Autor Wątek: Ubezpieczenia  (Przeczytany 2679 razy)

Offline pagon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Ubezpieczenia
« dnia: Listopad 30, 2008, 14:58:20 »
Witam
Chciałem zapytać gdzie się ubezpieczacie (funkcjonariusze PSP)? Za ile? Gdzie się ubezpieczaliście wcześniej i nie proponujecie? Gdzie proponujecie się ubezpieczyć? Za ile? Co to za ubezpieczenie?
Gdzie najlepiej się ubezpieczyć od błędnie podjętych decyzji. itp., itd..

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2008, 15:48:24 »

Offline firemanek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2008, 16:49:34 »
...
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 23:42:08 wysłana przez firemanek »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2008, 16:59:28 »
jesteśmy ubezpieczeni w PZU ale pojawiła się u nas inna firma ubezpieczeniowa z lepszą ofertą, jak PZU się tylko dowiedziało że może nas stracić jako klienta postawiło kontrpropozycje dużo lepszą niż poprzednia i lepsza niż konkurencji. więc czasem warto się potargować i poszuka czegoś innego na rynku

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2008, 17:17:21 »
madmax, mówisz o lepszej ofercie niż to co teraz daje PZU? Które stawki wynegocjowaliście wyżej? Co się dało urwać? pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2008, 17:35:31 »
nie jestem ci w stanie powiedzieć dokładnie co i jak, bo było to ponad rok temu, ale nowa oferta była taka że wszyscy się na nią zdecydowali, dowiedzieliśmy się też o kilku kruczkach, chociażby o takim ze PZU zagwarantowało nam ciągłość polisy po odejściu ze służby, czego często nie oferują inne firmy, ani się o tym zbytnio nie chwalą podając własna ofertę, a dla ludzi którzy w wieku czterdziestu kilku lat bez problemu (albo jeszcze mniej) mogą przejść na emkę. zmieniły tez się kwoty, ale żeby poda ci je musiałbym poszukać i porównać stara polisę z nową

Offline pagon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:39:22 »
Teraz w PZU się trochę pozmieniało. Nie można się już tylko ubezpieczyć w tej instytucji od błędnie podjętych decyzji. Teraz w PZU trzeba wykupić pakiet ubezpieczania do którego możemy dokupić ubezpieczenie od błędnie podjętych decyzji.
Moje pytanie jest następujące:
Gdzie się mogę ubezpieczyć tylko od błędnie podjętych decyzji? Nie chcę żadnych pakietów.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2008, 10:48:18 »
dlaczego masz wykupować pakiet na inne rzeczy? możesz tylko od błędnych decyzji, podpisujesz przecież osobną umowę na błędne decyzję i osobną umowę na jakiś pakiet (jeśli go wybierasz). Jak ktoś Ci mówi inaczej to robi w konia. Pomęcz przedstawicieli ubezpieczyciela. Powinni przyjść do Was z ofertą i ją przedstawić. Jeśli komenda tego nie zrobiła (nie zaprosiła ludzi z PZU) to tylko dlatego ze im się nie chciało, (nie chcieli robić sobie kłopotu).
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline kuba311

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2008, 11:16:41 »
witam u nas w jrg sami ubezpieczylismy sie od zle blednie podjetych decyzji nazwy  firmy nie pamietam koszt rocznego ubezpieczenia okolo 3 zeta na 1 osobe (70 osob). Mysle ze kazda firma ubezpieczniowa ma taki pakiecik w ofercie i wcale nie musi byc to gigant jak pzu czy warta

Offline pagon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2008, 20:42:26 »
Cytuj
dlaczego masz wykupować pakiet na inne rzeczy? możesz tylko od błędnych decyzji, podpisujesz przecież osobną umowę na błędne decyzję i osobną umowę na jakiś pakiet (jeśli go wybierasz). Jak ktoś Ci mówi inaczej to robi w konia. Pomęcz przedstawicieli ubezpieczyciela.
No w tym właśnie problem, że teraz (albo od nowego roku) ubezpieczenie od błędnie podjętych decyzji będzie można wykupić pod warunkiem posiadania jednego z pakietów w PZU. Tak przynajmniej dowiedziałem się od przedstawiciela PZU który był u nas.
Pytanie czy tak jest wszędzie w PZU w Polsce czy tylko w moich stronach?
Pytanie czy w jeszcze jakiejś innej firmie mogę się TYLKO ubezpieczyć od błędnie podjętych decyzji?

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2008, 10:05:31 »
mozna wogole zrezygnowac z ubezpieczenia grupowego i wziac sobie prywatnie jakies ubezpieczenie
 :huh: u nie za ubezpieczenie OC kasuja 6,90zl a PZU 61zl i sa to bardzo wysokie kwoty i mysle ze bez problemu znajde ubezpieczenie na podobnych warunkach za taka cene
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2008, 10:10:34 wysłana przez emmil »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Ubezpieczenia
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2008, 11:40:04 »
ja płace 55 PZU. co do znalezienia tańszego ubezpieczenia możesz mieć kłopot. po pierwsze bo jest to polisa grupowa, którą ty ewentualnie możesz kontynuować po odejściu z pracy, poza tym takie polisy zawierają dużo rożnych kruczków pisanych małym drukiem, które wychodzą dopiero gdy przychodzi do płacenia przez firmę odszkodowania, to twoje pieniądze, rób co chcesz z nimi, ale warto sie najpierw zastanowić czy warto