Autor Wątek: wyjazdy 16 lat  (Przeczytany 25905 razy)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 19, 2008, 14:27:13 »
http://nasza-klasa.pl/profile/7228002/gallery/25 - takie coś ostatnio w necie znalazłem.
1) po cholerę umieścił to zdjęcie?
2) podpis pod zdjęciem....
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 21, 2008, 23:43:33 »
http://nasza-klasa.pl/profile/7228002/gallery/25 - takie coś ostatnio w necie znalazłem.
1) po cholerę umieścił to zdjęcie?
2) podpis pod zdjęciem....

Mógłbyś opisać co na tym zdjeciu było tak dokładniej

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 22, 2008, 08:56:35 »
Zdjęcie przedstawiało miejsce zdarzenia po zderzeniu czołowym ciężarówki i osobówko. Koło wraków aut jeden czarny worek, drugi - pakowany do auta firmy pogrzebowej.
Podpis pod zdjęciem - ";]"
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline salfk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:35:28 »
Szkoła:
    * Publiczne Gimnazjum (Kamień Krajeński)
          o Klasa C (2008-2011)
    * Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia)
          o Kierunek Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia) dzienn 2-letnie

To mówi chyba samo za siebie. Tylko z nim jest jedna mała różnica. To na 99% była osoba postronna (czyt. "gapie"), bo chyba nie ma w żadnej straży, aż tak wielkiego kretyna, żeby zabrał na akcję 13 latka.

P.S.
Zobaczcie zdjęcia na których jest przypięty pinezką. Mówią same za całość.

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:54:56 »
Witam w moim powiecie też niektóre jednostki zabierały nieletnich na akcje, i tak im się to spodobało że zaczęli podpalać oczywiście ich złapano a teraz naczelnik tej jednostki będzie sądzony już prokurator mu przedstawił zarzuty że dopuszczał nieletnich nieprzeszkolonych do działań ratowniczo-gaśniczych, i napewno mu się to nieuśmiecha.
I na dzień dzisiejszy jest rygor co mi się to bardzo podoba nikt nie pojedzie kto ma mniej niż 18 lat i przeszkolenie (czyli aktualne badania, kurs BHP,kurs szeregowca OSP) dopiero wtedy można jechać, mało tego każdy dowódca z PSP wie że jak zobaczy kogoś pod wpływem alkoholu to jest zmuszony dzwonić po Policję i Panowie żarty się skończyły :)
Ja się bardzo z tego ciesze bo tyle lat się mówiło i nikt nic z tego sobie nie robił ale zawsze tak jest dopóki nic sie nie stanie.
Pozdrawiam

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 22, 2008, 13:00:55 »
Szkoła:
    * Publiczne Gimnazjum (Kamień Krajeński)
          o Klasa C (2008-2011)
    * Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia)
          o Kierunek Akademia Prawdziwych Twardzieli & Ludzi Ze Stali. (Nibylandia) dzienn 2-letnie

To mówi chyba samo za siebie. Tylko z nim jest jedna mała różnica. To na 99% była osoba postronna (czyt. "gapie"), bo chyba nie ma w żadnej straży, aż tak wielkiego kretyna, żeby zabrał na akcję 13 latka.

P.S.
Zobaczcie zdjęcia na których jest przypięty pinezką. Mówią same za całość.
Akurat to zdjęcie było autorstwa Gazety Pomorskiej (nadruk www.pomorska.pl na fotce), ale nie zmienia to faktu, że to to skończony idiota :|
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 22, 2008, 16:46:16 »
dobra tu nie ma mówić nawet bo zachowanie takie że aż brak słów. Według mnie ten cały temat też powinien być zamknięty bo do akcji jeżdżą tylko osoby pełnoletnie z przeszkoleniem i tu nie ma co dyskutować. A jak ja się doczekałem to inni też się doczekają

Offline marcin44

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: wyjazdy 16 lat
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 22, 2008, 20:49:44 »
Witam w moim powiecie też niektóre jednostki zabierały nieletnich na akcje, i tak im się to spodobało że zaczęli podpalać oczywiście ich złapano a teraz naczelnik tej jednostki będzie sądzony już prokurator mu przedstawił zarzuty że dopuszczał nieletnich nieprzeszkolonych do działań ratowniczo-gaśniczych, i napewno mu się to nieuśmiecha.
I na dzień dzisiejszy jest rygor co mi się to bardzo podoba nikt nie pojedzie kto ma mniej niż 18 lat i przeszkolenie (czyli aktualne badania, kurs BHP,kurs szeregowca OSP) dopiero wtedy można jechać, mało tego każdy dowódca z PSP wie że jak zobaczy kogoś pod wpływem alkoholu to jest zmuszony dzwonić po Policję i Panowie żarty się skończyły :)
Ja się bardzo z tego ciesze bo tyle lat się mówiło i nikt nic z tego sobie nie robił ale zawsze tak jest dopóki nic sie nie stanie.
Pozdrawiam

I bardzo dobrze Panie Rafał998! Samowolką i braku dyscypliny w OSP mówimy stanowcze NIE!!!
Pozdrawiam również ochotnik