Autor Wątek: nowe forum :>>  (Przeczytany 5630 razy)

Offline piotru

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
nowe forum :>>
« dnia: Grudzień 10, 2008, 22:12:40 »
witam kto jest zainteresowany tym by zrobic nowe forum pozarnicze ???
szukam osob ktore maja jakies pojecie na ten temat
i pomoga w moderowaniu go :))
ja stawiam forum i moze bede miał sponsora na serwer :)
forum było  by bardziej nowoczesne :) i prawdopodobnie na skrypcie PHPBB modified by Przemo

Offline przemo571

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2008, 22:19:15 »
To forum Ci nie wystarcza :pyt: Co by tam było czego tu nie ma :pyt:
Dużo lepiej, jak by wszystko było w jednym miejscu  -_-

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2008, 22:20:57 »
powodzenia hehe :D nie ty pierwszy nie ostatni :)
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2008, 22:43:41 »
ahhh ta ułańska fantazja z motyką na słońce  :rofl:

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2008, 23:21:15 »
Czy to jakaś podpucha? Sprawdzian lojalności ? :) Ach ci admini :)

Offline szeregowy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 145
    • OSP Olszanica
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2008, 23:35:31 »
Kolejny "genialny pomysł"  :rofl: Czy wy sie nigdy nie nauczycie że to forum jest jak (przepraszam za porównanie) Radio Maryja "było, jest i będzie" a wszyscy którzy chcą z nim konkurować przegrywają na samym starcie.

PS: Życzę powodzenia :D
"By inni mogli żyć.."

barwa

  • Gość
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2008, 00:03:30 »
Nieeee, nooo to porównanie to już lekkie przegięcie.  :rofl: co jak co, ale żeby do radia maryja?? Nas??  :karabin:

Gdyby tak np powiedzieć chociażby, że jesteśmy jak TVP1 - nie wszystkim się podoba, ale wszyscy oglądają  :rofl:

Jak mawia jeden ze smurfów, czy innych tam gumisiów: iiiii tak się nie uda  :rofl:

Powodzonka

Offline piotru

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2008, 19:23:45 »
wystarczy dobrze zaczac i chciec
tym bardziej ze małe doświadczenie już mam bo porwadze jedno forum pozarnicze + 4 inne

ps tylko ze pozarnicze forum dotyczy danego terenu 

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2008, 20:35:00 »
Życzę powodzenia :piwo:
Panie i Panowie chyba czas wyjechać na  :wakacje: konkurencja nas wygryzie;p

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2008, 20:39:32 »
W końcu mamy wolny rynek :rolleyes:
Widzę, ze kolega ma chęci, zapał i nowe pomysły, może warto by było go namówić, aby zadziałał na naszym ( pewnie spróchniałym) forum?

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:10:01 »
ja myślę, że kolega już działał na Naszym forum...aczkolwiek wiecie...każdy lubi pracować pod nowym pseudonimem:)
pozdrawiam

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:14:41 »
Cytuj
...aczkolwiek wiecie...każdy lubi pracować pod nowym pseudonimem:)

Nie każdy......
Ja na swój pracuję już dość długo i ani myślę zmieniać. Mam swoich przyjaciół i swoich wrogów (no może za duże słowo - adwersarzy), po co mi nowi??
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2008, 21:18:55 wysłana przez sam_go »

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:15:27 »
Aga, czyżbyś myślała o .....

A ja myślę, że to nowe wcielenie Porty  :rofl:  bo coś mu się chyba remiza sypie. Odeszła mu największa indywidualność....
A może to właśnie kol. Tomek z Wrocka chce się pobawić w forum i szuka frajerów....

zresztą bardzo go pozdrawiamy.... (Portosa a nie jego byłego wicenaczelnego)

a w odpowiedzi kol. @piotru - sprawdź co sie stało z takim forum www.firepoland.pl

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:19:55 »
nie nie nie nie
Remizę zostawmy w spokoju, Remiza to jedna piaskownica, strazak.pl druga piaskownica, nie niszczmy sobie nawzajem zabawek, na prawdę :piwo:

ja tylko myślę, że ktoś nowiutki został pewnie parę razy napomniany co do zakładania wątków albo głupich pytań, stwierdził że Nasze forum jest beeee bo można na nim zebrać  ochrzan i że założy własne:) ja tylko tyle myślę:) nic więcej:)

sam_go no ja też już długo jestem agusiaczkiem, i chyba nim pozostanę :D :D :D

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:33:26 »
To przecież dago  sprawdza naszą lojalność wobec "naszego forum" a może szykuje nam prezent na święta w postaci nowego forum :rofl:
Pozdrawiam.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2008, 21:37:02 »
albo komuś się kalendarz przyspieszył o 3,5 miesiąca

ostatnio taki tekst mieliśmy tu w primaaprilis  :rofl:

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 13, 2008, 11:48:43 »
Cytuj
"A ja myślę, że to nowe wcielenie Porty, bo coś mu się chyba remiza sypie. Odeszła mu największa indywidualność....
A może to właśnie kol. Tomek z Wrocka chce się pobawić w forum i szuka frajerów..."


Nie, nie chce pobawić się w forum. =) Siedziałem w Remizie prawie rok i już przerobiłem tematy forum, właśnie choćby wspomnianego "firepoland", którego założycielem był niejaki Piotr z Bolkowa - dawny, zbuntowany użytkownik forum strażak.pl uważający Remizę na spółkę ze strażakiem za jedną wielką mafie... =) Co do mojej przyszłości - w branży zostaję, przechodzę do konkurencyjnego serwisu dla remizy, o tematyce ratowniczej. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 01:06:59 wysłana przez bulon »

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 13, 2008, 23:42:44 »

A ja myślę, że to nowe wcielenie Porty  :rofl:  bo coś mu się chyba remiza sypie. Odeszła mu największa indywidualność....


Śmiej się, śmiej ... Nie na tym polega życie, aby śmiać się i krytykować innych, którzy próbują cokolwiek robić dla pasji. Tylko To potrafisz? Stwórz coś , nie koniecznie w tym temacie - poświęć wiele dni i nocy, zobacz jak to jest.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

barwa

  • Gość
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 14, 2008, 00:00:33 »
Oj @mario uważaj bo komuś tu chyba na odcisk nadepnąłeś. Ty leniu jeden nic nie robisz tylko gadasz. :rofl:
Każdy ma prawo robić to co chce i mówić to co chce.
Żyjemy w wolnym kraju.
A jak ktoś nie potrafi przyjąć krytyki to ma problem ze sobą.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2008, 10:46:29 »
Jakaś dziwna rywalizacja nam się tu tworzy. A przecież wszyscy zajmujemy się tym samym i łączą nas wspólne zainteresowania więc powinniśmy współpracować, nawet jeżeli rozchodzi się o forum. Nie możemy uważać się wyłącznie za najlepszych i to się tyczy wszystkich. Jaki jest sens kłótni i zawiści? Nie rozumiem. Niech każdy sobie rzepkę skrobie i będzie dobrze. Nie jedną wojnę tu toczyliśmy i z reguły nikt na tym dobrze nie wychodził, więc nie zaczynajmy następnej. To tak w temacie powyższych docinek.

Co do nowego forum - jeżeli ktoś ma w tym temacie jakiekolwiek doświadczenie to powinien wiedzieć, że na dłuższą metę nie ma to dobrych rokowań.
Ale jak ktoś chce, proszę bardzo, za moje pieniądze tego nie robi, a ja mu życzę powodzenia.

MichuSAA

  • Gość
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 14, 2008, 10:52:14 »
Po cholere komu nowe forum skoro może być jedno, a dobre z fachowymi odpowiedziami ludźmi tak jak jest tutaj. Dla mnie bezsens tworzyć nowe forum. A to tego już ludzie są przekonani i zawsze z milą checia zaglądają :)

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 14, 2008, 11:37:14 »
wiesz co, Porta - chyba jesteś z deka przewrażliwony na punkcie swego ego.
Nie miałem zamiaru z nikogo się naśmiewać czy drwić. Zresztą akurat na Twój temat zawsze w gronie Klubowiczów wypowiadam się (przynajmniej wypowiadałem do tej chwili) z szacunkiem bo naprawdę imponował mi Twój upór w tworzeniu "remizy". Co nie oznacza, że podoba mi się sposób w jaki odszedłeś z forum strazak.pl. A tutaj akurat mam satysfakcję bo kilka razy ostrzegałem adminów że to się tak skończy - że jak tylko "staniesz na nogi" to kopniesz w d... kolegów z forum. Tym większa moja satysfakcja że jednak coś ci się tam "sypie". Niestety - taka ludzka mentalność, a mentalność Polaka w szczególności...

pozdro
mario

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 14, 2008, 12:36:07 »
... kto jest zainteresowany tym by zrobic nowe forum pozarnicze ???
szukam osob ktore maja jakies pojecie na ten temat i pomoga w moderowaniu go :)) ...
Podła propozycja i co?
Wywiązuje się dyskusja w której zaraz ktoś kogoś obrazi, jakieś ew. pomówienia itd.
Po jaką .... ta dyskusja > jeżeli ktoś jest chętny może się zgłosić i finito.
Komu i czemu ma służyć ta dyskusja - przeczytałem propozycje, nie interesuje mnie współpraca z nowy forum, nie komentuję i przechodzę do następnego tematu.
Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażany moją wypowiedzią, lecz po jakiego ... bić pianę  :pyt:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 14, 2008, 13:27:34 »
Nikogo nie kopnąłem w tyłek, tutaj bardzo się mylisz. Nie odszedłem od strazak.pl, czytam to forum i czasem się wypowiem. Zawiesiłem forum remizy z Dago tutaj, bo stworzyłem własne, które pomaga mi w kontakcie z użytkownikami i redakcją. Nie prowadzę serwisu na darmowych, ogólnie dostępnych skryptach. Tutaj życie kwitnie i będzie dalej się rozwijać, dyskutujecie, omawiacie problemy i macie ze sobą jako moderatorzy kontakt na ukrytym forum (które pomaga Wam w pracy), ja nie chcąc tracić czasu na tworzenie od podstaw kodu, postawiłem Forum, które służy mi jedynie do kontaktu z użytkownikami i redaktorami. Przy okazji można podyskutować na temat materiałów zawartych na remizie.

Tyle na ten temat. Co do nowego forum - jestem za tym, aby istniało jedno, choć to wolny rynek i każdy może tworzyć i prowadzić co chce.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: nowe forum :>>
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:15:50 »
Znaczy się ja ogólnie nie mam nic przeciwko, ale raczej z oferty nowego forum nie skorzystam. I tak mało czasu na jedno a co dopiero na dwa, może trzy. Po drugie raczej nie chce się  omawiać tych samych tematów dwa razy. natomisat koledze, który wpadł na pomysł założenia nowego forum, życzę powodzenia, bo staram się nie wpijać w standardy naszego polskiego podejścia do sprawy....