Autor Wątek: Nowy filmik reklamowy  (Przeczytany 3704 razy)

Offline michal998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • A 8 dnia Bóg stworzył strażaka!
    • OSP Konarzyny
Nowy filmik reklamowy
« dnia: Listopad 19, 2008, 18:31:37 »
Tu macie poprawkę pierwszego filmu wszystkie* zdjęcia są nasze  :krzyk:
Proszę komentować szczerze tak jak pierwszy raz  :tuba:
http://pl.youtube.com/watch?v=_GtNWWwaBY8
*= 2 zdjęcia są z KPPSP w Chojnicach ale nasza OSP uczestniczyła też w tych zdarzeniach
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 19:58:21 wysłana przez michal998 »

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Film reklamowy (2)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2008, 19:10:18 »
dużo jeszcze założysz tych tematów?

bulon
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 21:23:07 wysłana przez bulon »

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline michal998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • A 8 dnia Bóg stworzył strażaka!
    • OSP Konarzyny
Odp: Film reklamowy (2)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2008, 20:52:29 »
dużo jeszcze założysz tych tematów?
Ten stary  jest w koszu i się pytałem o zgodę admina :krzyk:

bulon
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 21:23:28 wysłana przez bulon »

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Film reklamowy (2)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2008, 21:05:50 »
ortografia Ci się kłania, składnia Ci się kłania, trochę więcej staranności...
popraw...
i zapewne załóż jeszcze jeden temat.

A to, że Ty nie widzisz własnych błędów, to nie oznacza, że ich nie ma.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline michal998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • A 8 dnia Bóg stworzył strażaka!
    • OSP Konarzyny
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2008, 21:07:33 »
To podaj mi słowa z błędami ok?

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2008, 21:40:51 »
mówisz, masz. Proszę Cię bardzo:

"Możesz wypowiedzieć się na temat interesującego cie artykułu !"
alt na klawiaturze Ci nie działa? Ponadto, jak sam sugerujesz i podkreślasz jest to reklama Twojego blogu, zwracasz się więc do pewnego odbiorcy, w tym wypadku wypadałoby chociaż słowo "cię" napisać z dużej litery. Nie będę się czepiać, że niezbyt ładnie wygląda wykrzyknik pozostawiony sam, na pastwę losu ^_^, ale jak wcześniej powiedziałam - nie będę się go czepiać.

"Usłyszałeś syrenę a nie wiesz co się stało?" - interpunkcja się kłania - radzę poczytać "kiedy stawiamy przecinki" albo zaliczyć więcej lekcji języka polskiego.

"Wejdz na www.ospkonarzyny.blog.onet.pl A szybko znajdziesz odpowiedz!" - chyba rzeczywiście alt na klawiaturze Ci się zaciął... o interpunkcji już mówiłam, a poza tym, od kiedy w środku zdania spójnik piszemy z wielkiej litery???

potem:
piszesz: "Zdjęcia (o, co ciekawe - alt zaczął działać)
Nasze i KPPSP w Chojnicach": Nasze to znaczy czyje? i istnieje pewna niepisana zasada: KP PSP piszemy osobno, PSP jako osobny człon.

Poza tym strona, którą podajesz i promujesz tak na prawdę nie istnieje. Wystukuję: www.ospkonarzyny.blog.onet.pl i co? I nic. Strona z adresem www nie istnieje. Co innego http://ospkonarzyny.blog.onet.pl

coś jeszcze? Tak. Jak się domyślam, stworzyłeś filmik w Windows Movie Maker, mam rację? Te Twoje podpisy nie wyglądają zbyt estetycznie kiedy literka z wyrazu przeskakuje do kolejnej linijki. Wystarczyło zrobić podgląd i zmniejszyć czcionkę, wstawić spację bądź zmienić konspekt układu czcionki. I mielibyśmy wszystko w jednej linijce. No tak, ale jeśli się tworzy trzy filmiki w ciągu jednego dnia...


ale nie żebym się CZEPIAŁA...

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2008, 21:55:43 »
A ja sobie kochani pozwolę dodać, że zakładanie jakiegokolwiek bloga o tematyce przedstawiającej swoją straż jest porażką. Czemu? A choćby dlatego, że od całkiem niedawna nawet Związek Ochotniczych Straży Pożarnych udostępnia nam swoje serwery, gdzie całkiem bezpłatnie można założyć profesjonalną stronę internetową. Polecam - to nie boli ! =)

Offline michal998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • A 8 dnia Bóg stworzył strażaka!
    • OSP Konarzyny
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2008, 13:55:54 »
A ja sobie kochani pozwolę dodać, że zakładanie jakiegokolwiek bloga o tematyce przedstawiającej swoją straż jest porażką. Czemu? A choćby dlatego, że od całkiem niedawna nawet Związek Ochotniczych Straży Pożarnych udostępnia nam swoje serwery, gdzie całkiem bezpłatnie można założyć profesjonalną stronę internetową. Polecam - to nie boli ! =)
Może serwer za darmo ale kto stronę zrobi? Firma za darmo nie pracuje!
mówisz, masz. Proszę Cię bardzo:

"Możesz wypowiedzieć się na temat interesującego cie artykułu !"
alt na klawiaturze Ci nie działa? Ponadto, jak sam sugerujesz i podkreślasz jest to reklama Twojego blogu, zwracasz się więc do pewnego odbiorcy, w tym wypadku wypadałoby chociaż słowo "cię" napisać z dużej litery. Nie będę się czepiać, że niezbyt ładnie wygląda wykrzyknik pozostawiony sam, na pastwę losu ^_^, ale jak wcześniej powiedziałam - nie będę się go czepiać.

"Usłyszałeś syrenę a nie wiesz co się stało?" - interpunkcja się kłania - radzę poczytać "kiedy stawiamy przecinki" albo zaliczyć więcej lekcji języka polskiego.

"Wejdz na www.ospkonarzyny.blog.onet.pl A szybko znajdziesz odpowiedz!" - chyba rzeczywiście alt na klawiaturze Ci się zaciął... o interpunkcji już mówiłam, a poza tym, od kiedy w środku zdania spójnik piszemy z wielkiej litery???

potem:
piszesz: "Zdjęcia (o, co ciekawe - alt zaczął działać)
Nasze i KPPSP w Chojnicach": Nasze to znaczy czyje? i istnieje pewna niepisana zasada: KP PSP piszemy osobno, PSP jako osobny człon.

Poza tym strona, którą podajesz i promujesz tak na prawdę nie istnieje. Wystukuję: www.ospkonarzyny.blog.onet.pl i co? I nic. Strona z adresem www nie istnieje. Co innego http://ospkonarzyny.blog.onet.pl

coś jeszcze? Tak. Jak się domyślam, stworzyłeś filmik w Windows Movie Maker, mam rację? Te Twoje podpisy nie wyglądają zbyt estetycznie kiedy literka z wyrazu przeskakuje do kolejnej linijki. Wystarczyło zrobić podgląd i zmniejszyć czcionkę, wstawić spację bądź zmienić konspekt układu czcionki. I mielibyśmy wszystko w jednej linijce. No tak, ale jeśli się tworzy trzy filmiki w ciągu jednego dnia...


ale nie żebym się CZEPIAŁA...


I oto mi chodziło żebyś się wypowiedziała a nie tylko "ile jeszcze tematów założysz!" . Link działa www.ospkonarzyny.blog.onet.pl u mnie działa normalnie . Poprawie to nic już nie zmienię i Nie założę nowego tematu!!! ale wypowiedz się jeszcze na temat muzyki,przejść i zdjęć :krzyk:
Jak masz czas to napisz mi o wymienionych wcześniej rzeczach  ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2008, 14:02:49 wysłana przez michal998 »

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2008, 14:09:10 »
Witam nie jestem krytykiem ale filmik jest ok tylko przedewszystkim poprawić błędy ortograficzne ni i parę fotek ma złą jakość trzeba je usunąć a tak to dla mnie gitara nawet muza odpowiednia :)
Pozdro

Offline OSP kreda

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza.
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2008, 14:25:44 »
Witam osobiście uważam że blog i filmik są fajne :) życzę powodzenia w dalszej pracy:)
pozdrawiam
Należy zawsze stosować wydatki do dochodów, bo jeżeli człowiek nie urządzi się tak, aby żył uczciwie ze swej pracy, to będzie zmuszony żyć nieuczciwie z pracy drugich.

