w jednostce do której się starałem dostać   ^_^ Tylko muszę poczekać do maja na kurs ale chyba jakoś przeżyję. Pozdrawiam i tym samym zamykam wątek.
Człowiek nie może żyć, nie wiedząc po co żyje