Autor Wątek: Kurs ratownictwa specjalistycznego Chem - Eko Częstochowa  (Przeczytany 1536 razy)

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Kurs ratownictwa specjalistycznego Chem - Eko Częstochowa
« dnia: Wrzesień 21, 2008, 15:43:53 »
Witam wszystkich kolegów, którzy ukończyli kurs specjalistyczny ratownictwa chemiczno – ekologicznego w Częstochowie Kurs był na wysokim poziomie kadra super przygotowana super wykłady nie jakieś książkowe definicje tylko wszystko się opierało na wykładach z ludźmi, którzy maja, na co dzień do czynienia z rat chemicznym naprawdę w moim mniemaniu kurs wypadł na 6+ jedzenie było na 5 czysto schludnie podane mam nadzieje ze mój 01 wyśle mnie jeszcze do Częstochowy na jakiś Kurs Pozdrowienia dla opiekuna całej grupy kpt. Ankowskiego

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Kurs ratownictwa specjalistycznego Chem - Eko Częstochowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2008, 10:59:54 »
Witam
A nocleg mieliście pewnie w budynku obok JRG , czy może nad jrg (w co wątpię ) ? Różnica polega na tym , że te dwa budynki to jak kiedyś program pt" Dwa światy". Jak cie kiedyś spotka przyjemność zamieszkania w tym drugim to będziesz wiedział jaka jest różnica. Żarcie wiadomo kwestia gustu.
Co się tyczy części szkoleniowej to zgadzam się z tobą , zarówno sprzęt , poligon oraz kadra na wysokim poziomie. Najważniejsze że przekazują informacje tylko te które się przydadzą a nie samą suchą teorię która i tak w praktyce się nie sprawdza i przyczynia do utraty czasu oraz wprowadza w błąd przy podejmowaniu działań.
Pozdrawiam.