Autor Wątek: Lustracja inaczej  (Przeczytany 1906 razy)

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Lustracja inaczej
« dnia: Październik 19, 2008, 17:31:20 »
I znowu lustracja - tym razem PSP lustruje OSP: http://www.straz.gov.pl/?p=/pl/wydarzenia/&ln=31638

Panie kpt. Krzysztofie Skrzypczak - nim Pan coś wyśle na KG - proszę wcześniej przeczytać, bo może być śmiesznie:)


Poprawiono capsa
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 17:34:31 wysłana przez bulon »

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Lustracja inaczej
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2008, 18:50:57 »
no i co w tym dziwnego lub śmiesznego. nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. a co do lustracji to najpierw trzeba rozumieć sens tego wyrazu. -_-

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Lustracja inaczej
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2008, 19:00:16 »
zoddali o co ci chodzi? co w tym dziwnego? w moim powiecie komenda powiatowa robi takie przeglądy od zawsze i nikt się temu nie dziwi. jest coś złego w takich działaniach?

Offline fireman90

  • Jajakobyły...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Lustracja inaczej
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2008, 22:32:50 »
Podobnie jest w moim powiecie, moja jednostka była np. kontrolowana w ub. czwartek. Do niedawna były przeprowadzane jeszcze doraźne (niezapowiedziane) kontrole gotowości bojowej, ale pewnie @zoddali nie jest członkiem OSP "przynależnionej" do KSRG i stąd jego zdziwienie.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Lustracja inaczej
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2008, 00:03:41 »
@zoddali wskazał na podpis pod fotkami "lustracja", który nie bardzo pasuje (a raczej inaczej się kojarzy) do celu przeprowadzanych kontroli.

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Lustracja inaczej
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2008, 10:01:24 »
faktycznie. nie doczytałem podpisu . zwracam honor. szacun

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem