Autor Wątek: Dodatkowa Praca  (Przeczytany 1337 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Dodatkowa Praca
« dnia: Luty 26, 2005, 18:57:50 »
panowie mam pytanko: czy istnieje możliwość dorobienia sobie w pogotowiu lub w banku krwi? w PSP jestem kierowcą ratownikiem. czy znacie kogoś kto sobie dorabia? szczególnie chodzi mi o śląsk. z góry dziękuję za odpowiedzi  B)  

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Dodatkowa Praca
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2005, 20:17:28 »
Poruszasz troche drażliwy ostatnio temat :rolleyes: Jak poczytasz nieco postów na tym forum zrozumiesz dlaczego.
Swoja drogą wiele osób sobie dorabia w różny sposób - oficjalny /zgoda K-dta/ i mniej oficjalny /bez/. Ty jako kierowca-ratownik masz również napewno spore możliwości. U mnie niektórzy z podziału na wolnym np: rozwożą różny towar /pieczywo,wędliny,paczki itd,/. Obecnie nieraz jeżdżą przy odśnieżaniu dróg, wycince drzew, jako kierowcy w OSP. Zajmują sie akwizycją itp. często mają też gospodarki /na boku/. ;)
Tak szczerze to nie słyszałem, aby ktoś jeździł w służbie zdrowia. Mają tam chyba dosyć swoich chętnych, a i ze zgodą byłby chyba problem.
Funkcjonariusze codzienni nieco inaczej, ale nie będę się nt. rozpisywał.
Żałosny jest fakt, że wogóle bardzo często musimy w jakiś tam sposób dorabiać, by móc w miarę spokojnie egzystować.  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.