Autor Wątek: Która Aspirnatka Jest Najlepsza?  (Przeczytany 23520 razy)

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« dnia: Luty 15, 2005, 19:40:48 »
Jak myślicie z perspektywy czasu, po ukończeniu, po kontakcie w pracy z ich absolwentami, która jest najlepsza (w sumie bardzo subiektywna to ocena, ale zawsze). Co byście zmienili w tych szkołach lub szkole.

Offline HAZMAT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 377
  • jeden wielki rozpiździej
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2005, 09:10:21 »
Witka! Pucek wiesz jakie jest moje zdanie na temat szkól porzarniczych...ale jak już mam wybierać to chyba Kraków...(konczyłem Poznań)
Pozdro dla wszyskich PODZIAŁOWCÓW i Chemików po fachu

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2005, 16:21:32 »
Tylu głosuje a nikt nie pisze jakis konkretnych uzasadnień, a ciekawi mnie strasznie dlaczego to CSPSP ma aż tyle głosów. Wg mnie obecnie numer jeden jest SAPSP Kraków.  

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2005, 22:18:36 »
Tak szczerze mowiac to mnie to tez bardzo zastanawia, czy glosowali na Cs jej byli absolwenci czy np. ludzie ktorzy mieli z absolwenttami kontakt

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2005, 16:03:12 »
Ja głosowałem na Poznań. Bez uzasadnienia.. może to dlatego, że mam najbliżej tam :lol:  

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2005, 13:45:36 »
Kraków  :D  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline Pączek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
    • http://strazak998psp@wp.pl
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2005, 20:02:24 »
JA glosuje na Kraków poniewaz w SA PSP w Poznaniu moja rodzinka nie ma powodzenia a w Krakowie jest lepiej nawet ze mam duzo dalej :D



pozdro. druch Łukasz

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2005, 11:46:54 »
koledzy najważniejsze jest jakimi będziecie podczas pracyb w danej jrg a zwłaszcza jak wam pomogą koledzy na zmianie---ja nie widze różnicy w aspirantach pomimo różnych miejsc ukończenia szkoły

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2005, 12:42:18 »
Moim skromnym zdaniem KRAKÓW...absolwenci SA PSP Kraków, są najlepiej przygotowani do zawodu...natomiast CSPSP cienizna...mimo takiego zaplecza i funduszy absolwenci mają tylko teorie, z praktyką bywa różnie, ale na ogół nienajlepiej B) Z absolwentami SAPSP Poznań nie miałem do czynienia...więc się nie wypowiadam. B)  
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline Piotrek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2005, 00:14:55 »
Tylko Kraków, mimo braków poligonowych, dużo poważnych interwencji i dobra kadra na podziale przynajmnie w latach 96-98. No i wakacje na powodzi  ;)  

Offline Matiq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 27, 2005, 09:45:20 »
Plusik dla POZNANIA ... może troszke za duży nakład na teorię - ale jest poligon - budowany prężnie siłami kadetów  B) (oczywiście żartuś)... i nigdzie w Polsce nie ma tak ODJECHANEJ trzeciej zmiany ... POZDROWIENIA dla chłopaków z Okazji Świąt Wielkanocnych (dobrze że was z nami nie ma)...

Mogę tylko tyle na temat Krakowa powiedzieć że mają oni dobre przygotowanie praktyczne ... aczkolwiek nie wiem jak wygląda to od środka...


Pozdrawiam wszystkich kadetów którzy spędzają Święta w SA :D

Offline MAXIMUS

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 15, 2005, 12:35:01 »
Konkretnie odpowiadając na pytanie w Formie apelu Zróbcie coś z korupcją i rodzinnym interesem podczas selakcji do szkół !!! Jesli nasze forum odwiedza ktoś kto móże w tym temacie coś ruszyć to proszę o rekcję!!!
Nie ma siły ponad serce ochotnika.

Offline danon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2005, 22:36:58 »
stawiam na Krakow
SA w Krakowie posiadda wlasny rejon dzialania (w 2004 roku bylo 1365 wyjazdów),
a szkola czestochowska zlynie raczej z budowlanki, z tego co slyszalem
 

Offline aspirant

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2005, 19:17:53 »
Nie wiem dlaczego wszyscy tak niechętnie patrzą na Centralną Szkołę?Uważam młodego wieku wykształciła juz całkiem niezła kadrę.Od lat utarło się ,iz to Kraków jest najlepszy. Ja myśle że Częstochowa spokojnie może z nim konkurować. CS PSP kształci przede wszystkim na tzw podział-apecjalistów do bezposrednich działań ratowniczo-gaśniczych.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2005, 18:55:36 »
Ja jednak myślę /bez urazy/, że to chyba jednak P-ń. Spoko i bez większych afer. Co nie my i przyjęcia ogólnobudowlane itd... Po prostu robią dobrze i na czasie swoje! ;) Cz-wa  dla mnie osobście w ogólnym kontekście to po prostu "O jeden most za daleko"
Pozdrawiam serdecznie!  :)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2005, 18:58:03 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline jrg23

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 67
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 17, 2005, 21:54:17 »
Witam. Moje zdanie jest takie, że wszystko zależy od człowieka. Nie zrobi się z "lewusa" strażaka nawet jeśli skończy kraków i nie każdy kto skończył cspsp jest "lewusem". Więc ta sonda jest WG mnie subiektywna. Dodam że skończyłem cspsp i myślę że jestem dobrym strażakiem( to również jest opinia subiektywna), ale to najlepiej ocenili by ludzie któży ze mną pracują.  ;)  

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2005, 15:12:40 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:53:13 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline SAPSPKrakow-Juras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
    • http://1364.prv.pl
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2005, 18:38:59 »
Kraków - swój rejon działania, żadna teoria nie zastąpi doświadczenia :)

Offline markus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 29, 2005, 21:46:27 »
Już ktos wczesniej napisał CS to BUdowlanka..widziałem na własne oczyale i tak wiele zalezy od czlowieka jak on niechce być strazakiem tylko rodzice mają takie ambicjeto z niego ratownika nie bedzie.Cs ma chyba najlepsze warunki socjalne i chyba tyle tylko ..Kraków ,zdecydowanie Kraków ,a przemawia za tym własny rejon działania i ilość wyjazdów...a wiedzy tez cos zawsze ,,lizną"  

aspirantos

  • Gość
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2005, 18:07:26 »
Nie ma jak POZNAŃ. Spróbujcie wspiąć się wyżej po Krakowie, wątpliwe żeby w sgsp nie miał taki absolwent problemów.  

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 08, 2005, 17:30:30 »
Cytuj
Nie ma jak POZNAŃ. Spróbujcie wspiąć się wyżej po Krakowie, wątpliwe żeby w sgsp nie miał taki absolwent problemów.

Normalnie śmiać mi się chce z tego co napisałeś. Czy uważasz że będąc po Poznaniu nie będziesz miał żadnych problemów w SGSP? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: A co niby takiego jest w Poznaniu czego nie ma w Krakowie?

Offline pitus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2005, 23:31:36 »
[size=8]A kto był we wszystkich szkołach aspirantów ?Chyba po 2 latach szkoły można na jej temat cos powiedzieć..ma sens taki sondaż?[/size][/font]

Offline YODA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2005, 13:01:41 »
stawiam na kraków :D  

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 28, 2005, 10:59:31 »
Do "ASPIRANTOS"

CZlowieku, niech ci sie nie wydaje że po poznaniu to jakies omnibusy wychodzą... bo tak nie jest, owszem w poznaniui klada znaczny nacisk na wiedze ale...... spytaj jakiego kolwiek dowódcy w kraju jesli ma wybo chlopaka po krakowie  albo po poznaniu to (nie liczac układów) zawsze wybierze kraków
a co do sgsp to poznaniacy moze i sobie lepiej radza ale co z tego jak potem wychodzą takie ksiazkowe kapitany którzy są słabsi od niejednego podoficera, no chyba ze... jak to zwykle bywa trafiaja na krzeslo i to obrotowe....:0
Pozdrawiam

Ps. ja tez konczyłem kraków i nie czoje sia ani lepszy ani gorszy od poznaniaków, to co sie umie to jest twoje i twoich kumpli ze zmiany i oni niech to ocenią.....

Offline psp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Która Aspirnatka Jest Najlepsza?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 28, 2005, 11:41:14 »
Uważam że sonda ta jest bez sensu gdyż w każdej szkole są ludzie którym zależy na zdobyciu wiedzy przez co podnoszą poziom szkoły i są ludzie którym na niczym nie zależy a nauka jest na ostatnim miejscu dzięki czemu renoma szkoły spada