Autor Wątek: Testy Do Sapsp  (Przeczytany 4957 razy)

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« dnia: Marzec 15, 2005, 09:07:34 »
Halo. Chce w tym roku zdawac do SAPSP i byłbym wdzieczny jesli ma ktoś testy z poprzednich lat. Testy te pomogły by mi znacznie w nauce i bardziej by mnie ukierunkowały. Jesli ktos ma bede wdzieczny za przesłanie na maila, lub moze ktos wie skąd moge je skołować. Bede wdzieczny za wszystkie informacje. :D Pozdrawiam  :rolleyes:  

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2005, 09:45:35 »
przejrzyj wczesniejsze tematy z forum i dowiesz sie wszystkiego a zeby ci ulatwic  testy znajdziesz na stronie firemana www.fireman.prv.pl pozdrawiam

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2005, 09:52:19 »
Wielkie dzieki Gabryśka.  :rolleyes: Bede się uczył pilnie, jestem ciekaw czy ty uczeszczałas do tej szkoły ??? jesli tak to moze dasz mi jakies małe wskazówki co do naukii cwiczen  :D Bede wdzieczny bo informacji nigdy nie za wiele. Pozdrawiam  :P  

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2005, 12:07:53 »
Testy mozna tez zakupic np. w sasps w poznaniu koszt ksiazeczki to 20 zl +koszty przesylki

Offline Samm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2005, 18:48:55 »
Tak jak napisał pucek9 można je zamówić przez maila Sa Psp Poznań :) To wyjdzie 20zł+ 11zł przesyłki , (wiem bo sam kupowałem) Polecam bo jest tam duzo ciekawych rzeczy  
ZaWsZe PrZeD SiEbIe

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2005, 07:54:51 »
Witam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany testami z zeszłego roku to proszę napisać maila.
POZDRAWIAM i do zobaczenia w Krakwoie 27 i 28 czerwca ;)

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2005, 11:36:03 »
Pietia nie chodzilam do SAPu dopiero sie tam wybieram  :D do zobaczenia w Krakowie :P  

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2005, 11:52:14 »
Halo. Gabryska i Mruwa jak wam ida przygotowania do szkoły??? zdajecia tam po raz pierwszy czy juz wczesniej probowaliscie??? Jestem ciekawy bo ja zdaje 1 raz i nie wiem czego sie spodziewac. Cwicze biegam i sie uczę.  :rolleyes: Chciałbym nawiazac z kims wczesniej kontakt bo samemu tak głupio bedzie sie tam zdawało a jak sie juz bedzie kogos znało to bedzie lepiej.  :rolleyes: Co wy na to zeby jakos sie bardziej skumac ?? :P  

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2005, 12:42:14 »
hej Pietia! ja tez zdaje pierwszy raz. Z chemi zdaje mature wiec to  jakos automatycznie mi wchodzi gorzej bedzie z fizyka ;) no ale jest jeszcze troche czasu. A co do sprawnosciowki to trenuje, trenuje i jeszcze raz trenuje :D drazek, biegi no i plywanie bo stratuje jeszcze na uj na ratownictwo medyczne aby w razie niepowodzenia nie tracic roku. Pozdrawiam :)  

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2005, 13:06:43 »
Do Gabryśka :D  uj- chodzi o uniwerek jagieloński :huh: .. jest tam taki kierunek jak ratownictwo medyczne? co po tym można robić i jakie trzeba spełniać wymagania, aby się tam dostać..  :D
POZDRAWIAM!!

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2005, 13:32:33 »
Gabryśka wiesz moj kolega zdawał i mowił ze jak sie juz przejdzie sprawnosciowke to test jest najlepiej pisac z "kims" bo on skumał sie z 4 kolesiami i wspolnymi siłami dali rade. Wiem ze to nie jest wyjscie z sytuacji ale zawsze warto sie jakos asekurowac :rolleyes: Ja sie ucze na własna reke bo niestety chemi i fizyki nie mam juz w szkole od jakiegos czasu. Jesli jestes zainteresowana nawiazaniem jakiegos kontaktu to   masz mojego maila  :) i tam mozemy sie wymieniac informacjami spostrzezeniami itd (pietia05@tlen.pl)POzdrawiam :D  

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2005, 08:33:38 »
Witam.
Życze smaczneo śniadanka wielkanocnego :))

Ja w zeszłym roku startowałem do CSPSP no niestety oblałem na chemii i fizie :((
W tamtym roku to w CSPSP to jak zes się odezwał do kolesia obok na testach to Cię wyrzucali z egzamninów. Ja siedziałem na auli nie wiem jak było w innyach salach ale wiem jedno mowy nie było żeby se z kimś pogadać ;(

Jak przygotowania - sprawnosciowo to ćwicze cały czas - gorzej z fizą i chemią bo tych przedmiotów juz nie miałem 5 lat i teraz bardzo cięzko wrócić do tego a gorzej zrozumieć. NO coż - trzeb bedzie się zmusic.

Jeżeli ktoś chciałby testy z poprzedniego roku co były to niech napisze mi swojego maila to wysle Mu.

Z miłą chęcią pogadam na temat zdawania do straż Pietia i Gabryśka.
Mruwa10@poczta.onet.pl
gg 1714388

Pozdrawiam
 

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2005, 10:36:36 »
Cytuj
NO coż - trzeb bedzie się zmusic.
to jeszcze sie nie zmusiłeś ?  :blink:  do roboty chłopie, kwiecień za pasem, czas nie ubłaganie mija, żebyś nie "został w lesie"  ;)
również życzę smacznego świątecznego śniadanka  :)  
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2005, 12:14:42 »
Osposie jesli chodzi o uj(uniwersytet jagielonski) to jest tam taki kierunek jak ratownictwo medyczne. Sa to studia dzienne licencjackie (3latka) wymagania to pozytywnie zdany egzamin ze sprawnosci plywackiej i rozmowa kwalifikacyjna z 3 podanych lektor no i brana jest pod uwage srednia ocen ze swiadectwa maturalnego. A co po tym mozesz robic no przedewszystkim karetka ale jest wiele mozliwosci zalezy od ciebie. Praktyki odbywaja sie w pogotowiu i strazy pozarnej. W czasie wakacji sa szkolenia podstawowe z ratownictwa wysokosciowego i wodnego. Wiec jak mi sie nie uda za pierwszym razem to postaram sie tam dostac. A po uj  znow startuje do SAPu. Pozdrawiam  :D

Mruwa ja juz ci napisalam na gg prosbe o te testy z ostatniego roku ale jakby co to moj  mail gaba.k@poczta.fm i nr gg 4464080
3majcie sie

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2005, 13:55:28 »
Halo Mruwa odezwe sie do ciebie na gg i jak co to pogadamy Jak bys mogł przesłac test z zeszłego roku pietia05@tlen.pl to bede wdzieczny. Pozdrawiam  :)  

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2005, 20:34:42 »
Witam.

Od przedwczoraj mam coś zwalone gg tzn. cały czas jestem dostepny ale tak naprade to mnie nie ma na gg - bo jestm rzadko.
Postaram się to zrobić jutro albo pojutrze - niestey chyba bedazie format :(

Pietia i Gabryśka nie dostaliscie tych testów razem z wynikami ?? wczoraj wysłałem.

JAk coś to dajcie znać. Pozdrawiam  

Offline Pietia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2005, 23:14:26 »
Halo Mruwa wielkie dzieki za test dostałem razem z odpowiedziami :rolleyes: Własnie zauwazyłem ze cos z twoim gg nie tak bo cos pisałem i nie dostałem odpowiedzi. Mam nadzieje ze jak bedzie wszystko ok z twoim kompem to pogadamy bo miałbym kilka pytan :D  Pozdrawiam :)  

Offline Gabryśka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
    • http://
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2005, 11:09:23 »
Dzieki, dzieki Mruwa ja tez dostalam te testy ale oczywiscie podziekowania poszly przez gg  ;) pozdrawiam  

Offline trq.

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2005, 09:19:39 »
jak tam wam idzie fizyka?, pytanie skierowane do osób zdających nową maturę

Offline Jezior1984

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 18, 2005, 18:10:55 »
Jak ktoś chce sie czegoś dowiedzieć jak było w 2004 na rekrutacji w CSPSP zapraszam na GG 3899670.  

Offline grzesiu20

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:54:48 »
Witam,
chciałbym się dowiedzieć czy posiada ktoś odpowiedzi do testów z 2010 roku, jak tak to niech ktoś doda odpowiedzi. Z góry dzięki

Thomas_snc

  • Gość
Odp: Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2011, 21:03:40 »
Ten dział jest wyróżniony na pierwszej stronie! "Przekartkujcie" dział testy z 20ston wstecz a znajdziecie!

Offline rondelSTWO

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 25, 2011, 18:27:11 »
Witajcie a posiada ktoś może podobną tabelę do zamieszczonej tutaj http://fireman.prv.pl/ z Punktami sprawnościowymi dotyczącymi Szkół Aspirantów Pożarnictwa chodzi mi o coś takiego tylko do SGSP/

Offline paawel998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
Odp: Testy Do Sapsp
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2011, 23:02:11 »
Witajcie a posiada ktoś może podobną tabelę do zamieszczonej tutaj http://fireman.prv.pl/ z Punktami sprawnościowymi dotyczącymi Szkół Aspirantów Pożarnictwa chodzi mi o coś takiego tylko do SGSP/

nie ma takiej tabelki w sgsp tylko jest czasy graniczny ustalany w którym trzeba sie zmiescic

proponuje pisać w jednym wątki o testach - wyróżniony na pierwszej stronie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 23:45:23 wysłana przez robn »