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2008, 15:42:28 »
z całego filmiku podkład muzyczny podoba mi się najbardziej. Przejścia też masz w porządku. Mimo prymitywność WMM zawsze można wyczarować z niego coś ciekawego. Podoba mi się, że wniosłeś poprawki, które ktoś Ci wskazał wcześniej i że wywaliłeś zdjęcia nie pochodzące z Waszej jednostki. Ogólnie w porządku.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline pawel_jumper

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2008, 15:45:39 »
"Wejdz na www.ospkonarzyny.blog.onet.pl A szybko znajdziesz odpowiedz!" - chyba rzeczywiście alt na klawiaturze Ci się zaciął... o interpunkcji już mówiłam, a poza tym, od kiedy w środku zdania spójnik piszemy z wielkiej litery???


Bez przesady... Błędy ortograficzne jak najbardziej eliminować, bo to aż razi w oczy. Ale, jak ktoś nie robi polskich znaków to niech sobie nie robi. Jak nie stawia przecinków też niech sobie nie stawia. Tak bardzo Ci przeszkadza wielka litera w środku zdania? To dlaczego Ty zaczynasz nowe zdania z małej litery?

Nie, żebym się czepiał, bo sam byków ortograficznych nienawidzę, ale bez przesady.

Pozdrawiam...

Offline Siedemsetter

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 656
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2008, 16:11:51 »
czym sobie ta jednostka zasłużyła na trzy osobne wątki? gdyby każda jednostka chciała się w ten sposób reklamować to na forum mielibyśmy spory bałagan. temat "filmiki dotyczące tylko straży" powinien wystarczyć do wrzucenia tego filmiku.
"Cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego?..."

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2008, 16:28:42 »
"Wejdz na www.ospkonarzyny.blog.onet.pl A szybko znajdziesz odpowiedz!" - chyba rzeczywiście alt na klawiaturze Ci się zaciął... o interpunkcji już mówiłam, a poza tym, od kiedy w środku zdania spójnik piszemy z wielkiej litery???


Bez przesady... Błędy ortograficzne jak najbardziej eliminować, bo to aż razi w oczy. Ale, jak ktoś nie robi polskich znaków to niech sobie nie robi. Jak nie stawia przecinków też niech sobie nie stawia. Tak bardzo Ci przeszkadza wielka litera w środku zdania? To dlaczego Ty zaczynasz nowe zdania z małej litery?

Nie, żebym się czepiał, bo sam byków ortograficznych nienawidzę, ale bez przesady.

Pozdrawiam...

nie czepiam się pisowni, interpunkcji ani niczego innego na forum. Jeśli chce pisać bez polskich znaków, to wszędzie, jeśli z nimi to również wszędzie. Kolega @michal998
To podaj mi słowa z błędami ok?
więc je wypisałam. Skoro ma poprawić błędy, to niech zrobi to raz a dobrze. I nikt więcej mu nic nie zarzuci. Poza tym skoro reklamuje swoją OSP to niech robi to należycie. Chyba nikomu ujmy na honorze nie przyniesie ładny i estetyczny filmik.

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Tomcio1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 114
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2008, 20:22:38 »
Cytuj
Może serwer za darmo ale kto stronę zrobi? Firma za darmo nie pracuje!

Stronę prowadzisz sam... myślałem, że to jasne... średnio zaawansowany człowiek o inteligencji nie wykraczającej poza inteligencję małpki sobie z tym poradzi... =)

Offline michal998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • A 8 dnia Bóg stworzył strażaka!
    • OSP Konarzyny
Odp: Nowy filmik reklamowy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2008, 21:06:00 »
Cytuj
Może serwer za darmo ale kto stronę zrobi? Firma za darmo nie pracuje!

Stronę prowadzisz sam... myślałem, że to jasne... średnio zaawansowany człowiek o inteligencji nie wykraczającej poza inteligencję małpki sobie z tym poradzi... =)
W sprawie tych serwerów to się komendanta zapytam bo już gdzieś widziałem tą stronę z serwerami.



Poprawka błędów:
http://pl.youtube.com/watch?v=_GtNWWwaBY8
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 19:59:28 wysłana przez michal998 »