Służba > Forum zawodowców

Karta Pomocy Medycznej!

<< < (2/20) > >>

Geddeon:
"wyczuwalny zapach alkoholu z ust" - tak/nie
zawsze, gdy komuś z ratowników udzielających pomocy, wypisuję (pomagam wypisać) kartę na JRG - każę mu chuchnąć.... ;)  

cul2:
Witam
Jeszcze jedna wielka bzdura a takich jest wiele np. policja pyta się czy ma mi podać też numer kołnierzyka i butów odpowiadając na pytanie o ich siły, a lekarz pogotowia zamiast swoich personalnych to ...... albo podaje adres izby przyjęć..D-ca w czasie akcji nie ma czasu na takie sprawy, a swoją drogą to taką kartę powinno wypełnić się na miejscu zdarzenia i przekazać ją z poszkodowanym przybyłemu lekarzowi a nie wypełniać w jednostce.No ale mamy coraz więcej uczonych w komendach i muszą coś robić.
Ja tam nie wypełniam bo ............ !!!!!!!!!!!!
Nara

Ajax:
Kiedy się tak naprawdę to kretyństwo skończy !!!!  :angry:  Obawiam się, że nie za mojego żywota. :(  Niaraz to już naprawdę nic mi sie nie chce. ;)  

osposie:
Moim zdaniem największą głupotą jest wypełnianie karty informacji ze zdarzenia w jednostkach OSP. Karta ta ma prawie 300 rubryk do wypełnienia m.in ilość zużtej wdy w m3, położenie geogr. czasy prawie wszystkiego i wiele innych rzeczy na, które ochotnik zawsze wg przepisów musi znaleźć czas. Może powinno się powołać grupy specjalnych ratowników od papierkowej roboty?? U nas w OSP wypełniamy: Informacje o zdarzeniu, Karty Medyczne, Kartę przebiegu korespondencji radiowej oraz książke wyjazdów. Czyli jednym słowem masa papierkowej roboty. Nie wspomniałem też o kartach przejachanych km na każdym wozie!!  

donhihotpsp:
I to jest toWielcy nie śpią. Ja tam nic nie wypisuję jak dotąd to mi lotto. Kilka razy ktoś ze stanowiska się upomniał. Delikatnie by nikogo nie obrazić olałem to. I na mojej zmianie tak już jest, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu udajemy durnia i nic nie wypełniamy z medzycznego biurowania, nie mamy problemu, a udzielanie pomocy psycho to przy połówce skutecznie na odprężenie po służbie mały kieliszek i do domu:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej