Służba > Forum zawodowców

Apel Do Wszystkich StraŻaków Psp

(1/22) > >>

fireman5:
Myślę, że powinniście zawiesić Wasze "wojny" i wesprzeć inicjatywę NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


--- Cytuj ---http://skpnszz.webpark.pl/apel.htm
--- Koniec cytatu ---

Pozdrawiam

Ajax:
Już piszę!  Tylko coś mi te adresy mailowe chyba nie bardzo pasują? Myślę dobrze, że jest tu  ten temat, żeby nie zaśmiecać "przypietego" przez admina.
Może szanowni parlamentarzyści w wolnej /he../ chwili spojżeli, by też na te szacowne forum /wiele by się dowiedzieli/ Załączę link . Ech.. chyba jednak marne szanse! :(
 

Geddeon:
Mam 4 konta... razy 7 e-maili..... hm.... czy to będzie uczciwe??? <_<

A co do linku to jak najbardziej..... może jedna z siedmiu osób się pofatyguje...
 

Ogniowy:
10. W przypadku wprowadzenia podwyższonej gotowości operacyjnej w Państwowej Straży Pożarnej, czas służby strażaka można przedłużyć ponad normę, o której mowa
 w ust.9. W takim przypadku, w zamian za czas służby, strażakowi przysługuje czas wolny od służby w tym samym wymiarze, w przyjętym okresie rozliczeniowym.
Skoro przyjmowany jest 6-cio miesięczny okres rozliczeniowy to czy to oznacza że po jego przeminięciu nasze wolne poprostu przepada????

keram998:
Czołem właśnie do Was dołączyłem i sprawdzam czy wszystko działa, jak to w straży :D Również przesłałem Pani Poseł kilka moich uwag .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej